فال چهارشنبه نهم مهر ماه سال 1393

فال روزانه 9 مهر 93

فال چهارشنبه نهم مهر ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

هیچ کس دوست ندارد دیگران برایش تصمیم بگیرند، شما هم همین طور. به طور معمول لازم است با این افراد به طور جدی برخورد کرد اما در شرایط کنونی مجبور هستید پیشنهاد آن ها را بپذیرید.

اردیبهشت

به طور جالبی همه مشکلات حل می شوند و چیزهای زیادی را متوجه می شوید.بعضی از افراد طرز فکرشان را تغییر داده اند و همین طور نقشه هایشان و این موضوع برای شما جالب است .احتمالاً‌ در زندگی خصوصی تاثیرگذار است و بهتر است به اتفاقاتی که می افتد توجه کنید.لازم نیست نگران باشید اطرافیان به شما توجه زیادی دارند و از شما حمایت می کنند.

خرداد

ستارگان به شما قول می دهند که لحظات خوبی را پیش رو دارید. بر خلاف تاکید زیادی وجود دارد و فرصتی دارید تا خودتان را نشان دهید. ستارگان استعداد هنری شما را افزایش می دهند. فرصتی دارید تا اوقات فراغتتان را به کار مفیدی بپردازید. یک نفر با ایده های عجیب خود برای شما شانس می آورد.

تیر

هیچ کس به اندازه شما به خانواده اهمیت نمی دهد وشاید اکنون تصمیم بگیرید همه را دور هم جمع کنید.شاید نیاز به برنامه ریزی داشته باشد اما هیچ چیز شما را مایوس نمی کند مخصوصاً کار بیش از حد.

مرداد

به عنوان یک قانون، شما همیشه پر از انرژی هستید، ولی در حال حاضر به سختی می توانید با شور واشتیاق کاری را انجام دهید. به هر دلیل که باشد،‌شما در مورد هر کاری که می کنید احساس می کنید انگیزه و روحیه تان را از دست داده اید. و یا نگران می شوید که نکند آن، چیزی نباشد که دیگران از شما خواسته بودند. در غیر این صورت صد در صد حالتان خوب است. ایده بدی نیست که امروز تا آن جا که می توانید استراحت کنید و در این صورت فردا می توانید با میزان انرژی همیشگی خود ادامه دهید.

شهریور

دوست دارید همه کارها بر اساس برنامه پیش بروند اما این طور نیست.سعی کنید در همه چیز موفق باشید.اگر احساس بی حوصلگی می کنید طوری رفتار نکنید که انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است.کمی استراحت کنید و انرژی دوباره بگیرید.

مهر

گر چه باید در این زمان پرانرژی باشید ولی امروز چنین احساسی ندارید.اگر چنین احساسی ندارید کوچکترین فرصتی که پیدا کنید می خواهید استراحت کنید.هم چنین اگر چیزی شما را اذیت می کند احساس رخوت و بی حالی خواهید کرد و این طور به نظر می رسد که شما نسبت به شخص مورد علاقه تان و یا وضعیت مالی تان بسیار نگرانید.چگونه می خواهید این وضع را بهبود ببخشید؟

آبان

در حال حاضر می توانید نیازهای همسرتان را به خوبی برطرف کنید.لازم نیست زیاد تلاش کنید کوچک ترین کاری هم که انجام دهید موفق می شوید پس زیاد خودتان را خسته نکنید.

آذر

امروز یکنفر انتظارات بیشماری از شما دارد وگرچه شما باید خیلی خشنود باشید از این که دیگران اینقدر شما را توانا می بینند، و تحت فشار زیادی بخاطر این مسئله قرار خواهید گرفت. تحت هیچ شرایطی نباید بگذارید مشکلات بر شما فائق شوند چون آنوقت اعتماد به نفس خود را از دست خواهید داد بعلاوه این که خسته تان می نماید. سعی کنید امشب استراحت کنید و هیچ کار هیجان انگیزی انجام ندهید.
دی

تناسب برقرار کردن در کارها بسیار مهم است. اگر لازم بود تمام وقت کار کنید، حتماُ به همسرتان بگویید که این کار کردن شما به سودخود او هم هست. اگر آمدید خانه و کسی نبود سریع عصبانی نشوید. اگر برای وقتتان برنامه ریزی کنید می توانید در کارهایتان پیشرفت کنید و هم چنین به افراد منزل هم رسیدگی کنید.

بهمن

دوستان مهمترین بخش زندگی تان می باشند و امروز می توانید از معاشرت با آنها لذت زیادی ببرید. باید دور هم جمع شوید و کاری انرژی زا سرگرم کننده یا غیر معمول انجام دهید. همچنان باید به کسانی که اخیراً تعهدی به آنها سپرده اید توجه کنید. شاید وقت آن رسیده که بعضی از آنها را رها کنید به خصوص اگر می دانید که انرژی را که لازم دارند به آنها نمی دهید.

اسفند

شما انگیزه ای را که پشت رفتار یک شخص قرار دارد نمی توانید کاملاً‌ درک کنید.اما اجازه ندهید مانع شود که با دستور کار خودتان جلو بروید.این حقیقتی ناخوشایند است که هیچ کس دوست ندارد ببیند آشنایانش پیشرفت کنند.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه