الهام حمیدی درباره توجه زیاد برخی مردم به کریسمس و جشن‌های خارجی مطلبی را در اینستاگرام منتشر کرد. این بازیگر با انتقاد از کم‌لطفی به سنن ایرانی نوشت:. «با اینکه خیلی به فرهنگ و سنن ایرانی و باستانی خودمون کم لطف و بی‌وفا شدیم و همه منازل و فضای مجازی از المان‌ها و تصاویر کریسمسی پرشده، لازم می‌دونم توجه همه ایرانیان به پاسداشت و بزرگداشت جشن‌ها و اعیاد ایرانی و اسلامی خودمان جلب کنم‌. سال نو میلادی رو با احترام تبریک می‌گم به تمام هموطنان مسیحی کشورم و همینطور ارامنه جهان و امیدوارم سال نو ...

الهام حمیدی درباره توجه زیاد برخی مردم به کریسمس و جشن‌های خارجی مطلبی را در اینستاگرام منتشر کرد.

 

.

نظر سنجی الهام حمیدی درمورد جشن‌های خارجی/ نظر شما چیه؟ - تصویر 1

 

این بازیگر با انتقاد از کم‌لطفی به سنن ایرانی نوشت:

 

«با اینکه خیلی به فرهنگ و سنن ایرانی و باستانی خودمون کم لطف و بی‌وفا شدیم و همه منازل و فضای مجازی از المان‌ها و تصاویر کریسمسی پرشده، لازم می‌دونم توجه همه ایرانیان به پاسداشت و بزرگداشت جشن‌ها و اعیاد ایرانی و اسلامی خودمان جلب کنم‌.

سال نو میلادی رو با احترام تبریک می‌گم به تمام هموطنان مسیحی کشورم و همینطور ارامنه جهان و امیدوارم سال نو میلادی سالی سرشار از صلح و دوستی باشه و خیلی دوست دارم بدونم دلیل گرایش بیش از حد این روزهای ما به جشن‌های خارجی مثل کریسمس و هالووین و … نسبت به جشن های خودمون از نظر شما چیه‌؟

۱- کار خوب فرهنگی نکردن روی جشن های و آئین های باستانی؟ ۲- غریبه‌نوازی و فرهنگ مرغ همسایه غازه؟ ۳- ادب و احترام و صرفا عرض تبریک؟  ۴ – زیبایی و رنگ و جلوه بهتر و بیشتر نمادهای کریسمس نسبت به هفت سین نوروز‌؟ ۵- و کلی دلایل و مسائل دیگه می تونند باشند که چرا توجه ما به کریسمس بیشتر شده؟»

 

 

نظر سنجی الهام حمیدی درمورد جشن‌های خارجی/ نظر شما چیه؟ - تصویر 2

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه