پل امواج هندروسون در سنگاپور (عکس)

پل امواج هندروسون در سنگاپور (عکس)
معماری پل ، پل امواج هندروسون در سنگاپور : امواج هندروسون (Henderson Waves )  نام پلی است در  سنگاپور بر فراز جاده هندرسون که توسط مهندسین انگلیسی طراحی شده است .  این پل 274 متر طول دارد و ارتفاع آن از سطح زمین در حدود 36 متر می باشد  و از  فولاد ساخته شده است که روی آن از نوعی چوب درخت که در جنوب شرق آسیا یافت می شود استفاده شده  و بلندترین پل عابر پیاده در کشور سنگاپور است.

پل امواج، هندروسون، پل سنگاپور، عکس، طراحی پل

همانطور که از نام این پل پیداست ، دارای شکل مواج و منحنی شکل می باشد.  این  پل با ساختار موجی شکل غول پیکر خود واقعا زیبا و منحصر به فرد بوده  و شکل موجی آن مثل مجسمه ای تراشیده شده  می باشد. در شب ، با روشن شدن چراغهای اطراف پل  جلوه خاصی ای منظره می دهند که هر عابری را به خود جلب می کند.

پل امواج، هندروسون، پل سنگاپور، عکس، طراحی پلپل امواج، هندروسون، پل سنگاپور، عکس، طراحی پلپل امواج، هندروسون، پل سنگاپور، عکس، طراحی پلپل امواج، هندروسون، پل سنگاپور، عکس، طراحی پلپل امواج، هندروسون، پل سنگاپور، عکس، طراحی پلپل امواج، هندروسون، پل سنگاپور، عکس، طراحی پلپل امواج، هندروسون، پل سنگاپور، عکس، طراحی پلپل امواج، هندروسون، پل سنگاپور، عکس، طراحی پل
کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه