فال امروز شما 29 خرداد 93

فال روزانه 29 خرداد 93

فال امروز شما ۲۹ خرداد ۹۳

فروردین
بهتر است به جای این که از چیزی ایراد بگیرید در مورد آن تحقیق کنید. اگر مشکلی برایتان پیش می آید بهتر است تجربه کسب کنید.

اردیبهشت
امروز عطارد به برج سرطان می رود . بر مسافرت های کوتاه رابطه با خواهر و برادر و آشنایی های معمولی تاکید دارد. تمام این مسائل لحظات خوبی را برای شما فراهم می کنند بنابراین می توانید انتظار اتفاقات خوبی را داشته باشید.

خرداد
عطارد آماده می شود تا به برج سرطان برود، قسمت مالی چارت شما و فرصتی دارید تا کارهایتان را سروسامان بدهید، با مسئول بانکتان صحبت کنید و سعی کنید برنامه ریزی کنید تا در آینده، دچار هیچ دردسری نشوید. این رفتار تا آخر این ماه ادامه دارد.

تیر
نمی توانید امروز شروع کنید و دیگران با خواسته های متعددشان شما را خسته کرده اند.باید واقع گرا باشید.بنابراین اگر می خواهید به دیگران پاسخ منفی دهید سعی کنید به آرامی و ملایمت در عین حال با جدیت تقاضایشان را رد کنید.

مرداد
جناب شیر، مراقب باشید! این یکی از روزهایی است که حساب بانکی شما به شدت کاهش می یابد. مطمئناَ می دانید با چه روشی پولتان را هزینه کنید و این همان کاری خواهد بود که امروز انجام می دهید. همان طور که خرج کردن بی حساب در فروشگاه هزینه سنگینی برایتان دارد، رویدادهای اجتماعی نیز پرهزینه خواهند بود ولی شکی نیست که دراین مسیر به شما بسیارخوش می گذرد.

شهریور
امروز از معاشرت با دوستان لذت می برید.اگر می خواهید با کسی صحبت کنید تا با شما و نظر شما موافقت کند سعی کنید زور نگویید.خودتان را برای سرگرمی جذابی مشغول کنید . شاد شوید.

مهر
امروز فرشته نگهبان شما تمام مدت مراقب شماست،چه از این امر مطلع باشید چه بی خبر.به نظر می رسد که همه چیز خیلی سریع و با تلاشی کوچک از جانب شما ،بروفق مراد شما پیش خواهد رفت.چرا هر روز مثل امروز،عالی و بی نظیرنیست؟گرچه ممکن است شما در این زمان دست به ریسکهای بزرگ و قمارهای سنگین بزنید ولی آن قدر اعتماد به نفس دارید که گردنتان را بالا بگیرید و این کارها را انجام دهید.در این موقعیت هیچ نفعی نخواهید برد.

آبان
عطارد به قسمت باورها و دانش های چارت شما وارد می شود.به نظر می رسد تمام راه حل ها را می دانید.اما شخصی این طور فکر نمی کند.بنابراین سعی کنید ناراحت نشوید و از معاشرت با آنها لذت ببرید.زمان که وقت آزاد دارید به نقشه های آینده تان فکر کنید و ببینید که آیا موفق هستید یا لازم است بیشتر تلاش کنید.

آذر
امروز مرکوری در خانه تیر حرکت می کند که خانه شراکتهای صمیمی و خصوصی است. شما در حال حاضر پرکشش ترین جذابیت را دارید و اگر مدتهاست که سعی می کنید نظر شخصی را به خود جلب کنید، امروز موفق خواهید شد. برایتان خیلی آسان خواهد بود که هر حرفی را در جای خود بیان کنید و تعاریف بی اختیار از لبهایتان سرازیر می شوند. هر چه کمتر تعریف کنید البته بهتر است چون وقتی که تعریف زیادی از کسی می کنید به نظرتان چاخان و غیر واقعی می نمائید.

دی
تلاش برای خوشحالی دیگران واقعاَ کار خوبی است اما گاهی اوقات، شکست می خورید . چرا؟ خوب، شاید دیگران علایقشان با علایق شما یکی نیست. اکنون زمان آن رسیده است که دوستان واقعیتان را پیدا کنید.

بهمن
ما اغلب در زندگی با مشکلاتی زیادی روبرو می شویم زیرا نمی توانیم با دیگران رابطه خوبی برقرار کنیم اما امروز در این مورد هیچ مشکلی نخواهید داشت و ابراز احساسات از همیشه برایتان راحت تر است . اگر در حال حاضر شخصی در زندگی تان نیست همچنان از معاشرت با دوستان و افراد مورد علاقه تان لذت خواهید برد.

اسفند
متقاعد کردن دیگران به این که واقعاً چه چیزی می خواهید یکی از دردسرهای اصلی شماست. اگر چه نباید گوشتان را به ایرادهای آنها ببندید بلکه باید در کنار انتقادها به علایق خودتان عمل کنید . البته به طور سیاسی .

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه