فال پنج شنبه بیست و نهم آبان ماه سال 1393

فال روزانه 29 آبان 93

فال پنج شنبه بیست و نهم آبان ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

خارج از اخلاق و خصوصیات همیشگی تان رفتار می کنید. در حال حاضر به موضوع مالی جذب شده اید و تصمیم دارید پروژه ای را اجرا کنید.

اردیبهشت

امروز محبوبیت خاصی پیدا می کنید و لازم است به نکات مثبت زندگی نگاه کنید.کمی ظاهرتان را تغییر دهید به خصوص اگر مجرد هستید. همیشه به خاطر داشته باشید که برخورد اول بسیار مهم است.اگر متاهل هستید همسرتان کمی حساس است بنابراین با او مهربان باشید و اجازه بدهید که احساساتش را بیان کند.

خرداد

شاید خبر ناخواسته ای از یک اداره دولتی دریافت کنید واحتمالاً‌ تمایل دارید، آن را برای همه بیان کنید. به جای آن که مضطرب و نگران باشید، با یک فرد با تجربه تر، مشورت کنید زیرا این کار ذهنتان را آرام تر می کند. زمانی که از حقایق باخبر شوید، راحت تر می توانید آرامش بیابید. حتماً امشب بیرون بروید.

تیر

دوستان جدیدی پیدا میکنید. زیرا تحت تاثیر ایده های و عقاید جدید هستید، همچنین مثبت می اندیشید. آماده هر چیزی هستید و اینطور هم نشان می دهید.

مرداد

امروز ستارگان بیانگر این هستند که شما بسیار حساس شده اید و به راحتی آزرده می شوید. این طور به نظر می رسد که غرور شیرانه شما، به شما اجازه بیان این مطلب را نمی دهد واگر کسی شما را نپذیرد یا ناراحت کند، ناراحتی خود را بروز نداده و در خود می ریزید. متاسفانه این بدین معناست که شما مایلید که اهمیت بیش از حد به هر چیزی بدهید. سعی کنید تعادل را برقرار کنید.

شهریور

شخصی به شما کم توجهی می کند اما لازم نیست نگران باشید.غریزه به شما می گوید که این فرد را ترک کنید تا بیشتر از این اذیت نشوید.غرورتان را کنار بگذارید و مشکلات تان را با این فرد حل کنید.

مهر

سعی کنید امروز خیلی سخت نگیرید چرا که بعضی از افراد اطرافتان بسیار غیر دوستانه شده اند.آنها خیلی واضح پیام دور شو را برای شما می فرستند که در نتیجه شما آزرده و ناراحت می شوید.ممکن است ناخودآگاه شما بخواهید تا آن جا که ممکن است شما را از آنها دور کنید تا بیش از آن رنجیده خاطر و ناراحت نشوید ولی به نظر می رسد شما بیش از آن چه که باید ناراحت شده اید.سعی کنید کاری شدید و یا جدی انجام ندهید مگر این که به وضوح دریابید که در ارتباط با آنها به آخر خط رسیده اید.

آبان

امروز بسیار صادق و رو راست هستید.هیچ کس نمی تواند شما را از تصمیم تان منصرف کند.

آذر

امروز شما مرکز توجه همه هستید و از این موضوع خیلی شادید. هر چقدر هم که از این توجه لذت می برید، قسمتی از وجودتان می داند که زندگی چیزی ماورای شکوه و تجملات است .ولی با این وجود ضرری ندارد که هر چند وقت یکبار خود را غرق در چیزهای مورد علاقه تان بکنید.

دی

اگر رازی دارید، امروز مشکل می توانید آن را فاش نکنید. یکی از جمله دی ماهی هایی هستید که از عشق های پنهانی لذت می برید، اگر می خواهید که کسی متوجه نشود، بهتر است روشتان را عوض کنید.

بهمن

اگر مجرد هستید یا رابطه ای جدی با کسی ندارید امروز این شانس بزرگ را دارید که با یک شخص خاص ملاقات کنید به خصوص اگر به طور اتفاقی به یک مهمانی بزرگ بروید.اکنون زمانی است که می توانید هر کار مهمی را با اراده انجام دهید.زیرا اکنون در موقعیتی هستید که می توانید دنیای خود را به طور کامل عوض کنید.

اسفند

یک بازی و هوس خیالی که مانند یک حباب است ممکن است در زندگی ثابت و ماندنی شده باشد.اگر مطمئن نیستید که می خواهید به مرحله بعد بروید باید بلور فرض کننده تان را پاک کنید( در سرنوشتان است امکان ندارد نخواهید)

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه