فال یک شنبه بیست و هفتم مهرماه سال 1393

فال روزانه 27 مهر 93

فال یک شنبه بیست و هفتم مهرماه سال ۱۳۹۳

فروردین

دیگران زیاد تمایل ندارند شما را خوشحال کنند. ترجیح می دهید کارها را به تنهایی و کامل تر انجام دهید به جای این که با عجله و ناقص باشند.

اردیبهشت

می خواهید به بلندی ها پرواز کنید اما موقعیت های اخیر شما را به فراز و نشیب های زیادی برده است.اکنون مجدداً فرصتی دارید تا به اوج بروید حتی اگر زندگی متغیر است . نگران نباشید!

خرداد

قدرت فوق العاده ای دارید، گرم وصمیمی هستید، اعتماد به نفس دارید و آماده اید تا خواسته های زندگی تان را به دست آورید. اگر منتظر فرصت مناسبی بودید تا حرکت احساسی انجام دهید، باور کنید اکنون زمان مناسبی است.

تیر

چند روز آینده روابط دوستی نزدیک دارای اهمیت است. معمولاً سعی میکنید با کسی مشاجره نکنید حتی اگر جدی نباشد. اما گاهی لازم است در باره مسائل سخت صحبت کنید. اگر همسرتان می خواهد با شما جدی صحبت کند از زیر آن در نروید.

مرداد

امروز روز خوبی برای رسیدگی به کارهای روزمره است و هم چنین هر کار دنیوی دیگری که مدت زیادی است روی دوشتان سنگینی می کند. گرچه ممکن است لذت زیادی از انجام این کارها نبرید، حداقل، زمانی که کارها را به اتمام برسانید، خرسند وراضی شده و می توانید راحت بنشینید و تلاش سخت خود را تحسین کنید.

شهریور

از مصاحبت با آشنایان لذت می برید.البته این کار وقت زیادی را از شما می گیرد.برای استراحت می توانید کمی جدول حل کنید.

مهر

امروز یکی از منابع آرامش شما غذا خوردن است که اگر خیلی نگران دور کمر خود نیستید خبری عالی است و اگر نگرانید،خیلی خبر خوشی نیست.اگر می خواهید برای افراد فامیل غذایی آماده بکنید،به نظر می رسد که آن قدر غذا خواهید پخت که مقدار زیادی اضافه خواهد آمد،پس در مورد بقیه غذاها منطقی تر برخورد کنید و به جای این که آنها را تا ته بخورید،آنها را درون فریزر بگذارید.

آبان

یک نفر به عشق و حمایت شما نیاز دارد.شاید کتاب یا مجله ای بخوانید که باعث شود به سلامتی جسمی تان توجه بیشتری پیدا کنید.

آذر

یک روز وسوسه کننده دیگر است برای این که فقط به چیزی که به نظر بدست آوردنش مشکل یا غیر عملی است فکر کنید. هر چه می کنید، خیلی جدی نباشید چون در هر مسئله ای که بد و مشکل به نظر می رسد یک خیری وجود دارد. مسئله اینجاست که شما در حال حاضر نمی توانید آنرا درک کنید چون زیادی خود را درگیر این مسئله کرده اید که یک جائی اشتباهی پیش آمده. باور کنید چنین چیزی نیست، پس نگرانی را متوقف کنید.

دی

کمی بیش تر از همیشه حساس هستید و بی هیچ دلیلی عصبانی می شوید. اگر خودتان را کنترل نکنید بعداً مجبور می شوید عذرخواهی کنید. امروز سعی کنید قبلاً از این که حرف بزنید خوب فکر کنید.

بهمن

به عنوان یک علامت با عنصر هوا واقعاً از استفاده از ذهنتان لذت می برید و این موضوع امروز صحیح می باشد.سلولهای خاکستریتان را بکار اندازید.در رابطه با مطالب زیاد مطالعه یا یادداشت نکته ها مهم است .همچنین امروز بیان احساسات بسیار ساده تر می باشد بنابراین به شانسها چنگ بزنید و محکم بچسبید تا روابط خاص خود را زیادتر کنید.

اسفند

همکاران دسته جمعی یک کمک واقعی می شوند و شما به حاشیه کمرنگ می شوید. حالا با پیشنهادات و ایده ها در لبه ظاهر می شوند – به خدا استعداد هایتان را پنهان نکنید- شما دورتر از آن هستید که کمک کنید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه