فال امروز شما 26 تیرماه 93

فال روزانه 26 تیر 93

فال امروز شما ۲۶ تیرماه ۹۳

فروردین

امروز ماه نو در برج سرطان است. اگر تصمیم دارید خانه جدیدی بخرید اکنون بهترین زمان است. می توانید امشب در کنار دوستان و آشنایان باشید.

اردیبهشت

امروز ماه نو در برج سرطان می باشد .زمان خوبی برای شروعی تازه و ایجاد رابطه های جدید و هم چنین حل کردن مشکلات با همسرتان است اجازه ندهید امروز خراب شود و سعی کنید آن را به روزی به یاد ماندنی تبدیل کنید در غیر این صورت پشیمان می شوید .

خرداد

ممکن است فراموش کردن یک امید یا آرزو ناراحت کننده باشد اما لزوماً‌ نباید برایتان ناراحتی طولانی مدت ایجاد کند. در حقیقت، این محدودیت هایی که اخیراً برای خودتان ایجاد کرده اید به سادگی در حال حاضر و آینده خوشبختی شما را خراب می کند.

تیر

ماه نو در برج سرطان است و می دانید که به معنای شروعی جدید است.مخصوصاً در مورد روابط،بنابراین اگر خشن بوده اید سعی کنید همه چیز را درست کنید.اگر به دنبال عشق می گردید شخصی بیش از همه برایتان جذابیت دارد اگر هم ازدواج کرده اید همسرتان تمایل دارد این رابطه و پیوند را قوی تر کند.

مرداد

امروز مغز شما، واقعاً عالی کار می کند و ذهنتان را تیز و نفوذپذیر خواهد ساخت، افکارتان تغییری منطقی خواهند کرد و شما از توجه به حقایق محض بیشتر لذت خواهید برد تا آرزوها. برای گذراندن وقتتان از توجه به مسائلی که نیاز به تعمق دارد، لذت خواهید برد، مانند کار با اره مویی یا حل جدول . احساس عالی از حل آنها پیدا خواهید کرد.

شهریور

امروز خوب به اطراف نگاه کنید شاید بخواهید تغییراتی در خانه ایجاد کنید.وسائل قدیمی را دور بریزید و وسائل جدید و زیباتری را به جای آنها بگذارید.وسائل بی خودی را که استفاده نمی کنید درو بریزید.بعد از انجام این کارها احساس رضایت می کنید.

مهر

امروز ماه نو شده و در علامت آبی سرطان است.این امر نیروی زیادی به آرزوهای بلند پروازانه شما می دهد و باعث می شود که سعی کنید هر چه بیشتر به جلوتر بروید و حتی ممکن است این فرصت را در اختیار شما قرار دهد که به جز این مطلب به کار دیگری مشغول نشوید.پس آماده آغاز ماجراهای جدیدی باشید و سعی کنید پیش قدم در هر کاری شوید که فکر می کنید شهرت و آبروی شما را افزایش می دهد ویا باعث بالا رفتن شما از پله های ترقی می شود.

آبان

امروز باورهای تان قوی تر می شوند و مسیر زندگی تان اهمیت بیشتری پیدا می کند. مسیر جدیدی در زندگی پیدا می کنید و با وجودی که در این راه از خیلی مسایل مطمئن نیستید اما به طور غریزی حقیقت همه چیز را می دانید دنیای شما بزرگتر می شود و آماده هستید تا دیدگاه های جدیدی به دست آورید. طرز تفکرتان نیز عوض می شود. دوستان جدیدی در انتظار شما هستند اما ابتدا دوستانی که به روش قدیمی فکر می کنند باید کنار بروند.

آذر

امروز ماه نو در خانه تیر اتفاق می افتد که خانه تسهیم با دیگران است. به بودن با افراد هم عقیده خود نیاز دارید چون با آنها احساس راحتی به شما دست می دهد و در عرض هفته های آینده شما تمایل به طرف اشخاصی که هم فکر شما هستند دارید. ممکن است موقعیتی هم پیدا کنید که مطلبی که همیشه شما را مجذوب خود کرده را بتوانید مطالعه کنید.

دی

ماه زیبای نو، امروز در علامت مخالف شما، برج سرطان، خواهد درخشید. می دانید این چه معنایی دارد؟ شروعی تازه برای روابط دوستی. البته، می تواند قراردادی رسمی در زمینه کاری باشد، اما فکر می کنم ستارگان نقشه دیگری برایتان دارند.

بهمن

امروز ماه نو در تیر می باشد که قسمت سلامتی کارهای روزمره و همکاری چارت شما مربوط می شود . اکنون با تشکر از نیروی تصمیم گیری خوب شما به چیزهای زیادی می توانید دست یابید . همچنین وظیفه شناس خواهید بود . اما مسوولیت های زیادی را قبول نکنید تا خودتان را به دردسر بیاندازید. این کار برای هیچ کس خوب نیست .

اسفند

ماه نو دوست داشتنی در سرطان به بخشی از جدول شما که وفادار به خوشی و عشق ورزی است می افتد . خوب پاهایتان را سعی کنید روی زمین محکم حفظ کنید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه