فال پنج شنبه بیست و سوم مرداد ماه سال 1393

فال روزانه 23 مرداد 93

فال پنج شنبه بیست و سوم مرداد ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

باید به روابطتان اهمیت بیشتری بدهید. می توانید انتظار ترکیب کار و تفریح را با هم داشته باشید.

اردیبهشت

شاید لازم باشد یادآوری کنم که شما استعداد و توانایی ایجاد تغییرات مثبتی را در زندگی تان دارید. بروید بیرون و تا جایی که امکان دارد افراد جدیدی را ملاقات کنید . لذت ببرید مطمئناً از این کار خوشحال می شوید.

خرداد

امروز هر اتفاقی که غیر منتظره صورت می گیرد را باید خوب بررسی کنید زیرا منافع آن ضررهایش را تحت الشعاع قرار می دهد. دوست ندارید زیاد در جمع باشید زیرا به طور ناگهانی انرژی تان از بین رفته است. بنابراین بهتر است کمی استراحت کنید و کارها را به دست دیگران بسپارید.

تیر

سعی کنید زیاد مسوولیت قبول نکنید و اگر نه خودتان را تحت فشار زیادی قرار می دهید.انعطاف پذیری در حال حاضر ضروری است.اگر می خواهید دعوت دیگران را بپذیرید،در مقابل برنامه روزانه تان سخت گیری نکنید.

مرداد

امروز ماه وارد علامت شیر شده و به شما یادآور می شود که مراقب دارائی های زندگی خود باشید. در حال حاضر باید نیم نگاهی به زندگی تان انداخته و آن را مرور کنید تا ببینید که چه کارهایی به نتیجه رسیده و چه کارهای بی ثمر باقی مانده است. راجع به زمینه هایی فکر کنید که می تواند منجر به ترقی شما شود و ببینید که چگونه این امر به وقوع خواهد پیوست. ولی به خاطر داشته باشید که برای رسیدن به مقصود، باید صبور باشید. پس شما نمی توانید تردستی کنید و تغییرات را با سرعت به وقوع بپیوندانید.

شهریور

امروز می توانید دو راه انتخاب کنید.یا بیرون بروید و با دیگران در معاشرت باشید و درنتیجه پول بیشتری به دست آورید یا می توانید در خانه بنشینید و استراحت کنید.

مهر

امروز علامت خاکی باکره شده و شما را وارد حالت روحی انزوا طلبی و تفکر عمیق خواهد کرد. اگر قدرت انتخاب داشته باشید، نمی خواهید وقت خود را با افرادی که خیلی خوب نمی شناسیدشان، بگذارانید چرا که احساس میکنید در حال حاضر توانایی رویارویی با آنها را ندارید.همچنین ممکن است مایل باشید مدتی راتنها باشید ، راجع به مسائل فکر کنید و یا با افکارتان به فضا بروید. این دقیقاً چیزی است که شما در حال حاضر به آن نیاز دارید.

آبان

امروز به خودتان مغرور هستید.بنابراین حتماً لازم است تغییراتی در ظاهرتان به وجود آورید.جلوی آیینه بایستید و فکر کنید که چه تغییراتی لازم است انجام شود.لازم نیست که به طور کل همه چیز را عوض کنید اما ظاهرتان را به روز در آورید.

آذر

امروز خیلی ها در اجتماع به شما نیاز دارند و شما در موقعیتی هستید که آنچه بیشتر با برنامه شما جور است و بدردتان می خورد را انتخاب کنید یا طبیعت معاشرتی که شما دارید احتمالاَ یک جمع و جریان مهم اجتماعی را انتخاب خواهید کرد تا یک جریان کم اهمیت و ساده مگر این که البته خودتان یک شب خصوصی با یک دوست را در ذهن خود داشته باشید.

دی

امروز سیارات نیروی عجیبی دارند. به جای این که قرارهایتان رابرنامه ریزی کنید، لازم است که انعطاف پذیر و هوشیار باشید. مخصوصاً‌ مهم است که حواستان را جمع کنید. زیرا افراد بی احتیاط و کله شق در اطرافتان وجود دارند و دوست ندارید مانند آن ها باشید.

بهمن

امروز در مسائل مالی خوش شانسی به شما روی می آورد . شاید مورد لطف شخصی واقع شوید و یا در جایی از شما دفاع شود حتی اگر شما از آن بی خبر باشید . اگر خرید می کنید تخفیف خوبی می گیرید و همچنین در محل کارتان خبر خوبی می گیرید . دوست یا هم محبتی شما را به خنده وا می دارد .

اسفند

اگر مطمئن نیستید که چگونه می توانید در یک مرافعه راضی بیرون بیایید بهتر است آن را تمام کنید . ممکن است هنوز تحت احساسات باشید بهتر است چیزی نگویید تا بتوانید عاقلانه ترین کلماتی را که بتواند منظور شما را درست برساند پیدا کنید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه