فال امروز شما 3 تیر 93

فال روزانه 3 تیر 93

فال امروز شما ۳ تیر ۹۳

فروردین

امروز مریخ به برج اسد می رود. خصوصیات این برج را به خودتان می گیرید و کمی مغرور و یک دنده می شوید. در مورد احساسات و عشق بسیار سخاوتمند هستید. روز خوبی خواهد بود.

اردیبهشت
بعد از تمام امتحانها و آزمایش های سخت می توانید اکنون شروعی تازه داشته باشید. این شروع تازه می تواند به زندگی تان ارزش و بهای تازه ای بدهد و هم چنین تغییرات اساسی ایجاد می شود.

خرداد
امروز مریخ به برج اسد می رود. اگر دوست مردادی دارید باید با دقت با آنها رفتار کنید، خوب شما می دانید که آنها تا چه اندازه مغرور هستند. اگر احساسات آنها را جدی نگیرید دردسر بزرگی ایجاد کرده اید می توانم این موضوع را قول بدهم.

تیر
مریخ به برج اسد می رود.این قسمت از چارت شما به مادیات مربوط می شود.از این که پول کمی در این طرف و آن طرف جمع کنید خوشحال می شوید.شاید هم راه هایی پیدا می کنید که حساب های بانکی تان را زیاد کنید.اما این تنها به تلاش خودتان بستگی دارد.

مرداد
امروز بسیار سخاوتمند شده اید و از لوس کردن برخی از افراد دور و برتان لذت می برید. هم چنین مایلید که کمی ولخرجی کرده و برای خودتان چیزهایی بخرید. هم چنین امروز روزی است که باید به وضعیت فعلیتان چسبیده و خدا را شکرگذار باشید. در حال حاضر از این که نگرشی مثبت نسبت به اتفاقات اخیر دارید، شاد و راضی هستید.

شهریور
امروز همسرتان کمی سرسخت است.دوست دارد همه کارها را به روش خود انجام دهد.دوست دارد به شما دستود بدهد.اگر به خاطر موضوعی پریشان و آشفته هستید و نمی توانید استراحت کنید بهتر است خانه را مرتب کنید یا جایی را نظافت کنید.

مهر
شما اخیراً پرانرژی بوده اید ولی امروز اجازه می دهید که هر چیز به سادگی شما را ناراحت کند و زمانی که اتفاقی رخ می دهد،شما در فکر فرو می روید.اگر چیزی شما را نگران کرده است بهتر است با شخصی فهمیده مشورت کنید تا این که خودتان به تنهایی از قضایا سر در آورید.اگر نمی توانید شنونده ای صبور برای حرفهایتان پیدا کنید،آنها را در دفترچه خاطرات روزانه تان بنویسید،در غیر این صورت این افکار در تمام مدت ذهن شما را مشغول خود خواهند کرد و شما نخواهید توانست تمرکز کنید.

آبان
ایده های خلاق زیادی دارید و خوشبختانه فعال هستید و می توانید این ایده ها را عملی کنید.مریخ در برج اسد قرار دارد،نقطه اوج چارت شما،این قسمت به انرژی و اعتماد به نفس شما مربوط می شود.سعی کنید برای کارها برنامه ریزی کنید و اگر لازم باشد از دیگران کمک بگیرید،و آنها هم از کمک به شما دریغ نخواهند کرد.با شخصی که با شما هم فکر است حرفی برای گفتن دارید.

آذر
امروز مارس بدرون خانه مرداد که خانه مطالعات، سفر و عقاید عرفانی است حرکت می کند. از حالا تا اواسط آگوست ایده آل ترین زمان برای تعطیلات رفتن، گسترش معلومات خود و یادگیری بیشتر در مورد موضوعات مورد علاقه تان است. این یکی از بهترین زمان های سال برای رشد و توسعه است پس بهترین و بیشترین نفع را برای گسترش افقهای خود بنمائید.

دی
مریخ به برج اسد وارد شده است. وبعضی از شما از این موضوع خوشحال می شوید. از بحث و جدل هایی که با همسرتان داشته اید، خسته شدید. بعضی از شما تصمیم دارید که زندگی تان را عوض کنید، برخی دیگر از این که مشکلاتتان تنها در رابطه با مسائل مالی است، خوشحال هستید زیرا تحمل ناراحتی های احساسی سخت تر است.

بهمن
امروز در رابطه با مسائل کاری با دقت قدم بر می دارید زیرا حرفی که مردم می زنند با منظوری که دارند دو موضوع کاملاً متفاوت است . آنها شاید قصد نداشته باشند که شما را گمراه کنند اما در آخر نتیجه یکسان خواهد بود. همچنین باید در رابطه با هر نوع قرارداد چه قرارداد شفاهی یا قرارداد کتبی بسیار با احیتاط باشید چون شاید از تمام حقایق با خبر نباشید یا شاید بخواهید نظرتان را عوض کنید.

اسفند
مریخ به طرف اسد هیس کنان می رود و شما باید خودتان را برای ارزیابی کار روزانه آماده کنید. هر چند باید برای جمع و جور کردن تان از خلاقیت خودتان بهره بگیرید اگر می خواهید از سیستم زندگی و چند تنظیم در آن بهره ببرید بایستی بیشت��ین انرژی خود را بسازید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه