فال چهار شنبه بیست و هشتم آبان ماه سال 1393

فال روزانه 28 آبان 93

فال چهار شنبه بیست و هشتم آبان ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

امروز خوب نیست از همسرتان انتقاد کنید زیرا عصبانیت او روز شما را خراب می کند. پیش از آن که نظری در مورد رفتار وی بدهید زمان را بسنجید.

اردیبهشت

در مورد مسائل کاری امروز شرایط متغییر است. بنابراین لازم است تا جایی که امکان دارد انعطاف پذیر باشید.از کار زیاد فرار نکنید اما برای انجام آن هم داوطلب نشوید.اگر قرار است در مورد موضوع مهمی صحبت کنید سعی کنید حتی دروغ مصلحتی هم نگویید زیرا به ضررتان تمام می شود.شاید بخواهید قرار امشب را کنسل کنید زیرا انرژی برایتان نمانده است و این کار منطقی است.

خرداد

افراد جالب و جدیدی وارد زندگی تان می شوند که یا در محل کار، یا در روابط اجتماعی با آنها رو به رو می شوید. مراقب باشید زیرا حداقل یک نفر به شما کمک می کند تا آرزوهایتان برآورده شود. سعی کنید در خانه نمانید تا بتوانید یک رابطه احساسی را تجربه کنید.

تیر

تصوری که برای آینده دارید، لحظه به لحظه تغییر میکند. البته تغییر اهداف بسیار عالی است. اگر یک لحظه چیزی به شما الهام شود بهتر است که ساعت ها بنشینید یک جا و به موضوعی فکر کنید.

مرداد

به عنوان یک شیر، شما قلب بزرگی دارید و نمی توانید عواقب این خوش قلبی را از دیگران مخفی نگه دارید. امروز احساس شدیدی به شخصی دارید و از حد و اندازه خارج می شوید تا عشق خود را به او نشان دهید. حتی ممکن است در زمان لازم، او را مورد حمایت معنوی خود قرار دهید. اگر منتظر شنیدن اخباری راجع به پروژه های خانگی خود هستید، کارها یک قدم به جلو خواهند رفت.

شهریور

امروز بسیار منطقی فکر می کنید.دوست دارید از لحظاتتان استفاده کنید.کارهای خود را برنامه ریزی کنید.می توانید به نقشه های آینده فکر کنید.ایده ای مفید و سازنده ای دارید.

مهر

نهایت سعی خود را بکنید و به جلو پیش بروید و در این صورت دلیل خوبی برای این که از خود رضایت داشته باشید،خواهید داشت.شما بسیار رقابت کننده و موثر شده اید و دست به هر کاری که می زنید عالی پیش خواهد رفت.اگر می خواهید در جلسه و یا مصاحبه ای شرکت کنید،تاثیر بسیار خوبی خواهید گذاشت.هم چنین خبرهای خوشی راجع به افزایش حقوق و یا درجه تان خواهید شنید که واقعاً مستقق آن می باشید.

آبان

یک نفر سعی دارد شما را خوشحال کند و به جای جالبی ببرد.بنابراین اجازه دهید تا خودش همه کارها را مراقبت کند همه کارها به خوبی پیش خواهد رفت.

آذر

امروز یک درگیری کوچک بین زندگی شخصی و حرفه ای شما پیش می آید. خبر خوب این است که راه حلی در دو قدمی شماست، ولی در صورتی که همه مایل باشند که بنشینند و سعی کنند اختلافات را از بین ببرند. گرچه به نظر غیرممکن میرسد ولی شما می توانید آنرا عملی سازید. امروز عصر نیاز دارید که استراحت کنید و کمی فشارها را از خود دور کنید.

دی

امروز وقتی برای استراحت ندارید. یکی از اعضای خانواده تان در رابطه با یک طرح یا ایده های پول ساز فوق العاده خوشحال است. آن ها از شمامی خواهند که در این پروژه شرکت کنید اما مطمئن نیستید. تحت تاثیر تهدیدهای دیگران قرار نگیرید واگرنه پشیمان می شوید.

بهمن

امروز ستارگان نشان می دهند که شاید بعضی از شماها قراردادهای پر سودی را امضاء کنید و یا ارتقاء‌ رتبه پیدا کنید و یا کار جدیدی می یابید.همچنان به شما پیشنهاد یک سفر کاری را بدهند و این می تواند هم از نظر مالی و هم از نظر شغلی مفید باشد.می توانید انتظار تعادل حسابهای مالی بانک خود را در آینده بسیار نزدیک داشته باشید.

اسفند

تغییرات صرفاً به خاطر آن غالباً‌ بهترین انتخاب نیست.هر چند چند سال اخیر به شما نشان داده است که علم کردن گذشته مانند یک توپ و زنجیر عمل می کند شما ممکن است در آینده نزدیک اشتباه کنید.اما هیچکدام از آنها فاجعه بار نخواهد بود. بنابراین شجاع باشید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه