فال چهارشنبه بیست و ششم شهریور ماه سال 1393

فال روزانه 26 شهریور 93

فال چهارشنبه بیست و ششم شهریور ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

هفته پیش احساس می کردید انسان ها مانعی بر سر راه پیشرفت شما هستند و امروز دیگران در مورد شما این طور فکر می کنند.

اردیبهشت

به خاطر امنیتی که در حال حاضر در مسائل مالی تان دارید . آمادگی دارید تا تصمیمات و طرز فکرتان را تغییر دهید. بهتر است اشتباهاتتان را بپذیرید زیرا شما موضوعی را اشتباه متوجه شده اید . کمتر به دیگران کمک کرده اید.

خرداد

ستارگان شما را تشویق می کنند تا ماجراجوتر باشید. روش های متفاوتی را برای کارهای روزانه خود در نظر بگیرید. در زمان وقت آزاد خود، به مکان هایی بروید که قبلاً‌ نرفته اید. روابط قدیمی را کنار بگذارید و روابط جدیدتر پیدا کنید. اگر شخصی کاملاً‌ رفتار بدی دارد اکنون زمان خوبی است تا او را کنار بگذارید.

تیر

اکثراً در خانه هستید اما امروز دوست دارید بروید بیرون زیرا فضای خانه ناراحت کننده است.شاید تقصیر شما باشد اما شما نیز گاهی یکدنده می شوید.

مرداد

امروز به روی کارهایی متمرکز شوید که احساس امنیت را در شما بالا می برند، چرا که بهترین کار برای گذراندن وقت همین است. گرچه که شما عموماً روح و زندگی هر مهمانی ای هستید که در آن شرکت می کنید،‌اما امروز ترجیح می دهید از مرکز صحنه عقب نشسته و ساعاتی را برای خودتان بگذرانید. اگر شخصی مورد علاقه تان سوالی دراین رابطه پرسید، بهتر است او را کاملاً قانع کنید که احساستان نسبت به او تغییری نکرده و تنها نیاز دارید که زمانی را در خلوت خود بگذرانید.

شهریور

وقتی را صرف فکر کردن به نقشه های آینده کنید زیرا ایده های جدیدی به ذهن تان می رسد.بهتر است در مورد افکارتان با یک نفر صحبت کنید.در واقع با شخصی که کاملاً شبیه خودتان است!

مهر

امروز قادرید کارهای زیادی انجام دهید در نتیجه از خود بسیار شاد و راضی خواهید شد.افرادی که دارای مقام وموقعیتی هستند با علاقه به شما می نگرند و می خواهند به طریقی از شما حمایت کنند.شما می دانید که زمان برای تان بسیار حائز اهمیت است،پس به موثرترین نحو برنامه ریزی کنید که وقت تان تلف نشود.

آبان

امروز به احساسات تان توجه کنید سعی کنید از قدرت درونی تان برای روبرو شدن با مشکلات استفاده کنید.اگر این کار را انجام دهید یاد می گیرید تا در شرایط سخت چطور رفتار کنید.

آذر

گرچه امروز یک برخورد کوچک ممکن است بین شما و شخصی که با او کاملاً صادق و روراست بوده اید پیش آید. نیازی نیست که نگران باشید. نیازی نیست به اهمیت روراست بودن تاکید شود چون عدم صداقت می تواند به همه گونه مسائل پیچیده و ناخواسته تبدیل شود. یادتان باشد که به شما هشدار داده شده.

دی

در حال حاضر آرمانگرا هستید و این مسئله باعث بروز مشکلاتی می شود. سعی می کنید صلح و آرامش برقرار کنید اما اگر اصول اخلاقی تان در خطر باشد به این راحتی هم آرام نمی شوید. اما راهی وجود دارد که می توانید بدون این که رابطه دوستی را به هم بزنید اصول اخلاقی تان را هم حفظ کنید. تنها تفاوت ها را بپذیرید، انتقادها از بین خواهد رفت.

بهمن

خوشبختانه تاکنون ستارگان به شما یاد داده اند که به رسیدن به آروزهایتان اهمیت دهید و به خودتان بیشتر توجه کنید . هر چقدر به هدفهای شخصی خود بیشتر اعتقاد داشته باشید موثرتر و موفق تر هستید و به همین سادگی می باشد .

اسفند

اگر شما دوست آشنا یا خویشاوندی دارید که در خارج زندگی می کند خبر تلفنی یا نامه ای مطلوب به شما خواهد رسید که شادتان می سازد .اگر زنان زمانی را پای تلفن باشید شریک زندگی تان ممکن است تحریک شود . اما شما نیاز دارید در آن لحظه کمی خودخواه باشید اما همان موقع نزاکت را فراموش نکنید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه