فال امروز شنبه 4 مرداد 93

فال روزانه 4 مرداد 93

فال امروز شنبه ۴ مرداد ۹۳

فروردین

امروز بر کار و سلامتی شما تاکید زیادی وجود دارد. در حال حاضر می توانید کارهای نیمه تمام را انجام دهید. سعی کنید مراقب رفتارتان باشید.

اردیبهشت

امروز عطارد به برج اسد می رود . این قسمت از چارت شما به کارهای اجتماعی و تفریحی مربوط می شود . اگر به دنبال خانه جدیدی می گردید می توانید به دنبال آن باشید و سعی کنید از فرصت ها بهره مند شوید.

خرداد

امروز بسیار فعال و هیجان زده هستید اما اصلاً فکر نکنید که شب آرامی را در پیش رو دارید زیرا به هیچ وجه این مسئله حقیقت ندارد. مهمان های ناخوانده برایتان می رسند اما نباید به آنها نشان دهید که خسته اید، سعی کنید با رویی خوب از آنها استقبال کنید. البته شما دوست دارید پیش از آن که مهمان بیاید همه چیز را آماده کنید اما بد نیست گاهی هم سرزده باشد.

تیر

عطارد به برج سنبله می رود.این قسمت از چارت شما به همسایگان و برادر و خواهرتان مربوط می شود.شاید برای حل مسائل خانوادگی و یا همسایگان از شما کمک بگیرند.قبل از این که شروع کنید خوب فکر کنید ببینید چطور می توانید آن را حل کنید.

مرداد

امروز باید برروی مسائل مالی متمرکز شوید و هم چنین به مدت ۴ هفته به خوبی کار کنید. بر این علت که امروز عطارد، سیاره پول شما، به بخشی از چارت شما وارد می شود که در رابطه با مسائل مالی است. بنابراین شما باید بسیار عاقلانه تصمیم بگیرید که چگونه از دارایی خود، استفاده مناسب کنید. تحقیق و بررسی در این رابطه طرح ها و کارهایی را به شما نشان خواهد داد که کمک می کند تا پولتان افزایش یابد. بعدها از این که قبلاً راجع به این مسئله خوب فکر کرده اید بسیار خشنود خواهید شد.

شهریور

امروز عطارد به برج شما می رود.بیشتر اهل صحبت هستید و می خواهید با همه گپ بزنید.اعتماد به نفس تان زیاد است و دوست دارید افکارتان را برای دیگران بازگو کنید.کمی هم انرژی منفی دارید که آزارتان می دهد اگر بیشتر بیرون بروید این انرژی کمتر می شود.

مهر

آیا کارهایی را که در اواخر هفته پیش به تعویق انداخته بودید به یاد می آورید؟اکنون شما در وضیعتی هستید که می توانید آنها را انجام دهید و از اتمام آنها و خط زدن آنها از لیست کارهایتان لذت می برید.تعجب نکنید که افرادی که در موقعیتی بالاتر از شما هستند،امروز به شما علاقه مند شده و توجه می کنند.آنها حتماً مطالب خوبی را در مورد شما متوجه شده اند.

آبان

عطارد وارد برج سنبله می شود این قسمت از چارت شما به فعالیت های گروهی و روابط دوستانه مربوط می شود.تصمیم دارید که فرصت های از دست رفته را جبران کنید زیرا اخیراً کمتر اجتماعی بوده اید،شاید تصمیم بگیرید با افرادی که مدت هاست ارتباط تان با آن ها قطع شده ارتباط برقرار کنید مخصوصاً اگر رابطه تان خیلی بد قطع شده باشد.اکنون زمان مناسبی است که هر آرزویی که دارید آن را به دست آورید.

آذر

امروز وقتتان را با دیگران نگذرانید چون به تنهائی به انجام کارهای بیشتری می رسید. منظور ما کوچک کردن دیگران نیست(مقصود بد گفتن از دیگران نیست) ولی موضوع اینجاست که شما ممکن است وقت با ارزش خود را هدر بدهید. اگر تلفن های زیادیست که باید بزنید و یا نامه هایی که باید بنویسید پس آنها را الان شروع کنید چون دیگران منتظر خبری از شما هستند.

دی

امروز عطارد وارد برج سنبله می شود و دوستان شهریوریتان کمک های با ارزشی به شما می کنند. شما دوستان شهریوری زیادی دارید زیرا هر دو، عنصر خاک هستید و معنای دوستی را می فهمید. هر دوی شما به بخش های قدیمی علاقه دارید، واین تنها بهانه برای صحبتی دوستانه است.

بهمن

هر چقدر امروز غیر قابل پیش بینی تر باشد بیشتر دوستش دارید . پس برای هر نوع تغییر یا وقفه در برنامه هایتان آماده باشید . اگر زندگی اجتماعی راکدی دارید گوشی تلفن را بردارید و برای بیرون رفتن قرار بگذارید تا وضعتان تغییر کند .

اسفند

عطا��د به سنبله نقل مکان می کند. به شماره هم ردیفتان اگر شما به پشت گرمی شریک زندگی تان نیاز دارید فقط خواهش کنید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه