فال امروز شما 27 خرداد 93

فال روزانه 27 خرداد 93

فال امروز شما ۲۷ خرداد ۹۳

فروردین
امروز ماه نو در برج جوزا می باشد. با خواهر و برادر و همسایگان دور هم جمع می شوید و واقعاً به شما خوش می گذرد. اگر با آن ها مشکلی داشته اید اکنون بهترین فرصت برای فراموش کردن آن می باشد.

اردیبهشت
بهتر است برای گرفتن حقتان با یکی از همکاران یا همسرتان جدی برخورد کنید . لازم است کمی جدی و سرسخت باشید.شاید به نظرتان خودخواهی باشد اما بیشتر از این نمی توانید خودتان را فدای خواسته ها و نیازهای دیگران کنید.

خرداد
امروز جذب انسان های روشنفکرتر از خودتان می شوید که البته شما تا میلیون ها سال حاضر نیستید این موضوع را بپذیرید. تصمیم دارید افق های دیدتان را وسعت دهید اما سعی کنید خیلی واقع گرا نباشید زیرا زمانی که یک خردادی به چنین دیدگاهی برسد هیچ فردی در کره خاکی نمی تواند در رویاها و آرزوهای شما وجود داشته باشد.

تیر
ماه نو در برج جوزا است .از آنجایی که می دانید ماه نو به معنای شروعی جدید است.شاید رابطه ای دوستانه عمیق تر شود.شاید آمادگی نداشته باشید که قدم اول تان را خودتان بردارید.

مرداد
امروز روز اول ماه است و تحت تاثیر علامت دوقلو ها قرار دارد. این خبر خوبی است برای شما شیرهایی که قلب بزرگی دارید، زیرا معنایش این است که آنهایی که دوستشان دارید، در زندگی شما نقش مهمی بازی خواهند کرد. شمایی که در تنهایی به سر می برید، به زودی مرد یا زن رویاهایتان را پیدا می کنید، بنابراین منتظر وقایع بیشتری باشید.

شهریور
امروز ماه نو در برج جوزا می باشد.این نقطه اوج چارت شماست و به موقعیت اجتماعی و کاری شما مربوط می شود.بهترین فرصت است که به یکی از اهدافتان برسید.می توانید ارتباط کاری برقرار کنید که در این زمان بسیار مفید است.

مهر
امروز ماه نو شده و وارد امیدوارکننده ترین و آینده نگرترین بخش چارت شما می شود.این ها اخبار فوق العاده ای هستند به این معنا که انواع فرصت های عالی و بی نظیر به سراغتان خواهند آمد.تنها کاری که باید بکنید این است که زمانی با آنها مواجه می شوید با دو دست بقاپید و این کاری بسیار ساده است .خوش بینی و اشتیاق شما به ترتیب بقیه کارها را خواهد داد.

آبان
گاهی اوقات بعضی از حرف ها باعث بروز اختلافات می شود و امروز یکی از آن زمان هاست.شما می دانید که چه طور صلح برقرار کنید،بدون آنکه غرورتان را زیر پا بگذارید.

آذر
یک ماه کامل دیگر امروز وجود دارد که در خانه خرداد قرار دارد. امروز می توانید حداکثر همکاری را از شرکاء انتظار داشته باشید، پس بهترین زمان برای سوالات بیشمار از آنان کردن را دارید که بفهمید چگونه می توانند به یک پروژه یا ایده شما کمک نمایند. و اگر امشب برای معاشرت با دوستان بیرون رفته اید مواظب باشید که یک کشش جنسی را با عشق اشتباه نگیرید. حتماً خیلی خوش بگذرانید، ولی انتظار چیز خاصی نداشته باشید.

دی
امروز ماه در برج جوزا کامل است و بسیار خوشحال و سرحال هستید. از نظر کاری هیجان زده هستید و حال و هوای تازه ای دارید. اگر به دنبال کاری می گردید یا تصمیم دارید شغلتان را عوض کنید، بهترین فرصت به شما پیشنهاد می شود. شاید همه این مسائل به نظر راحت برسد اما علت آن تنها دید مثبت شماست.

بهمن
امروز ماه نو در خرداد با عنصر هوا وجود دارد که به قسمت روابط عاشقانه خلاقیت و اندیشه چارت شما مربوط می شود . امروز از صبح تا شب سرتان شلوغ خواهد بود و از تمام فعالیت هایتان لذت می برید بنابراین هیچ دلیلی برای شکایت وجود ندارد .

اسفند
هلال ماه نو در جوزا با دیگر ستارگان متحد می شود تا یک نقطه عطف واقعی را در زندگی شما بنیان بگذارد. برای بعضی از شما در این ایام می تواند روزی باشد که شما کلید را در قفل درب اصلی زندگی بچرخانید و برای بقیه به این معناست که شما و خانواده تان روی یک مشاجره قدیمی و پایدار به مصالحه رسیده اید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه