فال امروز شما 8 تیر 93

فال روزانه 8 تیر 93

فال امروز شما ۸ تیر ۹۳

فروردین
شاید امروز با یک نفر مشکل پیدا کنید. نمی توانید عصبانیت خود را پنهان کنید. اگر یکی از روابط احساسی تان اخیراً با مشکل رو به رو شده بود اکنون همه چیز درست می شود.

اردیبهشت
امروز به نظر می رسد حساستر از همیشه هستید همسرتان به این حساسیت اهمیت می دهد و رضایت شما را جلب می کند.

خرداد
امروز مراقب باشید، تنها راهی است که می توانید تصمیم درستی بگیرید، هم در مورد مسائل مالی و هم مسائل شغلی و خصوصی سعی کنید نقشه یا طرحی را که به طور اتفاقی به دست می آورید، امکانات آن را هم ببینید.

تیر
در محل کار سوت می زنید؟به خاطر داشته باشید که اگر بیش از حد سروصدا کنید دیگران از شما می خواهند که ساکت شوید.اما شما به کسی اجازه نمی دهید حال و هوای امروزتان را خراب کند.

مرداد
امروز شما بسیار مایلید که علاقه خود را به برخی از افراد خاص زندگی تان، نشان دهید. هم چنی ممکن است متوجه شوید که فرد خاصی، نظری خاص به شما دارد، پس شما می توانید آماده یک رابطه رمانتیک، با او باشید. رفتن به تئاتر و سینما نیز می تواند، کمک کند که خنده شادی بر صورتتان نقش بندد.

شهریور
در این زمان برخلاف همیشه فردی احساسی هستید.شاید با کسی که دوستش دارید خداحافظی کنید و این موضوع ناراحت تان کند.ازفکر کردن به گذشته و یا ناراحتی های احساس غم و اندوه می کنید.

مهر
آیا مشتاق چیزهایی هستید که مردم دیگر به آنها اهمیت نمی دهند،به نظر می رسد امروز صفات عالی و طبیعی در شما بیدار می شود.نه این که شما به این امر اهمیت می دهید،بلکه تنها با توجه به ملایمت به آن این اتفاق خواهد افتاد.به نظر می رسد که امروز شخصی به خصوص وارد مدار زندگی تان خواهد شد،انگار که امروز از وسط جمعیت پدیدار می شود،واقعاً نظر شما را جلب خواهد کرد..

آبان
به دیگران احترام بیشتری می گذارید و خواسته هایشان را بیشتر از قبل می پذیرید.این رفتار روابط شما را محکم تر می کند اما سعی کنید بیش از حد توان تان تقاضاهای آن ها را قبول نکنید.شاید در حرف بتوانید راحت تر بپذیرید اما به هنگام عمل با مشکل روبرو می شوید.

آذر
ستاره ها امروز درجه اعتماد به نفس شما را جهشی به جلو می دهند و شما را در یک روحیه بسیار مثبت قرار می دهند. اعتقادتان به خودتان در واقع واگیردار است و هم کسانی که در اطراف شما هستند در حضور شما روحیه شان بهتر می شود. این روحیه خوب تا آخر شب به نظر می رسد که با شما خواهد بود پس سعی نکنید شب را زود تمام کنید و بخوابید. کمی زندگی کنید.

دی
ژوان: فعالیت هایی هستند که در پس پرده به سود شما انجام می پذیرند، بنابراین اگر از جزئیات باخبر شدید که تا حالا نمی دانستید، ایراد نگیرید. اجازه دهید همه چیز حرکت طبیعی خود را در پیش بگیرند و خودتان را به دست جریان تغییرات بسپارید.

بهمن
بهمنی عزیز شما استقلالتان را دوست دارید اما شخصی از افراد خانه میل زیادی به آزادی احساسی دارد و این موضوع باعث بروز عکس العمل های پیچیده ای از طرف شما می شود . شاید شگفت زده شوید اگر بفهمید که احساس حسادت قوی در وجودتان دارید که از آن بی خبر بوده اید اما به جای این که تظاهر کنید که همه چیز روبراه است سعی کنید بیشتر در رابطه با احساسی که دارید صحبت کنید.

اسفند
‌شما با اشتیاق و پر انرژی نجوا می کنید. ممکن است از رفتار یکی از همقطاران یا آشنایان متحیر شوید خوب بهترین نصیحت این است که بگذارید آنها در عصاره خودشان دم بکشند . همانطور که اجازه نمی دهید چیزی شما را پایین آورد.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه