یکتا ناصر در ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران بدنیا آمده و ۳۸ سال سن دارد و در فیلم های متعددی حضور داشته است. آخرین فیلم مشترک یکتا ناصر و منوچهر هادی, فیلم ' من سالوادور نیستم ' می باشد که هم اکنون درحال اکران می باشد. یکتا ناصر بازیگر کشورمان باردار شده است و بزودی صاحب فرزند خواهد شد. در جدیدترین عکس منتشر شده از یکتا ناصر, این بازیگر 38 ساله باردار است. یکتا ناصر سال گذشته با منوچهر هادی کارگردان کشورمان ازدواج کرده بود. منوچهر هادی نیز در سال ۱۳۵۱ در تهران بدنیا آمده و به عنوان کارگردان و فیلمنا ...

.

یکتا ناصر و منوچهر هادی بزودی صاحب فرزند میشوند - تصویر 1

 

یکتا ناصر  در ۱۲ آبان ۱۳۵۷ در تهران بدنیا آمده و ۳۸ سال سن دارد و در فیلم های متعددی حضور داشته است. آخرین فیلم مشترک یکتا ناصر و منوچهر هادی, فیلم ' من سالوادور نیستم ' می باشد که هم اکنون درحال اکران می باشد.

یکتا ناصر بازیگر کشورمان باردار شده است و بزودی صاحب فرزند خواهد شد.در جدیدترین عکس منتشر شده از یکتا ناصر, این بازیگر 38 ساله باردار است.

یکتا ناصر سال گذشته با منوچهر هادی کارگردان کشورمان ازدواج کرده بود.منوچهر هادی نیز در سال ۱۳۵۱ در تهران بدنیا آمده و به عنوان کارگردان و فیلمنامه نویس فعالیت می کند.

.

یکتا ناصر و منوچهر هادی بزودی صاحب فرزند میشوند - تصویر 2

 

جدیدترین عکس های بارداری یکتا ناصر در کنار منوچهر هادی

 

یکتا ناصر و منوچهر هادی بزودی صاحب فرزند میشوند - تصویر 4

 

جدیدترین عکس های بارداری یکتا ناصر در کنار منوچهر هادی

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه