فال امروز شما 27 تیرماه 93

فال روزانه 27 تیر 93

فال امروز شما ۲۷ تیرماه ۹۳

فروردین

درمحل کارتان تغییراتی ایجاد شده است. اما از این که انتخاب صحیح داشته اید احساس رضایت خاطر می کنید.

اردیبهشت

به شدت تاکید می شود که هیچ مدرکی را امضاء نکنید سعی کنید تا ستارگان به شما اجازه دهند آن موقع به جلو حرکت کنید.

خرداد

امروز اراده ای دارید تا روابط دوستی نزدیک خود را بهتر کنید هم چنین خوب است که گذشته را فراموش کنید و تمام ذهنتان را متوجه حال کنید. می بینید که با این کار می توانید به لذت ها و شادی های اطرافتان توجه کنید و اتفاقات بهتری را در آینده تجربه کنید.

تیر

روز زیبایی خواهد بود.بعدها متوجه می شوید که باید تمام خاطرات امروز را به خاطر بسپارید زیرا امروز ، یک روز به یادماندنی است.

مرداد

امروز ماه، در علامت خودتان شیر می باشد و به طور طبیعی احساسات و افکارتان متوجه خودتان می شود. این بسیار طبیعی است که روی خودتان متمرکز شوید گرچه که دیگر مردم موافق به این کارتان نباشند. اگر شخصی نیازمند توجه و یا حمایت شما باشد، بیشترین سعی خود را خواهید کرد تا آن چه که می خواهد، برایش فراهم کنید، و یا با عواقب انجام ندادن آن، مواجه شوید!

شهریور

امروز ماه در برج اسد می باشد.دوست دارید زمانی را با خودتان تنها باشید و حوصله معاشرت و صحبت با دیگران را ندارید.به ندای درونتان گوش کنید.

مهر

امروز ماه به سمت خانه شیر متمایل شده و شما را فردی بسیار صمیمی می سازد.هر زمان که فرصت کنید از بودن با دوستان تان لذت خواهید برد چه آنها را کاملاً بشناسید چه تنها با آنها آشنا باشید.هم چنین امروز روزی عالی برای شرکت در فعالیت های گروهی می باشد چرا که شما از بودن با افرادی که هم فکر و هم سطح شما هستند،لذت خواهید برد.

آبان

امروز خیلی قشنگ از کلمات استفاده می کنید و می توانید هر چیزی که در دلتان هست را بیان کنید. یک نفر جذب این شیوایی سخنان شما می شود، مخصوصاً اگر رابطه ای عاشقانه نیز برقرار باشد امروز فوق العاده زیبا و جذاب هستید بنابراین اگر مجرد هستید هیچ دعوتی را رد نکنید.

آذر

اگر شما امروز بدنبال تحریکات ذهنی هستید ناامید نخواهید شد آنهائیکه در اطراف شما هستند خوشحال خواهند شد که انعکاس ایده های شما را به شما برگردانند و جوابی که از آنها می گیرید می تواند شما را به طرف بلندیهای بزرگتر رهبری کند. فعالیتی پیدا کنید تا بتوانید امشب خستگی خود را از تن بیرون کنید چون ذهن شما خیلی زیاده فعال خواهد بود.

دی

هیچ کس نمی تواند شما را به خاطر پوچی یا ایجاد تغییراتی در خودتان، متهم کند. تصمیم دارید که تصویری جدید از ”خود جدید“ تان بکشید. اگر شخصی شما را تحقیر کند، شما نیز همین کار را با او خواهید کرد.

بهمن

روابط نزدیک و ارتباطات روزانه شما امروز هیجان انگیز و جالب می شوند و به شما فرصت می دهد تا این بخش زندگی تان را ارزیابی کنید. آیا از برنامه روزانه خودتان راضی هستید یا مایلید در بعضی از امور تغییراتی بدهید ؟ اگر این طور است اکنون دست به کار شوید به خصوص اگر بتوانید برنامه تان را عوض کنید تا وقت آزاد بیشتری داشته باشید . چون در هر صورت شما همیشه وقت کم می آورید .

اسفند

شما احتمال ندارد که زمان زیادی را در خانه در آرامش به سر ببرید.شما در حقیقت قادر نیستید در حالی که اتفاقات زیادی در اطرافتان رخ می دهد حتی برای یک دقیقه سر جایتان بنشینید. به لغزش هایتان برگه منفی بدهید زیرا هنوز نمی خواهید زمین بخورید. این طور نیست ؟

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه