فال جمعه بیست و پنجم مهرماه سال 1393

فال روزانه 25 مهر 93

فال جمعه بیست و پنجم مهرماه سال ۱۳۹۳

فروردین

بعد از گذشت چند روز جالب و هیجان انگیز اکنون همه چیز به آرامی پیش می رود. اما نه به این معنا که نمی توانید هیچ کاری را انجام دهید بلکه باید کارهای نیمه تمام را پایان دهید و زمینه را برای آینده مهیا کنید.

اردیبهشت

در عین حال که دوستان خوشحال تان می کنند از آنها ناراحت هم می شوید. برای این که مسائل برای تان قابل حل باشند باید منطقی باشید. مسائل مهمی هستند که نیاز به همیاری دارند باید بدانید که به تنهایی نمی توانید آن ها را حل کنید.

خرداد

امروز به نظر می رسد که دیگران به طریقی سعی دارند شما را ترک کنند. این موضوع درست نیست، به آنها فرصتی بدهید حتماً به شما توجه دارند به تصورات اجازه ندهید جنجال به پا کنند.

تیر

یکی از جمله روزهایی است که تمایل دارید به سلامتی تان توجه کنید مخصوصاً اگر چند روز اخیر زیاد فعالیت کرده اید . بهتر است یک جا بنشینید و استراحت کنید. در مورد غذا چطور؟ دوست دارید آشپزی کنید ، اما سالاد و میوه بهتراست از یک ظرف پر از غذا .

مرداد

افکارتان تغییری مبتکرانه یافته و شما از طرح برنامه هایی هوشمندانه لذت خواهید برد. مغز شما بسیار عالی کار می کند، خصوصاً زماین که می خواهید اوضاع زندگی تان و یا خانواده تان را بهبود ببخشید. هم چنین ممکن است شما آماده توجه به موقعیت هایی باشیدکه در گذشته غیر منطقی و احمقانه، به نظر می رسیدند و آنها ناگهان در نظر شما امکان پذیر شده اند.

شهریور

امروز ذهن شما خلاقانه کار می کند،راه حل هایی پیدا می کنید که تاکنون به دنبال آنها گشته اید.خبرهای جدیدی می گیرید شاید در رابطه با یکی از همسایگان یا خویشاوندان نزدیک باشد.

مهر

امروز در مورد مسائل مالی و کارتان دیدگاهی بسیار غیرمعمول دارید ولی از عمل به آنها نترسید.کمی جدی فکر کردن در این زمان نتیجه خوبی به همراه خواهد داشت،حتی دیگران موافق شما نباشند.شما همیشه نمی توانید دنباله رو دیگران باشید و آن چه دیگران توقع دارند،انجام دهید و در حال حاضر از نشان دادن تفاوت ها و فردیت خود به دیگران لذت خواهید برد.

آبان

امروز با یک نفر مشکل دارید و ترجیح می دهید در افکار خودتان باشید.دوست دارید در رویاهای تان بمانید.تصورات و تخیلات تان در حال حاضر بسیار فعال هستند بنابراین می توانید کارهای خلاق انجام دهید.

آذر

امروززندگی چالش های خاص خود را دارد ولی شما خیلی احساس انعطاف پذیر بودن می کنید و با هر چیزی می توانید بسازید. در مورد یک رابطه خصوصی امکان دارد شما ارتباط عمیق تری را شروع نمائید و یا از نظر احساسی بیشتر درگیر این رابطه شوید. ولی شما مگر این که یک بحران اتفاق بیفتد نخواهید فهمیدتا چه حد عمیق درگیر این رابطه احساسی شده اید.

دی

شما راستگو و حقیقت گرا هستید واگر در این رابطه از شما بازخواست شود عصبانی خواهید شد. فکر نمی کنید اخیراً کمی این خصوصیات را نادیده گرفته اید؟ برای هر کس منفعت را در نظر می گیرید و قانونی را که برای یک شخص در نظر می گیرید برای دیگری در نظر نمی گیرید.

بهمن

مراقب باشید به کسی پیغام غلط ندهید وگرنه از شما انتظار گرمی و محبت بیشتری خواهد داشت سعی کنید در مورد هیچ چیز بیش از حد احساساتی نشوید.چون گیج و سردرگم می شوید.اگر شخص خاصی بخواهد نقش یک فرد مظلوم را بازی کند اجاز ندهید باعث ایجاد احساس گناه در شما بشود.

اسفند

ممکن است آرام و در حال زمزمه کردن به نظر برسید. اما در زیر پوستتان شعف پیش بینی می تابد. مطمئن نیستید. دقیقاً برای شما چه پیش می آید اما مطیع هستید طبق راهنمایی پیش می روید.شما هم باید مسائل شغلی و هم خانوادگی را سرپرستی کنید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه