شیما منفرد همسر عبدالرضا کاهانی و تدوینگر فیلم "ارادتمند نازنین بهاره، تینا" در واکنش به توقیف فیلم و اظهارات مسئولان ارشاد، با انتشار متنی واکنش نشان داد و نوشت:. بر خلاف ادعاى برخى سایت ها، کاهانى تا کنون واکنشى مبنى بر توقیف فیلم "ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا" نشان نداده و من به عنوان تدوینگر و همسر کارگردان دیدگاههاى خود را با اجازه ایشان مطرح کرده ام و احتمالا باز هم مطرح خواهم کرد. حقایق زیادى در مورد فیلم وجود دارد و مدیر فعلى فستیوال فجر و مسئولان ارشاد بهتر از همه حقایق را مى دانند ا ...

.

همسر کارگردان فیلم توقیف شده، وزارت ارشاد را به انتشار فایل صوتی تهدید کرد… - تصویر 1

 

شیما منفرد همسر عبدالرضا کاهانی و تدوینگر فیلم "ارادتمند نازنین بهاره، تینا" در واکنش به توقیف فیلم و اظهارات مسئولان ارشاد، با انتشار متنی واکنش نشان داد و نوشت:

 

بر خلاف ادعاى برخى سایت ها، کاهانى تا کنون واکنشى مبنى بر توقیف فیلم "ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا" نشان نداده و من به عنوان تدوینگر و همسر کارگردان دیدگاههاى خود را با اجازه ایشان مطرح کرده ام و احتمالا باز هم مطرح خواهم کرد.
حقایق زیادى در مورد فیلم وجود دارد و مدیر فعلى فستیوال فجر و مسئولان ارشاد بهتر از همه حقایق را مى دانند اما یا سکوت کرده اند یا ترجیح مى دهند دروغ بگویند و متظاهرانه ممنون متانت کاهانى باشند. بهتر است وزارت ارشاد و سایت هاى مرتبط و غیرمرتبط به شایعه پراکنى و حدس و گمان ها خاتمه دهن��. فیلم "ارادتمند؛ نازنین بهاره تینا" صاحبانى دارد و – با شناختى که از صاحبانش دارم – اجازه نخواهند داد هر اتهامى به فیلم وارد شود.

.

همسر کارگردان فیلم توقیف شده، وزارت ارشاد را به انتشار فایل صوتی تهدید کرد… - تصویر 2

 

از انتشار داستان جعلى فیلم توسط برخى اشخاص در وزارت ارشاد و به این بهانه اخراج دو عضو شوراى پروانه نمایش تا اتهام استفاده از حکم حکومتى و متفاوت بودن فیلم نامه از فیلم ساخته شده و لجاجت هاى شوراى پروانه ساخت و کارشکنى نمایندگان خانه سینما در همین شورا و حرف هاى زیادى که در ماههاى گذشته از زبان آدم هاى مختلف نقل شده، همه و همه جواب هاى قانع کننده اى دارد که بهتر است وزارت ارشاد به جاى شایعه پراکنى و حفظ موقعیت دنبال شفاف سازى اذهان عمومى باشد. در غیر این صورت انتشار یک فایل صوتى، همگان را از وضعیت پیچیده و سرنوشت عجیب فیلم آگاه خواهد کرد.

.

همسر کارگردان فیلم توقیف شده، وزارت ارشاد را به انتشار فایل صوتی تهدید کرد… - تصویر 3


وقتى از فیلم دیده نشده تصویرى بحرانى و مستهجن ارائه مى شود نشانه بی کفایتى آدم هاى مسئول است. پیش از این سانسورچى ها هم شأن و منزلتى داشتند. حالا دوستان و همراهانمان هم سانسورچى شده اند و در عین حال اداى آدم هاى روشنفکر را در مى آورند.
اتهام ها را از فیلم دور کنید. قرار نیست عده اى خاص همیشه در آرامش باشند. ما هم دلمان براى آرامش تنگ شده و ضمن پافشارى بر نمایش قطعى فیلم، اعلام مى کنیم حرف هاى مهمى هم براى گفتن داریم

.

همسر کارگردان فیلم توقیف شده، وزارت ارشاد را به انتشار فایل صوتی تهدید کرد… - تصویر 4

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه