فال پنج شنبه بیست و چهارم مهرماه سال 1393

فال روزانه 24 مهر 93

فال پنج شنبه بیست و چهارم مهرماه سال ۱۳۹۳

فروردین

امروز عطارد به برج عقرب می رود. این قسمت از چارت شما به کارهای بزرگ، فعالیت های گروهی و رابطه شما با همکاران مربوط می شود. اگر به کسی علاقمند هستید و می دانید که این حس دو طرفه است بهتر است با هم صحبت کنید و اختلاف ها را برطرف کنید.

اردیبهشت

عطارد به برج عقرب می رود. برج متضاد شما در زندگی افراد نزدیکتان تغییراتی صورت می دهد . شاید بعضی از آنها را دوست نداشته باشید اما سعی کنید تا جایی که ممکن است انعطاف پذیر باشید.البته می دانم که برای یک اردیبهشتی کار بسیار سختی است.

خرداد

امروز عطارد به برج عقرب می رود. این قسمت از چارت شما به شغلتان مربوط می شود .شرکت شما در حال حاضر مدارکی را امضا می کند که در آینده برای شما موثر است. اما هیچ جای نگرانی نیست پس لطفاَ آرام باشید.

تیر

پک امرزوه عطارد به برج عقرب می رود . به دوستان تان فکر میکنید. دوستان قدیمی برای تان اهمیت دارند اما شاید اخیراً دوستان جدید پیدا کرده باشید . یک نفر تاثیر زیادی بر آینده شما دارد.

مرداد

سیاره پول شما عطارد، امروز تغییر مکان داد به بخشی از چارت شما وارد می شود که مربوط به خانه و خانواده است. این یعنی که سیاره ها به شما چراغ سبز را برای شروع هر پروژه خانگی که اخیراً در نظر داشته اید، نشان می دهند. – البته که این کار متضمن کمی هزینه نیز می شود، اما ممکن است به خود بگوئید که این ارزشش را دارد و از آن هزینه هایی نیست که اثرش باقی نماند.

شهریور

امروز عطارد به برج عقرب می رود.تا حدی زیاد فعال هستید.به سختی می توانید یک جا آرام بنشینید.سفرهای کوتاه جالب،لذت بخش و مفید است و دوستان جدیدی پیدا می کنید.

مهر

امروز تصمیمی عاقلانه برای نحوه خرج کردن پولتان می گیرید پس به نظر نمی رسد که پول تان را صرف اشیاء احمقانه کنید و پول تان را هدر بدهید.هم چنین امروز روز خوبی برای خرید اشیاء مربوط به کار و اشیایی که به طریقی باعث پیشرفت موقعیت اجتماعی شما می شود و اگر بتوانید آنها را با قیمت حراج تهیه کنید که بسیار عالی است.

آبان

عطارد به برج شما وارد شده است.این قسمت ا ز چارت شما به دیدگاه دیگران به شما مربوط می شود.شروعی تازه در پیش خواهید داشت.ایده ها و افکارتان مورد توجه سایرین قرار می گیرد.هر چیزی که در ماه اکتبر به دست می آورید نتیجه تلاش بی وقفه خودتان است.

آذر

مرکوری امروزی بدرون خانه آبان حرکت می کند و این منافع ومضراتی خواهد داشت. خبر خوب این است که شما احساس هماهنگی با دیگران می کنید و ارتعاشات آنها را می گیرید و این باعث می شود که اگر کسی با شما صادق نیست، بسرعت درک کنید و تشخیص دهید. خبر بد این است که ممکن است ترسهای غیر منطقی به شما روی آورند بطوریکه نتوانید آنها را از خود دور نمائید. شما نباید بگرارید این ترسها تشدید شوند چون آنوقت از دست بدر می شوند. درباره احساس خود با کسی که به او اعتماد دارید صحبت نمائید.

دی

عطارد وارد برج عقرب می شود. اکنون عشق در زندگی تان حضور پیدا می کند و شما نیز از حضور آن راضی هستید. تا زمانی که وقت آزاد دارید می توانید از آن استفاده کنید. اگر وقت آزاد ندارید وقتی به خانه برگشتید از حضور عشق لذت ببرید.

بهمن

امروز عطارد به طرف آبان با عنصر آب می رود و به قسمت تصور کلی چارت شما مربوط می شود.ارتباطات نام این بازی است.بنابراین فرصت انجام کارهایی در زمینه ارتباط و ارتقاء مقام اجتماعی را از دست ندهید. در هفته های آینده با آروزهایتان کنترل می شوید و اگر به دنبال کار جدیدی ارتقاء رتبه یا افرایش حقوق می گردید بسیار عالی می باشد.یک چیز حتماً‌ وجود دارد. اینکه شما هیچ نظری در مورد اینکه کجا قرار گرفته اید ندارید.

اسفند

با ورود عطارد به عقرب سلول های خاکستری شما شروع به گردش می کنند.دورنماهای جدیدی در شرف باز شدن هستند و مادامیکه شما راحت ترین راه را ترجیح می دهید آماده انجام هر کاری هستید مشروط بر اینکه جدید و پ�� ماجرا باشد.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه