فال امروز شما 26 خرداد 93

فال روزانه 26 خرداد 93

فال امروز شما ۲۶ خرداد ۹۳

فروردین
در محل کار با افراد جدیدی آشنا می شوید که می توانند آرزوهای شما را در آینده نه چندان دور برآورده سازند. زیرا اطلاعاتی را که شما به آن ها احتیاج دارید‌،آن ها می دانند.

اردیبهشت
به نظر می رسد در مورد مسائل احساسی منطقی تر شده اید و می توانید خیلی از کارهای نیمه تمام را پایان دهید و با چند نفر بدون احساس گناه وشرمندگی خداحافظی کنید. با این کار می توانید به افرادی که از صمیم قلب دوستشان دارید توجه بیشتری داشته باشید.

خرداد
شاید سعی کنید ذهنتان را رشد دهید اما به دلایل خاصی دیگران مانع از این موضوع می شوند. خوب است که آنها را سر جایشان بنشانید و سعی کنید آنها را در برنامه های خود دخالت دهید. در این روش آن ها بسیار فهمیده تر و مفیدتر خواهند بود.

تیر
بسیار مرموز رفتار می کنید وهیچ کس نمی داند در فکرتان چه می گذرد.در هر صورت شما سیاستمدار هستید.اگر بدانید که در یک رابطه به شما ضرر عاطفی می رسد هرگز خودتان را درگیر نمی کنید.اگر هم تاکنون عاشق شده باشید عجیب است!آیا رفتار شما به خاطر این نیست که می ترسید همه چیز را بیش از حد جدی می گیرید؟

مرداد
به عنوان یک شیر دوست دارید مورد توجه دیگران باشید. بنابراین امروز را کاملاً خوش می گذرانید. دوستان- آشنایان و اقوام از مصاحبت با شما سیر نمی شوند و از روحیه تان، تعجب می کنند. از شخصی که در کشور دیگری به سر می برد یا اخیراً از او دور بوده اید، با خبر می شوید.

شهریور
دارای اعتماد به نفس بالایی هستید اما سعی کنید این موضوع باعث ایجاد غرور در شما نشود.راحت تر از همیشه کارهایتان را انجام می دهید.

مهر
امروز به این که شما عاشق اشیایی لوکس و گران قیمت هستید معروف خواهید شد.چرا که امروز مشتاقید تا جایی که امکان پذیر است اطرافتان را پر از اشیاء و افراد زیبا کنید.هم چنین امروز شما می خواهید که صحنه سازی نمایش تان را عوض کنید و این دنیایی از شادی برایتان به ارمغان خواهد آورد.اگر این کار امروز میسر نیست،ممکن است بتوانید برنامه گردشی را برای وسط هفته برنامه ریزی کرده و یا برای تعطیلات جایی را رزو کنید در این صورت موضوع جدید دارید که به آن بپردازید.

آبان
بین شما و یکی از همکارانتان و یا همسرتان رقابت وجود دارد.اگر چه رقابت تا حدی لازم است اما به نظر می رسد این بار اعتماد به نفس شما را کم کرده است.سعی کنید بار دیگر از نو شروع کنید و تجدید قوا کنید.

آذر
امروز ممکن است فکر کنید که یک روز خیلی معمولی و ساکتی در پیش رو دارید ولی چیزی غیر واقعی تر از این وجود ندارد. انواع و اقسام موقعیت های غیر منتظره امروزتان را زنده و شما را کاملاً فعال نگه می دارند. البته شما اصلاً‌ اهمیتی نمی دهید چون فکر انجام کارهای منزل یا انجام آن همه کارهای اداری اصلاً برایتان جالب نیست. اگر امشب به بیرون دعوت می شوید محض رضای خدا قبول بفرمائید چون هیچ نمی دانید چه کسی را در آنجا ملاقات خواهید کرد.

دی
امروز اعتماد به نفس خوبی دارید و رفتارتان نشان می دهد که در دلتان رازی دارید. حتی اگر کار خطرناکی را انجام می دهید، خودتان را کنترل می کنید و احساس آرامش و راحتی می کنید.

بهمن
امروز ستارگان کارهای خلاق را آسانتر می کنند زیرا شما می توانید در یک لحظه به چندین موضوع توجه کنید . همچنین روز بسیار خوبی است که با تمام مشکلاتی که در روابط تان وجود دارد روبرو می شوید به شرط این که با سیاست رفتار کنید.

اسفند
ارتباط از روی قلب تان ایده آل شماست اما گاهی به نظر نمی رسد که روزگار مایل به چنین روابطی باشد.در دور شما کسی علاقه مند است بداند که شما درباره اوضاع چگونه فکرمی کنید بنابراین او را جستجو کنید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه