فال شنبه بیست و نهم شهریور ماه سال 1393

فال روزانه 29 شهریور 93

فال شنبه بیست و نهم شهریور ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

امروز سعی کنید قرارهایتان را دوبار بررسی کنید. شاید منتظر تلفن کسی شدن کار اشتباهی باشد. سعی کنید صبور باشید.

اردیبهشت

امروز رابطه جدیدی شکل می گیرد. هم چنین فرصت های مالی به دست می آورید که نباید آن ها را از دست بدهید. زندگی جالب و جذاب است . اگر برای تفریح و سرگرمی پول خرج کنید بدانید که پولتان هدر نمی رود.

خرداد

چند روز آینده لازم است وقتتان را با اطرافیان بگذرانید تا دیدگاه آنها را تغییر دهد و شاید دید مثبت خود را بخواهید به دیگران هم بدهید. خوشبختانه، می توانید رضایت خاطر خود را به دست آورید.

تیر

هر کسی به روش خودش عمل می کند.اگر خوب دقت کنید می بینید که یک نفر کار خسته کننده را جالب انجام می دهد اگر سعی کنید مغرور نباشید می توانید از او یاد بگیرید.

مرداد

امروز، یکی از آن روزهای شادی است که محبوبیت شما گل کرده و روحیه شما بسیار بالا رفته است! در حقیقت امروز، شما همراهی بسیار جالب هستید و بسیار جذاب به نظر می رسید. تعارفات از چپ وراست به گوش شما می رسند و گرچه که شک دارید، برخی از آنها از روی قلب بیان شده باشد، با این حال به شما احساس رضایتمندی یک شیر را می دهد.

شهریور

در روابط با دوستان و همسرتان کمی مشکل وجود دارد.شخصی حالت تهاجمی دارد و از این که بحث را اندازد خوشحال می شود متاسفانه شما هم همین حالت را دارید.اگر این طور است سعی کنید این احساس را برطرف کنید.

مهر

امروز شخصی ابتدا صحبت می کند و سپس راجع به آن فکر می کند و در این میان می خواهد پا روی دم همه بگذارد و همه را دلخور می کند.پیشنهادات احمقانه او شما را کمی عصبی می کند،باید این را تصدیق کنید که او این کار را از روی قصد انجام نمی دهد،ممکن است یک جای کار ایراد داشته باشد و او بیشتر به درک متقابل شما نیاز دارد تا عصبانیت شما!

آبان

اگر بین شما و یک نفرمشکل مالی پیش آمد سعی کنید همین امروز از واقعیت و علت آن با خبر شوید.اکنون زمان آن رسیده است که مخالفت های گذشته را فراموش کنید.در محل کارتان می توانید کارهای یک نفر دیگر در نبودش به عهده بگیرید.اکنون زمان پیشرفت است.

آذر

آن گفته قدیمی درباره آدم های توی خانه های شیشه ای را شنیده اید.(آدم هائی که زود بهشان بر می خورد؟؟) آن را در نظر داشته باشید چون امکان دارد براحتی ایرادات کسی را به او گوشزد کنید و یادتان باشد که خودتان هم ایراداتی دارید. دیگران خیلی سریع دوپهلو حرف زدن شما را می گیرند. پس فکر نکنید که براحتی از این مهلکه خلاص خواهید شد. حتماً نظرات و انتقادات سازنده خود را عنوان کنید ولی اولین کسی باشید که نواقص خود را نیز قبول می نمائید.

دی

امروز کارهای زیادی دارید که باید در تنهایی به دقت به آن ها فکر کنید. البته، اگر جایی آرام برای تنهایی خود پیدا کنید! اگر احساس می کنید یکی از دوستانتان از حد خود تجاوز کرده است اکنون بهترین زمان برای قطع رابطه می باشد. اما واقعاًَ می خواهید با عصبانیت همه چیز را تمام کنید؟ از این که صلح و دوستی را خراب می کنید به خودتان مغرور نشوید.

بهمن

امروز کاملاً ذهنی خلاق دارید و آماده هستید که آن ایده های جدید و مفاهیمی را شکوفا کنید که شاید حتی در حالت معمولی به آنها توجه نمی کنید . اگر سعی دارید مشکلی را حل کنید سعی کنید از زاویه ای دیگر به آن نگاه کنید به سرعت راه حلی پیدا می شود .

اسفند

راه دستیابی شما به مشاغل عادی الهام بخش است به نظر می آیید که انگار یک عصای جادویی را روی مدارک اداری تکان می دهید تا ناپدید شود. اما خیلی از خود راضی نباشید . شما یک جزء‌ کوچک ولی خیلی مهم را در شتابتان نادیده گرفته اید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه