فال شنبه هشتم شهریور ماه سال 1393

فال روزانه 8 شهریور 93

فال شنبه هشتم شهریور ماه سال ۱۳۹۳
فروردین

امروز ماه در برج حوت کامل است. مراقب یک نفر باشید زیرا او از حسادت تصمیم دارد کارهایی به ضرر شما انجام دهد. خوب است دوستانتان را بشناسید.

اردیبهشت

امروز ماه در برج حوت کامل است . بهتر است کار جدیدی انجام ندهید و سعی کنید کارهای نیمه تمام را تمام کنید . اگر این کار را بکنید از وقت تان خوب استفاده کرده اید.

خرداد

امروز ماه در برج حوت کامل است. این قسمت از چارت به کارهای شغلی شما مربوط می شود بنابراین در هر لحظه یک قدم به جلو می روید. عجله کنید و همه چیز به خوبی پیش می رود.

تیر

امروز ماه کامل در برج حوت است.احساسات در اوج خود قرار دارند.به شدت تحت تاثیر انرژی ماه هستید که حتی اگر هم مستقیماً درگیر نباشید اما لحظات پر از استرسی را دارید.پیشنهاد می کنم آرام باشید،اما آنقدرها هم کمک نمی کند.

مرداد

امروز، ماه کامل است و در علامت دو ماهی می باشد بنابراین،‌باید توجهی چند برابر به افرادی بکنید که در زندگی به آنها وابسته اید. که این نه تنها از نظر مالی بلکه از نظر احساسی نیز صادق است. احتمالاً باید مشکلی را با آنهاحل و فصل کنید و آنها را وادار کنید که متوجه شوند، برنامه ریزی ای که بین شما وجود داشته است، دیگر کاربردی نخواهد داشت و باید تغییر یابد.

شهریور

امروز ماه دربرج حوت کامل است.بهتر است مشکلات را حل کنید.هر چقدر دیرتر این کار را بکنید شرایط بدتر می شود.

مهر

امروز ماه کامل در بخشی از چارت شماست که حاکم بر کار، سلامتی و کارهای روزمره شما می باشد و شما رامجبور می سازد که تغییرات لازم را در این زمینه ها بدهید. در حال حاضر شما از نیاز خود به تغییر جدول روزمره زندگی تان مطلعید و اکنون زمان آن فرا رسیده که کاری در این رابطه انجام دهید . هم چنین ممکن است احساس کنید این تغییرات تاثیراتی موثر بر روی شما خواهند گذاشت نه تنها بر روی سلامتی تان بلکه فردی موثرتر خواهید شد.

آبان

بین قدرت خلاق و واقع گرای شما تضاد وجود دارد.به خودتان فرصت بدهید تا چیزی را که فکر می کنید عملی است انجام دهید.متوجه می شوید که طرز تفکر شما محدودتان کرده است و بیشتر از این ها می توانید کار انجام دهید.

آذر

شما ذاتاً بدبین نیستید ولی امروز ستاره ها شما را وادار می کنند که تمام امور مالی را با احتیاط انجام دهید. یک نفر ممکن است یک تعهد مالی بدهد که بعداً‌ قادر به انجامش نباشد. اگر بادیده اعتماد با آنها رفتار کنید می توانید خیلی به ضررتان تمام شود. در ضمن مواظب هر کس که سعی می کند از شما تعریف و تمجید کند باشید چون ممکن است قصد ونیتی در پس این تعریفها داشته باشند.

دی

ماه در برج حوت کامل است. این قسمت از چارت شما به مسافرت های شغلی مربوط می شود که این سفر، سفری فوق العاده است. اگر می خواهید که امروز از همه نظر روز خوبی باشد، در هنگام رانندگی یاحتی استفاده از وسایل نقلیه عمومی مراقب باشید. اگر مراقب باشید، سالم می مانید اما شاید باز هم اتفاقی برایتان بیفتد که بخواهید برای دیگران تعریف کنید.

بهمن

امروز ماه کامل در اسفند با عنصر آب قرار دارد و به قسمت پول و منابع شخصی چارت شما مربوط می شود . اوضاع نابسامان است و بین شما و یک شخص خاص دعوا و مشاجره ای صورت می گیرد . مشکلات مالی و احساسی خود را حل کنید زیرا هر چه بیشتر اجازه دهید که اوضاع رو به وخامت برود بیشتر احساس رنجیدگی می کنید .

اسفند

یک بدر قابل انفجار در علامت حوت خودتان است . این بدان معناست که یک رابطه قطعاً به پایان رسیده است . زمانی که این مساله اتفاق می افتد با علامت خویش زمان خود را تلف نکنید .امروز فقط عامل پیوند است .

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه