منطقه زیبای ولینگ یانگ چین (عکس)

منطقه زیبای ولینگ یانگ چین (عکس)
گردشگری جهان ، منطقه زیبای ولینگ یانگ چین : ولینگ یانگ منطقه خوش منظره و زیبا و تاریخی در حدود ۲۷۰ کیلومتر (۱۷۰ مایل) از چانگشا، پایتخت استان هونان، چین است.این منطقه به خاطر حدود ۳۱۰۰ عدد ستون‌های سنگی که بعضی از آنها بیش از ۸۰۰ متر (۲۶۰۰ فوت) ارتفاع دارند شناخته شده‌است.

ولینگ یانگ، ولینگ یانگ چین،‌ گردشگری جهان، ستون‌های سنگی، عکس

 پرجمعیت‌ترین کشور دنیا با بیش از ۱٫۳ میلیارد نفر سکنه‌است. این کشور که در شرق قاره آسیا واقع شده توسط حزب کمونیست چین در قالب نظام تک‌حزبی اداره می‌شود. این حزب بر ۲۲ استان، ۵ منطقهٔ خودمختار، ۴ شهر با مدیریت مستقیم (پکن، تیانجین، شانگهای و چونگ‌کینگ) و ۲ منطقهٔ اداری ویژهٔ بسیار خودمختار هنگ کنگ و ماکائو حکومت می‌کند

ولینگ یانگ، ولینگ یانگ چین،‌ گردشگری جهان، ستون‌های سنگی، عکس

پایتخت کشور پکن است. چین چشم‌انداز طبیعی متنوعی دارد، از استپ‌های جنگلی و بیابان‌هایی چون گبی و تکله‌مکان در ناحیهٔ خشک شمالی نزدیک به مغولستان و سیبری روسیه گرفته تا جنگل‌های زیرگرمسیری در سرزمین‌های مرطوب جنوبی نزدیک به ویتنام، لائوس و برمه. مناطق غربی کشور ناهموار است و رشته‌کوه‌های هیمالیا و تیان شان مرز طبیعی آن را با هند و آسیای میانه ترسیم می‌کنند. در مقابل، نواحی شرقی این کشور کم‌ارتفاع است و با ساحلی به طول ۱۴٫۵۰۰ کیلومترمربع در جنوب شرقی با دریای جنوب چین و در شرق با دریای شرق چین همسایه‌است که در سوی دیگرش تایوان، کره و ژاپن قرار گرفته‌اند.

ولینگ یانگ، ولینگ یانگ چین،‌ گردشگری جهان، ستون‌های سنگی، عکسولینگ یانگ  ، ولینگ یانگ چین

کلمات کلیدی :
نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه