فال امروز شما 28 خرداد 93

فال روزانه 28 خرداد 93

فال امروز شما ۲۸ خرداد ۹۳

فروردین
محبوبیت زیادی دارید و همه دوست دارند به شما کمک کنند. می توانید تفریح و کار را با هم ترکیب کنید کارهای خلاق در آینده نتیجه خوبی خواهد داشت.

اردیبهشت
ستارگان هماهنگی بیشتری ایجاد می کنند بین شما و همسرتان رابطه خوبی برقرار می شود . هم چنین مسائل کاری نیز از این هماهنگی تاثیر می گیرند . البته گاهی اوقات بعضی از اتفاقاتی که در پشت صحنه می افتد می تواند خسارات غیرمنتظره ای را در آینده بیافریند.

خرداد
متوجه می شوید که رفتار اخیر دوستان یا همکاران که شما را عصبانی کرده بود اکنون به نظر منطقی تر می رسد. در حقیقت اکنون که می دانید که با چه رفتاری مواجه می شوید، باید بتوانید آنها را بیشتر حمایت کنید و برای آنها پیشنهادهای بیشتری هم داشته باشید.

تیر
شما فردی احساساتی هستید و گاهی اوقات تمام فکرتان را به کار جمع کنید،مشکل است.اگر می خواهید کسی متوجه وضع غیرعادی شما نشود سعی کنید آن احساس را برطرف کنید.

مرداد
امروز روز دیگری است که در آن دوستان، بخش مهمی از قلب شما را پر می کنند. این دوستان افراد بسیار خوبی هستند که با ایشان مراودات جالبی خواهید داشت. اگر وقت بگذارید وارد سرگرمی خوبی می شوید که از آن لذت می برید و این وضع کامل تر می شود البته در صورتی که با روحیه ای شاد با آن برخورد کنید.

شهریور
در این ماه بر کار و آروزهای شما تاکید زیادی وجود دارد.می توانید از هر فرصتی به خوبی استفاده کنید.ایده های جدید خود را یادداشت کنید.خوب است با دیگران مشورت کنید اما رازتان را برای کسی نگویید که بعداً از آن استفاده کند.

مهر
نهایت سعی خود را بکنید تا امروز بیرون بروید چرا که اگر مدت زیادی را در یک جا بمانید بزودی احساس ناآرامی خواهید کرد.حس کنجکاوی شما آن قدر زیاد شده که می خواهید مکان های تازه ای را که قبلاً ندیده اید،کشف کنید و یا با شخصی که خیلی خوب با او آشنا نیستید شروع به صحبت و گفتگو کنید.اگر قصد سر زدن به کتاب فروشی و یا دکه روزنامه فروشی را دارید،ممکن است وسوسه بشوید و مطالب زیادی را خریداری کنید.

آبان
امروز بیماری ها را فراموش می کنید.دوست دارید با شخصی که قهر بوده اید آشتی کنید.اگر شخصی سعی داشته باشد که شما را بازنده کند با بدبختی می بازد.شخص مسن،عاقل و با تجربه از شما خوشش می آید.

آذر
سیاره ها آدم های جدیدی را به زندگی شما دارند وارد می کنند که خیلی برایتان غیر منتظره است. یک شخص خاص خیلی احتمال دارد که رل مهمی را برای مدتی در آینده ایفا کند، پس از آنها با آغوش باز استقبال کنید. نگران نباشید که چگونه آن شخص را ممکن است تشخیص دهید. بمحض این که برای اولین بار ببینیدش احساس می کنید که سالهاست که همدیگر را می شناسید.

دی
امروز به همه چیز با نگاه مثبت می نگرید بنابراین اگر دوستی صمیمی یا همسرتان بخواهد برنامه هایتان را خراب کند واقعاً شگفت زده می شوید. خوب، اگر واقعاً می خواهند این کار را بکنند، بگذارید، هر کاری دوست دارند بکنند. اجازه ندهید حسادت آن ها اعتماد به نفس شما را کاهش دهد.

بهمن
امروز خیلی جذاب به نظر نمی رسید . اما اگر فرمول امتحان و آزمایش تکیه کنید و خطر نکنید امروز روز خوبی خواهد بود خسته کننده است می دانم اما اگر این نصیحت را نپذیرید ناکام می شوید و این کار چه نتیجه ای خواهد داشت ؟ امشب سعی کنید استراحت کنید و آرامش بگیرید.

اسفند
تصمیمات غالباً به وسیله احساسات شما رنگ می گیرند اما اگر می توانید سعی کنید که امروز منصف باشید و بسیاری از مواقع احتیاجات مردم را پیشروی خود بگذارید. اما بعضی مواقع که خودتان گم می شوید فکر کنید ببینید چه چیزی برای شما مهم است پس پیشتر بروید و انجام دهید.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خ��مات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه