فال شنبه هشتم آذر ماه سال 1393

فال روزانه 8 آذر 93

فال شنبه هشتم آذر ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

اگرچه می دانید که دیگران سعی دارند لجبازی کنند و چیزی را نپذیرند اما اکنون زمان مناسبی برای تهدید یا اولتیماتوم دادن به آن ها نیست. اگر می خواهید به آرزوهایتان دست یابید بهتر است تمرین کنید.

اردیبهشت

مشکلاتی در اطرافتان وجود دارد.از دیگران انتظار نداشته باشید که خواسته های شما را بدون چون و چرا بپذیرند . اگر طرحی دارید کمی در موردش فکر کنید و زود آنرا عملی نکنید.

خرداد

اگر دچار ترس برای آینده شدید، متعجب نشوید اگر دیدگاهتان مثبت باشد، مطمئناً می توانید منتظر اتفاقات خوبی در چند روز آینده باشید. واقع بین باشید، مطمئناً به این خصوصیت نیاز دارید.

تیر

امرزو کمی مراقب باشید البته اگر متاهل هستید، زیرا شخصی شما را به خود جذب میکند.
مرداد نمی توانید حدس بزنید که شریک زندگی و یا یکی از نزدیکانتان چه اثری بر روی شما خواهد گذاشت. آنها باعث می شوند که قدرت تصورتان اوج گرفته و احساس خوبی نسبت به خود پیدا کنید و هم چنین باعث می شوند که مجدداً به آدم ها عقیده و ایمان پیدا کنید. گرچه که در لحظه حال تصور می کنید آنها بی نظیرند، سعی کنید از آنها تصویری نسازید که واقعاً نیستند، در غیر این صورت بعداً پشیمانی بزرگی نصیبتان خواهد شد.

شهریور

امروز خوب است برای سلامتی و خوب بودن پول خرج کنید.اگر از جاهای حراجی و ارزان قیمت خرید کنید لازم نیست پول زیادی بپردازید.شاید اضافه حقوق بگیرید.

مهر

امروز شخص مورد علاقه تان تاثیری عمیق بروی شما دارد که باید از ارتباط با ژوپیتر و نپتون تشکر کنید.زمانی که با این شخص هستید قلب شما مالامال از عشق و غرور می شود.اگر باید امروز به ملاقات شخصی حدید بروید،آن شخص همانند هوایی تازه وارد زندگی شما می شود.گر چه مراقب باشید از آنها یک مجسمه پر غرور نسازید چرا که ممکن است دیر یا زود سرنگون شود.

آبان

امروز به فکر باز نیاز دارید.می توانید در هر کاری شرکت کنید و موفق هم شوید.اگر به دیگران دستور ندهید حتماً به حرف ها یتان گوش می کنند و کارهایی را که می خواهید انجام می دهند.

آذر

هیچ چیز مثل همدردی و حساسیت بخرج دادن برای حل یک مشکل ارتباطی نیست. تنها کاری که باید بکنید این است که به طرف نشان دهید چقدر مایلید نقطه نظر او را بشنوید تا بتوانید دستورالعمل کاملی حل این مشکل را بیابید. اگر مجردید، روش دلسوزانه شما یک شخص خاص را خیلی جذب شما می کند.

دی

اگر گوشی تلفن را زمین نگذارید رئیستان حتماً چیزی به شما می گوید وعصبانی می شود. می دانم که حرف های زیادی برای گفتن دارید اما لطفاَ سعی کنید این حرف ها را خارج اززمان کاری بزنید. شما که نمی خواهید زندگی تان پیچیده تر شود. این طور نیست؟

بهمن

ستارگانی شخصی را در مدار شما قرار می دهند که هم صحبتی جذاب می باشد و به شدت از بودن با او لذت می برید. شاید موضوعات زیادی برای فکر کردن به شما بدهد.به خصوص اگر درباره کار یا هدفهای طولانی مدت صحبت کنید.امروز همچنین روز خوبی است تا به یارتان بگویید که چه احساسی به وی دارید چون این کار می تواند احساسات بین شما را به هیجان آورد.

اسفند

سیارات وضع روحی خوش بینانه را تشویق می کنند و شروع های ناگهان اخیر درباره موانع می تواند عقب نشینی تواضع را نشان دهد.اما هیچ کس نمی خواد مانع شما از این شود که بعضی از برنامه هایتان را شروع نکنید. به خاطر این است که شما درباره آن ترجیح می دهید سکوت خود را حفظ کنید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه