فال امروز شما 24 تیرماه 93

فال روزانه 24 تیر 93

فال امروز شما ۲۴ تیرماه ۹۳

فروردین

امروز افراد جدیدی را ملاقات می کنید. روابط دوستانه با دیگران برقرار کنید.

اردیبهشت

سعی کنید رابطه اجتماعی تان را افزایش دهید . اکنون زمان است که باید مسائل را روشن و واضح نگهدارید. زیرا نیازی به سازماندهی و نقشه کشیدن ندارید.متوجه می شوید که بدون این که زحمت زیادی بکشید موفقیت های زیادی به دست می آورید.

خرداد

شاید در مورد یک طرح نظر شما درست باشد اما باید دیگران را متقاعد کنید مانند شما فکر کنند. در هر صورت با احتیاط رفتار کنید زیرا ممکن است با افراد غیر قابل اعتمادی صحبت کنید که از ایده های شما به نفع خودشان استفاده کنند.

تیر

احساس در سطح قرار دارند.اما شما سیاستمدار خوبی هستید،این طور نیست؟اگر نمی توانید اطرافیان را خوب بشناسید بهتر است به آنها نزدیک نشوید.و تا آنها را نشناخته اید رازتان را بیان نکنید!

مرداد

امروز اگر به کسی که دوستش دارید بی محلی کنید، مطمئن باشید که حسابتان را می رسد. او مطالبی را که شما انتظار دارید نخواهد گفت، گرچه ممکن است از آن چه که رخ می دهد، به شدت هیجان زده شوید. زمانی که راجع به مسائل مالی و شراکتی با کسی صحبت می کنید، ممکن است تصمیمی غیر معمول گیرید. این تفریح خوبی خواهد بود ، اما مطمئن شوید که می دانید چه دارید می کنید، خصوصاً اگر پای پول زیادی در میان است.

شهریور

امروز دوست دارید کارهای غیرمعمول و جدید انجام دهید.اگر ساعت ۱۱ شب به مهمانی دعوت شدید بی فکر آن را رد نکنید.شاید دوستان جدیدی پیدا کنید و به شما خوش بگذرد.

مهر

دنبال راه هایی بگردید که زندگی عادی را کمی تغییر دهید چرا که از دانستن آن بسیار قدردان خواهید شد.سعی کنید کارها را به طریقی متفاوت از گذشته انجام دهید و یا کاری را برای اولین بار تجربه کنید تا خسته و کسل نشوید.در حال حاضر کارها و تفریحات غیرمعمول بسیار برای شما لذت بخشند.حتی اگر به خوبی بدانید که به آنها نیازی ندارید با انجام آنها تفریح خواهید کرد.

آبان

اگر بخواهید زندگی را خیلی جدی بگیرید کار بسیار راحتی است اما سعی کنید به خاطر داشته باشید که زندگی لذت بخش است اکنون می توانید ارزش تمام تغییراتی را که ایجاد کرده اید،بدانید. زمانی که همه چیز را مد نظر قرار می دهید می توانید مسا یل زیادی را کشف کنید.

آذر

به الهامات خود گوش بدهید چون غرایزتان دارند خوب عمل می کنند. و اگر الهامی در مورد شخصی که با زندگی خانوادگی تان مربوط است دارید، فقط به این دلیل که با منطق جور نیست آن را نادیده نگیرید. اگر روحیه آرام بودن و استراحت دارید امشب، از شنیدن موسیقی یا دیدن یک فیلم سرگرم کننده لذت خواهید برد.

دی

امروز تا جایی که می توانید برای دیگران سودمند هستید. اگر یکی از آشنایان یا دوستان اخیراً سرد و رسمی رفتار می کند، به او توجه بیش تری داشته باشید. از این که سعی کرده اید تا دلش را به دست آورید، خوشحال می شوید.

بهمن

اگر اخیراً سلامتی خود را از دست داده اید و اوضاعتان رضایت بخش نبوده است . امروز حتماً احساس مثبت تر و خوش بین تری خواهید داشت . در محل کار از تمام انرژی تان استفاده می کنید تا حتماً همه با هم روابط خوبی داشته باشند . حتی اگر گاهی اوقات با همدیگر گلاویز شوند . یک همکلاسی یا همکار یا صاحبکار شاید لطفی به شما بکند که عمیقاً شما را تحت تاثیر قرار می دهد .

اسفند

ایده ها و تصورات شما واقعاً بزرگترین دارایی های شما هستند. اما اگر به خیالبافی نامربوط غیرواقعی تبدیل شود شما نمی توانید حرکت کنید. سعی کنید یک گیره روی واقعیت پیدا کنید والا در می یابید که چیز مهم واقعی را از دست داده اید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه