فال چهارشنبه بیست و دوم مرداد ماه سال 93

فال روزانه 22 مرداد 93

فال چهارشنبه بیست و دوم مرداد ماه سال ۹۳

فروردین

گاهی اوقات موضوعی که در ابتدا به نظر شما مسخره یا غیر منطقی به نظر برسد بعداً اهمیت پیدا می کند. اگر می خواهید تغییرات غیر منتظره ای ایجاد کنید این موضوع را به خاطر آورید.

اردیبهشت

در شک و تردید هستید که آیا رابطه ای را ادامه دهید یا نه . امروز به این نتیجه رسیدید که باید به این رابطه خاتمه دهید زیرا طی این مدت که صبر کردید متوجه شدید که شخص دیگری هست که هر موقع بتواند با شما همکاری می کند.امروز روز مهمی در زندگی شخصی شماست .

خرداد

امروز می توانید به علائق شخصی خود برسید شاید از نظر دیگران خودخواهی باشد اما از این شرایط استفاده کنید تا بعداً پشیمان نشوید امروز برای افرادی که برای خودشان کار می کنند هم روز بزرگی است.

تیر

هر نوع مانعی که بر سر راه تان قرار دارد به خاطر سرنوشت و قسمت می دانید.اما اگر واقعاً به موقعیت نگاه کنید قبول می کنید که اخیراً کمی بی توجهی و بی احتیاطی کرده اید.

مرداد

یک بار دیگر شما مجذوب جذابیت شخصی شده اید و ممکن است تصمیم گرفته باشید، که ضعیف تر از آن هستید که از این مخمصه خلاص شوید. اگر که شما شخصی آزاد و بدون یار هستید، تفریح خوبی است و به خود می گوئید که چیزی را از دست نخواهید داد. گرچه که اگر در حال حاضر با شخصی ارتباط دارید، داستان فرق می کد. زیرا خود را به مخاطره می اندازید. آیا این کار ارزش ریسک دارد؟

شهریور

امروز هر چقدر انعطاف پذیرتر باشید بیشتر لذت می برید.به جای این که کارها را طبق برنامه امروز انجام دهید اجازه دهید همه چیز به روال خود انجام شود.

مهر

تنوع نمک زندگی است پس به دنبال راهی باشید که روزمرگی زندگی تان راکنارگذاشته و پیش تر لذت ببرید . سعی نکنید عقایدتان را در ذهن تان نگه دارد و بازگو نکنید چرا که ممکن است شخص مافوق و یا رئیس شما از آنها بسیار استقبال کند و بخواهد آنها را به مرحله عمل در آورده. حتی ممکن است امروز بخواهید باتوجه و تغییر دکور محل کارتان، کاری کنید که احساس راحتی بهتر درآن محل داشته باشید و آنجا زیباتر به نظر آید.

آبان

امروزنمی توانید نگران نحصی روز سیزدهم باشید زیرا مثبت اندیشی تمام وجودتان را فرا گرفته است و با این دید مثبت افراد مثبت و خوب را به خودتان جذب می کنید.شاید دیگران سعی کنند دید شما را عوض کنند اما بعداً متوجه می شوید که تا چه حد این دید مثبت به نفع شما بوده است.

آذر

نیازی نیست امروز نگران باشید چه روزیست چون همه چیز بر وفق مرادست. هر نوع فعالیتی دارید که در آن هر آنچه دارید را با دیگران قسمت می کنید به نظر آماده انجام است و بخوبی انجام خواهد شد. چون همه یک نوع روحیه همکاری دارند. شما می دانید که چطور مردم را بنفع خود بطرف خود بکشید. اسمش را بگذارید مردم را بطور مثبت بازیچه قرار دادن.

دی

هنوز در مرکز توجه مردم و بسیار محبوب هستید واما شما در حال حاضر موقعیت را دوست دارید. این طور نیست؟شاید برای دیگران امروز روز خوبی نباشد اما نه برای شما. هر چه قدر بال هایتان را بیش تر باز کنید بیش تر می توانید به دور دست ها بروید.

بهمن

سادگی یکی از خصوصیت های شما نیست . بهمنی عزیز به طور کلی شما درباره شخصیت دیگران می توانید به خوبی قضاوت کنید . امروز توضیح اتفاقاتی که می افتد کمی مشکل می باشد چون شخصی ظاهراً می تواند کارها را بهتر از شما انجام دهد .بی گناه پنداشتن آنها چون دلیل کافی برای گناهکار بودنشان ندارید کار مورد علاقه شما نیست . بنابراین لطفاً‌ این مساله را در نظر داشته باشید قبل از این که خودتان را در تنگنا قرار دهید .

اسفند

اگر بچه دارید آماده باشید که به آنها تشر بزنید. آنها قصد دارند شما را وارد دعوایی کنند که شما را عصبانی می سازد مقداری سازش حتی برخلاف میلتان سودمندتر از این است که قانون را زیر پا بگذراید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه