فال شنبه بیست و ششم مهرماه سال 1393

فال روزانه 26 مهر 93

فال شنبه بیست و ششم مهرماه سال ۱۳۹۳

فروردین

تاکید زیادی بر تحصیل، سفرهای دور و افراد خارجی وجود دارد. اگر با افراد خارجی ارتباط دارید مطالب زیادی را از آن ها یاد می گیرید و تجربه زیادی به دست می آورید.

اردیبهشت

افراد نزدیک به شما حساس و متغییر هستند و برای یک بار هم که شده تنها حرف خودتان را نمی زنید.سعی کنید امروز خوش قلب و انعطاف پذیر باشید.افراد جدیدی را ملاقات می کنید که با آنها رابطه احساسی خوبی برقرار می کنید.چه جالب و دوست داشتنی!

خرداد

ستارگان بین شما و دیگران رقابت ایجاد می کنند. شاید برای این که دیگران آرزوها و تمایلات شما را بپذیرند به شدت تلاش کنید اما نگران چه هستید؟ به نظر می رسد تا حدی عصبی هستید.

تیر

رژیم غذایی شما را سرحال و شاداب کرده است. کارهای تان را به سرعت انجام می دهید و همکاران از شما میخواهند که کمی سرعت تان را کم کنید.

مرداد

امروز ستارگان روز پر معاشرت و پر از لذت را برای شما تدارک دیده اند که در آن افراد زیادی از همراهی شما لذت خواهند برد. این فرصتی بی نظیر است که می خواهید بیشتر بشناسیدش، خودمانی تر شوید. در این مورد دقیق عمل کنید جناب شیر! ولی بدانید که جذابیت درونی و بیرونی شما تمامی این کارها را مثل آب خوردن برایتان ساده می کند!

شهریور

امروز خرید ایده خوبی است.اما اگر وسیله ای برای منزل باشد بیشتر خوشحال می شوید.اگر همسرتان را هم با خود ببرید تا از او نظر بخواهید بسیار بهتر است.

مهر

تکان بخورید،امروز پر از انرژی هستید و به دنبال راهی هستید که تمام مدت مشغول باشید.بد نیست که تمام روزتان را با سفرهای کوتاه و دیدارهای کوتاه و گفتگو های لذت بخش پر کنید.دیدار از فروشگاه نیز فکر شما را کاملاً مشغول خواهد کرد و حتی ممکن است تصمیم بگیرید که از همین حالا برای عید خود خرید کنید،هیچ دلیلی برای انجام ندادن این کار نیست.

آبان

یک نفر از خودش زیاد تعریف می کند و شما را عصبانی می کند.البته عصبانی شدن برای چیزهای بیهوده کار اشتباهی است.سعی کنید به مسائل مهم تر رسیدگی کنید.

آذر

پیشرفت های مثبتی در حال اتفاق افتادن هستند و شما بخوبی از این مسئله آگاهید. این خیلی هیجان انگیز است ولی هنوز باید کمی صبور باشید تا برنامه به ثمر برسند. مشکل عجله کردن در گرفتن نتایج امنیت که ممکن است نتوانیدوقت خو را بخوبی زمان بندی و مدیریت کنید و این به سردرگمی شما ختم شود. داشتن یک روش و سیستم صحیح ممکن است خسته کننده به نظر می رسد ولی شما را به نتایجی که می خواهید می رساند.

دی

یک دوست یا همکار مطلبی را با شما عنوان می کند سپس به دیگری موضوعی کاملاً متفاوت را می گوید. این کار او شما را واقعاً عصبانی می کند اما پیش از آن که علتش را از او بپرسید سعی کنید آرام باشید.

بهمن

بار دیگر دوست دارید همانطور که دلخواهتان است آزاد باشید اما شخصی سعی می کند شما را محدود کند.بی طرف ماندن در بحث ها کار آسانی نیست اما بهترین کار این است که سعی کنید که مسائل را از نقطه نظر دیگران بینید و همفکرتر باشید.

اسفند

اگر در جستجوی کار یا برنامه ریزی برای یک ترفیع بوده اید.امروز ممکن است فرصتی را که منتظرش بودید به شما وارد شود. اطمینان شما از همیشه بالاتر باشد.این به روشنی صدای یک زنگ است که هر کس که به شما توجهی دارد نگاه بیندازد.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه