فال امروز شما 29 تیرماه 93

فال روزانه 29 تیر 93

فال امروز شما ۲۹ تیرماه ۹۳

فروردین

می توانید تجربه و منطق خود را امتحان کنید. لازم است با گذشته خداحافظی کنید اما نه با افراد خانواده. به پیشرفت خود ادامه دهید.

اردیبهشت

امروز جذب افرادی می شوید که از لحاظ فرهنگی و موقعیت خانوادگی کاملاً با شما متفاوت هستند . با انرژی زیادی در پس اهداف جدید هستید و تصمیم دارید شروع تازه ای داشته باشید . ماجراجوتر از همیشه هستید.

خرداد

امروز باید از دخالت در وظایف خانوادگی که به شما مربوط نمی شود دوری کنید. به طور طبیعی در مشکلات خانوادگی شما هم سهمی دارید اما نباید همه را به عهده بگیرید. چرا برای تغییر هم که شده اجازه نمی دهید دیگران مسئولیت بپذیرند و شما خودتان را به آرامی کنار بکشید.

تیر

فضا هم چنان مسرت بخش است اما شما به یک نفر حرفی می زنید که او را ناراحت می کنید در حالیکه منظوری نداشته اید.آنها نمی توانند به اندازه شما بخشنده و با گذشت باشند،اخیراً خیلی مراقب پول های تان بوده اید.بنابراین لیاقت اش را دارید که برای خودتان هدیه بخرید.

مرداد

امروز روی دنده چپ هستید و این امر شما را زودرنج وحساس خواهد ساخت. این طور به نظر می رسد که احساس کج خلقی یا احساس عصبانیت راجع به مساله ای می کنید. ولی نمی توانید چیزی راجع به آن بگوئید. در نتیجه، اگر برای مدتی طولانی عصبانیت را در دل نگهدارید، با محرکی کوچک بسیار خشمگین می شوید. احتمالاً باید همه چیز را روا کنید. این خیلی بهتر از اینست که مطلب را در دل خود نگه دارید.

شهریور

امروز یک نفر توجه زیادی به شما دارد بنابراین از این موضوع خوشحال هستید.شاید شما هم بخواهید همین کار را بکنید.شرایط احساسی است و این برای روحیه شما عالی است.

مهر

امروز هم یکی از آن روزهاست که شما بسیار اجتماعی و خوش مشرب شده اید و با هر کسی که ملاقاتش می کنید رفتاری بسیار دوستانه دارید.این برای شما آرزوهای خوبی را به همراه خواهد آورد و حتی ممکن است منجر به آغاز یک دوستی جدید شود.اگر می خواهید به یکی از دوستان تان زنگ بزنید و گفتگویی با او داشته باشید،مراقب باشید این کار ساعت ها بطول نیانجامد و در نتیجه قبض تلفن سرسام آور نصیبتان نگردد.

آبان

اگر می توانید کارهای روزمره را کنار بگذارید و کاری جالب تر انجام دهید.ازمعاشرت با افراد سرزنده و شاداب لذت خواهید برد.مخصوصاً اگر در مورد مسائلی صحبت کنید که شما به آن علاقه دارید.اگر به یک فرد مورد اطمینان نیاز دارید با دوستی که به او اعتماد دارید صحبت کنید.

آذر

همه ماههای آتشی استعداد خوبی برای این که کاری را خوب انجام دهند و دیگران را به ستایش وادارند دارند و شما آذری عزیز این خاصیت را دارید. دیگران به شما جلب می شوند و شاید حتی چشمشان به شما خیره می گردد. توصیفی که شما دارید قیافه و ظاهر خیلی خوبی در حال حاضر دارید ولی آنچه مردم رابه شما جذب میکند فقط ظاهر شما نیست.

دی

از این که مدت ها منتظر کسی بمانید اصلاً‌ خوشتان نمی آید و نمی توانید منتظر بمانید تا خودشان را به شما برسانند. اگر دوست دارید که مدتی تنها باشید بنابراین می توانید بیش تر از این منتظر نمانید. وقتی می خواهید تغییراتی شخصی در خود ایجاد کنید می دانید که هیچ کس نمی تواند منصرفتان کند، بنابراین اگر کسی سعی کرد این کار را انجام دهد او را نادیده بگیرید.

بهمن

امروز در خلاقیت مشهور می شوید. بنابراین دفترچه ای به همراه داشته باشید تا بتوانید ایده های که به ذهن تان می رسد یادداشت کنید . حتی اگر در آغاز کار مضحک به نظر می رسد . موضوع یا راه حلی که در ابتدا احمقانه یا غیرمنطقی به نظر می رسد می تواند متحول کننده و دقیقاً آن چیزی باشد که لازم است .

اسفند

چیز بسیار سحرانگیزی درباره دورنمای یک رابطه جدید عشقی وجود دارد این طور نیست ؟ اگر شما واقعاً‌ عاقل هستید علی رغم احساسات خود ادامه می دهید ؟ شما در گذشته زمین خورده اید بنابراین از خود بی خود نشوید تا مطمئن شوید که این یک عشق واقعی است .

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه