فال امروز شما شنبه 31 خرداد 93

فال روزانه 31 خرداد 93

فال امروز شما شنبه ۳۱ خرداد ۹۳

فروردین
امروز خورشید به برج سرطان می رود. این قسمت از چارت شما به خانه و خانواده مربوط می شود. اگر میخواهید تغییراتی ایجاد کنید با همسرتان مشورت کنید. تا بعداَ مشکل پیدا نکنید.

اردیبهشت
خورشید به برج سرطان می رود . این قسمت از چارت شما به ذهن مربوط می شود. فوق العاده خلاق هستید . همکاران تحت تاثیر نظرات شما قرار می گیرند و این عنوان یک مشوق برای شماست . علاوه بر آن اگر مجرد هستید امشب فرصتی دارید تا رابطه ای عاشقانه پیدا کنید.

خرداد
معمولاً‌ به افرادی که شور و شوق ندارند اجازه نمی دهید این بی اشتیاقی آنها باعث شود کاری را انجام ندهید، اما با وضعیت سیاره ای اخیر لازم است در مورد انجام یک کار کمی صبر کنید. البته به زودی همه چیز درست می شود و نظر این افراد نیز عوض می شود. به خاطر داشته باشید که پیش از این زمان هرگونه تلاشی بی نتیجه است.

تیر
امروزخورشید به برج خودتان،سرطان می رود.می توانید تقریباًً یک نفس راحت بکشید.بعضی از مشکلات را از بین برده اید.و اکنون آمادگی دارید که بقیه را حل کنید.همسرتان از این که مجدداً سرحال شده اید،خوشحال می شود.

مرداد
تا این جا ماه پرکاری بوده است ولی از حالا به بعد، به تدریج فعالیت ها فروکش می کنند. سعی کنید هر چند وقت یکبار به خودتان برسید، در غیر این صورت انرژی خود را از دست می دهید یا آن اندازه که احتیاج دارید، انرژی برایتان باقی نمی ماند. بنابراین، از آن جا که حوادث جالبی در پیش است، این موضوع باعث شرمندگی خواهد بود.

شهریور
در چند هفته آینده دوستان وقت شما را پر می کنند.از بودن با افرادی که مهربان هستند و با شما هم دلی می کنند ،لذت می برید.اما تنها وقت تان را صرف معاشرت با دیگران نکنید مقداری از آن را هم صرف تفکر در مورد نقشه های آینده کنید.

مهر
امروز بیش از گذشته بلند پرواز شده اید و آنها بیشتر از گذشته در ذهن تان تکرار می شوند چرا که امروز خورشید به اوج جایگاه خود در چارت شما رسیده است.جای هیچ توقفی برای شما نیست و اگر از به دست آوردن آن چیزی که می خواهید دست بکشید،پشیمان خواهید شد.در هر حال نگذارید دوستان و افراد خانواده تان احساس کنند که بخشی از زندگی شما هستند در غیر این صورت مجبور خواهید شد با عواقب آن مواجه شوید.

آبان
امروز فکرتان مشغول است و شما نگران این موضوع هستید که می توانید مسائل را بهتر ببینید اما در حقیقت می توانید دید بهتری پیدا کنید.اکنون خورشید وارد برج سرطان می شود،این قسمت از چارت شما به افکار بزرگتر مربوط می شود.سعی کنید با فکر کردن از این موقعیت استفاده کنید.

آذر
اگر می خواهید که یک مورد مالی را با کسی مطرح کنید برایتان سخت خواهد بود که آن شخص را گیر بیاورید و جواب درستی از او بگیرید. ممکن است دلیلش مشغولیت های زیادی باشد که او دارد ولی شاید هم در پس آن رفتار، یک مسئله دیگر پنهان باشد.

دی
گاهی اوقات احساساتتان را پنهان می کنید. بنابراین لازم است هرازگاهی درد دل کنید و حرف های دلتان را بیان کنید. هیچ ناراحتی را در دلتان نگه ندارید. افراد زیادی در خارج از خانه هستند که می خواهند شما را بهتر بشناسند پس بروید بیرون و آن ها را ببینید.

بهمن
ستارگان به شما فرصت می دهند تا با دیگران همکاری کنید و پایه یک دوستی عمیق تر یا همکاری آینده را بنا کنید . مشروط بر این که بتوانید با صداقت و احترام به طرز فکر همدیگر درباره عقایدتان صحبت کنید کارها با موفقیت پیش می روند . خبرهای خوبی از طریق نامه یا تلفن دریافت می کنید . خبری که واقعاً شادتان می کند.

اسفند
اطمینان شما به وضعیت تان بالاست . شما با تعصب غیر عادی به امور عادی تان حمله می برید . اما مقداری انرژی تان را برای هنگامی که معاشرت هیجان انگیز به نظر می رسد نگهدارید. شما تمام عمر را با دوستان تان مشغول خواهید بود و امکان ندارد تا دیر وقت به رختخوابتان بخزید.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه