چطور لباسهای رنگی را با هم ست کنیم

اگر معمولا قهوه ای روشن می پوشید می توانید از رنگهای نارنجی، قرمز و بنفش نیز استفاده کنید که هم زیباست و هم تناسب خوبی با پائیز دارد: یقه لباستان خیلی مهم است. نزدیکترین قسمت لباس به صورت شما یقه است پس بیشترین جلب توجه را خواهد داشت. سعی کنید تناسب لازم را حفظ کنید. انتخاب لباسهای متناسب برای بالا تنه با دو رنگ متفاوت از یک طیف لایه بندی خوبی ایجاد خواهید کرد.

چطور لباسهای رنگی را با هم ست کنیم - تصویر 1

تجربه جدیدی داشته باشید: استفاده از رنگهای شاد در شلوارهای سفارشی غیرمنتظره و بدیع است ؛ همانطور که قهوه ای روشن در پارچه های ابریشمی (شیفون) جذاب و به روز است. ژاکت ، یقه اسکی و شلوار تمام نخ و دستبند دندان اره ای استفاده کنید. کت اسپرت ویسکوز ایوا،پلوور پشمی، دامن شیفون ابریشمی ، کفشهای مخمل جیر باسیلا و کیف چرمی نقش برجسته زنانه لیدی نشان داده می شود. النگوها حس زیبا و جالبی به ظاهر شما می دهد. یک تاپ ساده و متناسب با تیپ شما. کفش های پاشنه دار چرمی پیا، با رنگی که با لباسهایتان کاملا ست است. ژاکت زیبای پشمی وقتی با لباسهای تیره تر پوشیده شود کاملا شما را متمایز خواهد کرد.

اگر معمولا تیره می پوشید: با رنگهای فیروزه ای ،زرد و آبی سیر، هارمونی زیبایی ایجاد کنید. با یک کمربند زیبا با رنگبندی متفاوت می توانید تباین جالبی ایجاد کنید و ظرافت زنانه را بارزتر نمائید. با یک کیف زنانه نسبتا بزرگ و دامن چاکدار نگاه ها را متوجه خود خواهید ساخت. با پوشیدن کفشهایی با رنگی زیبا و متفاوت با دامن یا شلوارتان هارمونی ظاهرتان را به نهایت برسانید. تاپ نایلونی فلورانس، دامن پولیستر، گوشواره،کفش پاشنه بلند مجلسی بند دار. ژاکت ضخیم پشمی، لباس کوتاه سیلا,دامن نوک مدادی چرم، دستبند هرمی سه تایی، دستبند هرمی دوتایی، کمربند چرم صنعتی، کفشهای مخمل جیر پاشنه دار لیما، کیف چرمی برایت آیز. بلوز ابریشمی آبی سیر،سندل پاشنه دار مخمل جیر ایندیگو,کیف بنددار چرمی کالایس، با رنگی خیره کننده,دامن ابریشمی با رنگی زیبا متناسب با پوششی تیره.

چطور لباسهای رنگی را با هم ست کنیم - تصویر 2

اگر معمولا خاکستری می پوشید: ترکیبی از بنفش کمرنگ، صورتی و سبزروشن حسی لطیف به رنگ بندی سرد خاکستری اضافه می کند. بدلیجات زیبا و مدرن با رنگی مات کاملا جلب توجه خواهد کرد.

رنگ پس زمینه: با مقداری سلیقه میتوانید رنگبندی زیبایی با ژاکت یا پولیورتان ایجاد کنید،بگذارید لباس زیر ژاکت یا پلوور از آستین یا پائین آن قابل روئیت باشد. سعی کنید عناصر ظریف و درشت را باهم به کاربرید تا ظرافت پوششتان لوث نشود:دامن بلند با ژاکت اسپورت یا شلوار دست دوز با یک پلوور نرم. پلوور پشمی مرینو، شلوار کتان، پیراهن کتان، گردنبند لوسیت، کفش مخمل جیر داینا و کیف دستی دی آربلای. ژاکت مخمل جیر الیاسون، یقه اسکی کشمیر مارگارت، دامن بلند ابریشمی ، گردنبند ، کفش بنددار از چرم مصنوعی. گردنبندی با رنگبندی زیبا و طرحی درشت. تاپ ابریشمی و رنگ زیبایش میتوانید ظاهرتان را کمی رسمی تر جلوه دهید. شلوارک کوتاه ابریشمی را می توانید با ژاکت اسپرت پشمی بپوشید. دامن پولیستر زیبا که به تیپ خاکستری حس باله می دهد.

گردآوری: مجله اینترنتی هفته پارسی

 

برچسب ها : ست کردن لباس, شیک پوشیدن, لباس شیک, لباس مناسب, مد, مد و زیبایی, هنر پوشش
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه