فال دوشنبه بیست و ششم آبان ماه سال 1393

فال روزانه 26 آبان 93

فال دوشنبه بیست و ششم آبان ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

به سختی کار می کنید اگر چه خیلی خسته می شوید اما بعد از مدتی طولانی نتیجه اش را می بینید. دیگران از کار شما قدردانی می کنند.

اردیبهشت

کمی خستگی در محل کار بر سلامتی شما اثر می گذارد.به نظر می رسد یکی از همکاران تان نیروی فیزیکی شما را نادیده می گیرید.شاید به این خاطر که شما با آنها موافق نیستید. بهتر است عصبانیت خود را کنترل کنید و طوری رفتار کنید که انگار این شخص وجود ندارد.

خرداد

به سختی می توانید لحظه ای در یک جا بمانید و تمایل دارید تغییرات زیادی ایجاد کنید. به دنبال اهدافی هستید که مدت هاست تمایل دارید آن ها را به دست آورید.

تیر

اگر به پیشنهاد سیاره ای دیروز گوش کرده باشید صبح باید لبخندی بر لب از خواب بیدار شوید. اگر گوش نکرده باشید با عصبانیت و بدخلقی بیدار می شوید و مجبورید همه مشکلات را بپذیرید.

مرداد

امروز کمی بی حوصله اید و قدر فرصت هایی که به سادگی برای تغییر اوضاع پیش می آید را می دانید. در هر حال انجام این کار بستگی به میزان کار شما و نظر دیگر همکارانتان دارد. ولی شما امروز به سادگی بر سر هر موضوعی، از کوره در می روید. به خودتان محبتی نکنید و تا آن جا که می توانید استراحت کنید. اگر با هرگونه ویروسی مواجه شدید، بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که کارهای لازم برای پیش گیری از بیماری را انجام دهید.

شهریور

همسرتان مثل همیشه زیاد با شما صحبت نمی کند.به تصورات تان اجازه ندهید بی وقفه کار کنند.سرتان را به کار خودتان مشغول کنید و اجازه ندهید فکرهای بد کنید.

مهر

امروز مراقب خود باشید چون خیلی زود احساس خستگی و کسالت خواهید کرد.این امر به خصوص زمانی به چشم می خورد که شما زیر بار مسوولیت ها و کارهای زیادی باشید و یا این که شخصی نسبت به شما رفتار دوستانه ای نداشته باشد.بهترین کاری که برای جلوگیری از این حالت می توانید بکنید این است که خود را مشغول کاری کنید که هم به انجام دادن آن افتخار می کنید و هم با انجام آن تایید دیگران را جلب می کنید که این امر موجب اعتماد به نفس بیشتر شما می شود.

آبان

درست است که کارهای زیادی دارید اما یک نفر به کمک تان نیاز دارد.اگر از پس این کار بر نمی آیید خودتان را اذیت نکنید اول به خوبی فکر کنید و بعد بپذیرید.

آذر

زمان هائی هست که می توانید هم به مسایل زمینی و زندگی خود اهمیت بدهید و متوجه آنها باشید و هم سرتان در آسمانها باشید و به مسایل معنوی اهمیت بدهید. امروز خیلی بطور ایده آلیستی به همه چیز و همه کس فکر می کنید ولی در عین حال می دانید که توقع تان را نباید بطور غیر واقعی زیادی بالا ببرید. ایده خوبی نیست که درحال حاضر کم خوابی داشته باشید چون زمانی است که نیاز دارید به سلامت جسمانی خود برسید.

دی

خطری برایتان وجود دارد. چون همه سرشان شلوغ است و حواسشان نیست. به خاطر داشته باشید که اگر تمام کارهایی را که باید امروز انجام می دادید انجام ندهید دنیا به پایان نمی رسد. تنها به آرامی کارها را انجام دهید.

بهمن

بهمنی عزیز عنصر شما هواست یعنی گاهگاهی پیش می آید که نمی توانید فعالیت های مغزیتان را متوقف کنید و به خودتان اجازه بدهید تا بجای تفکر بر اساس احساسات عمل کنید.اگر بتوانید این دو را با هم ترکیب کنید می توانید مشکلات را با سرعت نور حل کنید و به سرعت پیشرفت کنید.

اسفند

شما معمولاً‌ آنچنان متین هستید که اگر زمانی برای دفاع کسی را گاز بگیرید انگار که شوک رخ داده است خوب شما می توانید در معرض یک موقعیت خلق بد قرار گرفته باشید اما اگر در آن هنگام خراب بوید (در وضع عادی نبودید) عذرخواهی کنید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه