فال امروز شما 7 تیر 93

فال روزانه 7 تیر 93

فال امروز شما ۷ تیر ۹۳

فروردین
امروز، زهره به حرکت عادی خودبر می گردد. بنابراین همه چیز حالت طبیعی خود را به دست می آورند. می توانید با مشورت با همسرتان تغییرات کوچکی ایجاد کنید.

اردیبهشت
اخیراً زندگی خصوصی تان گیچ کننده شده است اما امروز شرایط عوض می شود . بیشتر از آن چیزی که دیگران فکر می کنند احساسی هستید و فوق العاده وفا دارید. فرصت های فوق العاده ای در انتظار شماست برای پذیرفتن آن ها معطل نکنید.

خرداد
امروز زهره به حرکت مستقیم بر می گردد. مسائل عشقی،‌کارهای خلاقانه و روابط اجتماعی فوق العاده شرایط خوبی دارند. سعی کنید ظاهرتان را آراسته کنید و بیرون بروید زیرا هیچ وقت نمی دانید شانس کی به سراغتان می آید.

تیر
اگر می خواهید ببینید چه اتفاقی می افتد لازم است کمی کارگاه بازی در آورید.دیگران حال و هوای عجیبی دارند و شما اگر کسل شده اید شاید در همین حال و هوا باشید.شما مورد بی توجهی قرار نگرفته اید اما بیش از حد به شما توجه شده است.

مرداد
امروز مشتاقید که بخشی دیگر از شخصیت خود را نشان دهید، خصوصاً اگر اخیراً حس کرده اید که دارید در باتلاقی فرو می روید. هم چنین دوستی نزدیک ممکن است تغییر کرده و در آینده، فضایی بسیار مهیج تر بین شما پدید آید.

شهریور
امروز خصوصیت جدیدی از خودتان نشان می دهید.در مقابل کسانی که فکر می کنند شما فردی به شدت جدی هستید این خصوصیت جالب و هیجان انگیز است.اگر مجرد هستید با فردی آشنا می شوید که تعجب می کنید چطور جذب او شده اید زیرا هیچ کدام از خصائصی را که دوست دارید،ندارد.

مهر
نهایت سعی خود را بکنید و به جلو پیش بروید و در این صورت دلیل خوبی برای این که از خود رضایت داشته باشید،خواهید داشت.شما بسیار رقابت کننده و موثر شده اید و دست به هر کاری که می زنید عالی پیش خواهد رفت.اگر می خواهید در جلسه و یا مصاحبه ای شرکت کنید،تاثیر بسیار خوبی خواهید گذاشت.هم چنین خبرهای خوشی راجع به افزایش حقوق و یا درجه تان خواهید شنید که واقعاً مستقق آن می باشید.

آبان
می توانید افکاردیگران را مانند یک کتاب بخوانید.به نظرمی رسد سعی ندارند گذشته را فراموش کنند.شما گذشته را فراموش کنید و از نظر روحی به آنها کمک کنید زیرا آنها نمی توانند خودشان از شما درخواست کنند.

آذر
امروز بدنبال مفهومی برای زندگی تان گشتن کار مورد علاقه شماست. و اگر این کار را در یک مکان اجتماعی و در حضور چندین دوست انجام دهید که چه بهتر. شما قطعاَ بدنبال یافتن نکات مشترک خود با آنها هستید ولی این کار را سرسری و نه زیاد جدی دوست دارید انجام دهید.

دی
اگر تمایل دارید که عشقی پیدا کنید، امشب چشم هایتان را به خوبی باز کنید. البته لازم نیست در دور دست ها به دنبالش بگردید زیرا او به شما نزدیک است. اما لطفاً خیلی با ملایمت و مهربانی رفتار کنید و کاملاً اعتماد نکنید.

بهمن
ستارگان این فرصت را به شما می دهند تا امروز کارآگاهی رفتار کنید و حقیقت موضوعی را که گیجتان کرده است را پیدا کنید. همچنین این فرصت را دارید که با شخصی صحبت کنید و عمیقاً احساسات را برایش توضیح دهید شما ذاتاً محتکر نیستید اما اگر هر چیز بی فایده ای را کم کم بدست آورده اید اکنون زمان آن است که یک خانه تکانی خوب انجام دهید .

اسفند
شریک زندگی تان خیلی مشتاق است که اکنون شما را خوشحال کند و چه کسی شما را می تواند شماتت کند.. امروز شما در حالت جرقه هستید و حتی به نظر می رسد بیش از نمایشگاه هایتان الزام و تعهد به شراکت تان دارید. شما این مرتبه با قدم های بلندی که بر می دارید برنده می شوید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه