فال سه شنبه بیست و هفتم آبان ماه سال 1393

فال روزانه 27 آبان 93

فال سه شنبه بیست و هفتم آبان ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

شاید نتوانید درک کنید که دیگران چه کار می کنند حتی ممکن است کاری که آن ها می کنند به شما مربوط نباشد. در هر ضورت تغییراتی در اطرافتان پیش می ‌آید اما به نفع شماست.

اردیبهشت

ماه نو در برج عقرب است و بر احساس اجتماعی و رمانتیک شما می افزاید.از تفریحات وسرگرمی ها و مسائل احساسی اخیر نشاط زیادی به دست آورده اید و بهتر است به این شادابی ادامه دهید.

خرداد

قدرت کنترل نفس شما، تحسین برانگیز است و شما معمولاً‌به خودتان مغرور هستید زیرا این توانایی را دارید که آرامش خود را حفظ کنید، حتی در زمان های رویارویی با شرایط سخت، اما امروز صبر و تحمل خود را از دست داده اید. ممکن است با یک نفر به شدت بحث کنید، اما درنهایت، شما حرف خود را می زنید.

تیر

امروز اگر خرید کردید بقیه پول تان را بدقت حساب کنید تا کم نباشد . کمی حواس تان پرت است و ممکن است بعد از خرید متوجه شوید که چقدر پول تان کم شده است.

مرداد

افراد اطراف شما بسیار با محبت و کمک کننده هستند و یک صحبت عادی ممکن است، منجر به فرصتی عالی برای شما شود که در غیر این صورت شما آن را متوجه نمی شوید. برایتان بسیار خوب است که بیرون رفته و گردشی بکنید. هم چنین از نوشتن برخی ایده هایتان روی کاغذ لذت خواهید برد، چه در دفتر روزانه تان بنویسید، چه نامه برای شخصی بنویسید و یا در پرفروش ترین کتابتان بنویسید که چه آرزویی دارید.

شهریور

امروز رفت وآمدهای زیادی در خانه شماست.وقت زیادی را صرف صحبت کردن با اعضای خانواده می کنید زیرا دوست دارید از اخبار جدید با خبر شوید.اگر می خواهید یکی از همکاران را بهتر بشناسید او را به یک نوشیدنی دعوت کنید.بالاخره یکی از شما دو نفر باید پیش قدم شود.

مهر

دیروز اعتماد به نفس تان متزلزل شده بود وامروز احتیاج به تقویت و بهبود دارید.پس فکر کنید ببینید چه کاری می توانید در این مورد انجام دهید.احتمالاً کمی توجه به جزئیات می تواند کمک کند.در این صورت ممکن است از بازدید از فروشگاههای مورد علاقه تان لذت ببرید.البته قبل از این که بگویید من این را می خواهم.هم چنین از خرید چیزهایی که احساس لذت بخشی به شما می دهند،خوشحال خواهید شد.

آبان

امروز ارزش زیادی برای خود قائل هستید.در انتظار پیشرفت زیادی باشید.همسرتان ابراز احساسات زیادی به شما خواهد کرد.اگر کسی از شما کمک بخواهد یا برعکس آماده ارائه دادن می باشید.

آذر

در حالیکه توجه شما روی رسیدن به هدف ها و ارضای مسئولیت های خاصی می باشد، شما بیش از بقیه مردم نیاز دارید که یک ذهن روشن(باز) در مورد مسایل داشته باشید. خیلی آسان است که به راحتی چیزی را که درست در جلوی چشم شماست و به شما زل زده، نتوانید ببینید. و این باعث خجالت است چون چیزی بوده که مدتها انتظارش را می کشیده اید.

دی

مراقب خریدتان باشید. به خاطر داشته باشیدکه مهم نیست یک شیء چه قدر ارزان باشد، اگر چیزی را لازم ندارید پولتان را به هدر ندهید. عقل سلیمتان را به کار اندازید هرگز اشتباه نمی کنید.

بهمن

کاملاً امکان دارد که یک شخص خاص هر طوری باشد مگر صادق اما در این زمان تشخیص درست و غلط یا حقیقی غیر حقیقی کار ساده ای نیست.شاید لازم باشد بیش از آنکه به حقیقت پی ببرید فرصت را غنیمت شمارید و خاصیت بهمنی معروف خود یعنی آرامش را حفظ کنید.

اسفند

امروز قلمرو هوس خانه شماست.مادامیکه بسیاری از ایده های شما بعید است . هنوز مهم است که به سرعت روی کاغذ نوشته شوند.حقیقتاً شما در یک موقعیت وسواسی و در لحظه ای هستید که زندگی شما را به خوبی تغییر می دهد و نباید از آن دست بکشید تا هر احتمالی که از آن فکر می کنید انجام شود.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه