فال سه شنبه بیست و دوم مهرماه سال 1393

فال روزانه 22 مهر 93

فال سه شنبه بیست و دوم مهرماه سال ۱۳۹۳

فروردین

امروز ماه نو در برج میزان می باشد. همه دوست دارند به شما کمک کنند بنابراین اکنون زمان سودمندی است.

اردیبهشت

امروز ماه نو در برج میزان می باشد.اگر دوست متولد مهر دارید او فوق العاده برای شما مفید است.شما بسیار مثبت اندیش هستید و شانس زیادی هم به دست می آورید.

خرداد

امروز ماه نو در برج میزان می باشد. این قسمت از چارت شما به روابط اجتماعی و احساسی مربوط می شود و به طور کلی لحظات خوبی را دارید. سعی کنید بیرون بروید و به خودتان خوش بگذرانید تا بعداً پشیمان نشوید.

تیر

امروز ماه نو در برج میزان می باشد. اگر بپذیرید که مقصر هستید. همه دوست دارند به شما کمک کنند. چه چیزی از این بهتر که اخلاق شما همه چیز را درست کرده است.

مرداد

امروز ماه، نو می شود و وارد علامت هوایی میزان می گردد. این امر این فرصت را به شما می دهد که روابط خود را با همسایگان و فامیل نزدیکتان، از نو شروع کنید(اگر که اخیراً با آنها به مشکل برخورده اید) هم چنین شما هیجان عجیبی دارید که ناشی از روحیه بالای شما و یا تصمیم اخیرتان برای رفتن به مسافرتی کوتاه که تصور می کنید بسیار سودمند خواهد بود، می باشد.

شهریور

امروز ماه نو درقسمت پول در آوردن و برتری های زندگی چارت شما می باشد.اگر کار جدیدی را شروع می کنید احتمال موفقیت شما در آن زیاد است.

مهر

امروز ماه نو شده و وارد علامت خودتان یعنی میزان می شود.این در حکم چراغ سبزی برای شماست که هر کاری که مدنظر دارید شروع کنید ولی بدانید که برای سود بردن از فواید این زمان خیلی وقت ندارید.پس تا آنجا که می توانید عجله کنید و اگر نه برای از دست دادن این همه فرصت آن قدر خود را می زنید که سیاه و کبود شوید.

آبان

امروز ماه نو در برج میزان می باشد.شاید انرژی فیزیکی زیادی نداشته باشید بنابراین در زمان های بیکاری حتماً استراحت کنید.نیازهای دیگران برای تان اهمیت پیدا می کند و خودتان را فراموش می کنید.خودتان را آماده کنید.

آذر

امروز روز ماه نو است و در خانه مهر اتفاق می افتد. شما به نحوه ای که مسایل زندگی پیش می روند اعتماد دارید از این که تلاش خیلی مهمی ندارید شادید. اگر مجبورید که بعنوان چهره پشت پرده کار کنید خیلی با روحیه فعلی شما می خواند تا این که احساس آمادگی برای کاری برجسته تری داشته باشید. همیشه ماه نو علامت شروع جدید است و این یکی نیز از این قاعده مستثنی نیست. فقط شما فعلاً تصمیم گرفته اید که خیلی در اجتماع خود را نشان ندهید.

دی

ماه نو در برج میزان می باشد و مستقیماً بر حرفه تان اثر می گذارد. به خاطر تلاش هایتان پاداش خواهید گرفت. شاید هم ارتقا مقام پیدا کنید، و از آنجایی که مدت های زیادی در انتظار چنین چیزی بوده اید، حتماً خوشحال خواهید شد.

بهمن

امروز ماه نو در مهر قرار دارد و ایده های فوق العاده ای به شما می دهد و از این که تمام ایده ها را در نظر گرفته اید شاد می شوید. متاسفانه دیگران خیال دارند شما را خیال پرداز یا حتی بسیار مغرور بپندارند. سعی کنید کمتر بزرگ نمایی کنید و شاید لازم باشد درباره نقشه هایتان کمی با دقت فکر کنید.

اسفند

امروز هلال ماه نو در آسمان میزان در منطقه وفادار به موضاعات مالی نمودار شما درخشان است . ممکن است در حد آخر تحملتان بعد از این همه تاکید به روی پولتان باشید اما اکنون امواج مغزی راه حلی برای موضوع یک مشاجره دیرینه آماده می کند.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه