فال سه شنبه بیست و پنجم شهریور ماه سال 1393

فال روزانه 25 شهریور 93

فال سه شنبه بیست و پنجم شهریور ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

اگر در مسائل مالی کمی تغییر ایجاد شود گیج می شوید. اما بعداً متوجه می شوید که آن ها خودشان خود به خود حل می شوند.

اردیبهشت

به شما پیشنهاد می شود با دوستان به گردش بروید زیرا سرگرمتان می کنند و با هم غیبت می کنید. بسیار سخاوتمند هستید ودست و دلباز. دیگران برای مشورت پیش شما می آیند بهتر است تفریح و سر خودتان را گرم کنید.

خرداد

امروز ستارگان تاکید دارند که از قوانین پیروی کنید. اگر بخواهید سرپیچی کنید، متاسفانه حتماً‌ دستگیر می شوید.
تیر شای زندگی باز هم کمی مشکل باشد.حتی افراد معمولی و عادی نیز امروز کمی ایرادگیر و حساس می شوند.سعی کنید از هیچ کس انتقاد نکنید تا باعث بحث نشود.

مرداد

امروز شما بسیار ریلکس و آرام می باشید. و از این که هر کاری را بدون عجله یا اجبار انجام می دهید بسیار خوشحال خواهید بود. همراهی شخص خاصی، برای شما بسیار لذت بخش خواهد بود و از وجود او خسته نمی شوید. حتی اگر او را به خوبی نمی شناسید او به شما کمک می کند، تا آرامش بیابید، احتمالاً به زودی او را خوب خواهید شناخت. این طور نیست؟ هم چنین امروز روز خوبی است برای این کار که اکر اخیراً مشکلی با شریک زندگی تان داشته اید، آن را حل کرده و کنار بگذارید.

شهریور

بعد از فعالیت های زیاد دیروز،امروز کمی آرام تر کار کنید.به یک استراحت نیاز دارید و اگر نه خودتان رابیمار می کنید.همکارانتان به شما کمک می کنند و بسیار مفید هستند و می توانند فضای هماهنگی را به وجود آورند.

مهر

متولد مهر عزیز شما به عنوان یکی از رمانتیک ترین ماه های منطقه البروج شناخته شده اید.و امروز واقعاً این شهرت خود را اثبات می کنید.این خبر خوبی است اگر می خواهید نظر شخصی خود را تغییر داده و یا برای چندین بار به او بگویید که چقدر دوستش دارید.هم چنان شما دارای روحیه ای هستید که از اشیاء لوکس بدتان نمی آید پس مطمئن باشید که به طریقی خود را لوس می کنید و خجالت می کشید.

آبان

امروز تمام کارها براساس نقشه پیش نمی رود،اما سعی کنید با این قضیه کنار بیایید.البته زمانی که اوضاع از کنترل تان خارج شود ناراحت می شوید اما بهتر است آرامش تان را حفظ کنید.خبر خوبی به شما می رسد و این باعث می شود تا کمی از ناراحتی های امروز را فراموش کنید.

آذر

همکارانتان حس خوشبینی شما را روحیه بخش می دانند و از شما انتظار دارند که الهام بخش آنها باشید. اگر یک آذری به این تقاضا جواب ندهد خیلی بعید است و شما بدون شک خوشحال خواهید شد که پاسخ مثبت بدهید. این حرکت شما نادیده گرفته نمی شود و یکنفر آدم با نفوذ از این روحیه مثبت ” من می توانم“ شما خیلی تحت تاثیر قرار می گیرد.

دی

حواستان همه جا هست و نمی توانید یک جا جمعش کنید اما با این وجود سعی می کنید در محل کارتان عقلانی رفتار کنید. با یکی از دوستان صمیمی و همکار در مورد مسائل خصوصی صحبت کنید، اگر چه دوست ندارید کار را با مسائل خصوصی قاطی کنید.

بهمن

بعضی از شما ممکن است منبع جدید درآمد پیدا کنید و بعضی دیگر خبرهای خوبی درباره دارایی بدست می آورند . در هر صورت سیارات نشان می دهند که اکنون زمان نتیجه گیری از فرصت هایی است که خود را اخیراً نشان داده اند .

اسفند

تعدادی زیادی از حوتی های در کارهای بزرگ نیستند. اما اگر شما از آن تعداد معدود هستید امروز یک خطر شما را تهدید می کند. کمتر جاه طلبی می تواند اخبار مطلوبی درباره دارایی ها و سرمایه گذاری هایش بگیرد.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه