فال امروز شما 22 تیرماه 93

فال روزانه 22 تیر 93

فال امروز شما ۲۲ تیرماه ۹۳

فروردین

می توانید در رسیدن به آرزوهایتان قدرت خود را نشان دهید. اگر در مورد مسائل مالی تان با کسی مشورت می کنید خوب فکر کنید.

اردیبهشت

اگر با دوستان قدیمی تان هم صحبت می شوید . مراقب نحوه رفتارتان باشید. خیلی زود عصبانی می شوند آنها بسیار حساس هستند و احتیاج به توجه و دلسوزی شما دارند.

خرداد

اگر احساس می کنید به خاطر انجام کارهای روزمره یا کارهایی که فاقد هرگونه الهام هستند بی حوصله شده اید، اکنون ستارگان تغییراتی ایجاد می کنند که شما از آن استقبال می کنید. نه تنها تغییراتی در مورد مسائل خانوادگی است بلکه شاید هم تغییراتی در مورد مسائل احساسی باشد.

تیر

این حس قوی تر می شود و من امیدوارم که مجرد باشید .اگر می خواهید مشکلی در خانه پیدا نکنید بهتر است سریعاً تصمیم بگیرید.سیارات بسیار متغییر هستند و این موضوع هر روز برای تان بوجود می آید.

مرداد

یک بار دیگر، زمان برای انجام کارهای مهم و انجام کار با مدارک مناسب نمی باشد. بدون اطلاع شما، این اوراق داری یک اشتباه و یا نقصی می باشند و ایجاد مشکل خواهند کرد. مجدداً فردا آنها را بخوانید و یا نزد یک وکیل یا مشاور حقوقی که بتواند آنها را برای شما چک کند، بفرستید. هم چنین ممکن است در روابطتان با شریک زندگی تان، اختلافی رخ دهد، چرا که شما هر برداشتی که می خواهید از حرف های او می کنید در نتیجه مجبور هستید با مشکلات دست و پنجه نرم کنید.

شهریور

مراقب باشید!امروز یک نفر سعی دارد اعتماد به نفس و انرژی شما را بگیرد.شاید این طور به نظر می رسد زیرا شما را تضعیف روحیه می کند.مشکل می توانید از خودتان دفاع کنید بنابراین بهتر است از این شخص دوری کنید.

مهر

امروز اتفاقی عجیب رخ خواهد داد که باعث می شود نسبت به کسی شدیداً مظنون شوید که آیا شما را بازی می دهد ممکن است حتی یک کلام از حرفهای آنها را قبول نکنید و فکر کنید آنها می خواهند سر شما را کلاه بگذارند.بخصوص مراقب هر کسی باشید که چیزهایی به شما می گویند که خیلی بهتر از واقعیت به نظر می رسند چرا که احتمال دارد دقیقاً همانی باشد که آنها می گویند.این دریافتی مخفی است و این ممکن است به ضرر شما تمام نشود ولی در غیر این صورت باید حواس خود را جمع کرده و گوش به زنگ باشید.

آبان

هرچه قدر بیشتر یک موقعیت را بررسی کنید دیدگاه بهتری به آن پیدا می کنید.بسیاری ا ز مسائل برای تان روشن می شوند.شاید آمادگی ایجاد تغییر نداشته باشید اما با موانع که بر سر راهتان هست کنار می آیید.اگر کمی بی خیال تر باشید کارها بهتر پیش می روند.

آذر

ستاره ها انرژیهای مثبتی را بطرف شما می فرستند. اعتماد به نفس شما از همیشه بیشتر است و احساس می کنید که از جنبه قدرت دارید عمل می کنید. این احساس را قوی تر می کنید از طریق صحبت کردن با دیگران و آنهائی که می توانند شما را در رسیدن به اهداف کمک کنند. بعضی از آنها ممکن است بخواهند که شما را حمایت مالی بکنند. در حالیکه بعضی دیگر به شما حمایت معنوی با ارزشی خواهند کرد.
دی

امروز از محبوبیت زیادی برخوردار هستید و اگر تقاضایی از کسی دارید، با مهربانی درخواست کنید مطمئنم که می پذیرد. هیچ تملق و چاپلوسی در شما اثر ندارد و یکی از همکاران از این موضوع تعجب خواهد کرد. شاید لازم باشد این کار را کمتر انجام دهید!

بهمن

از آنجایی که عنصرتان هوا می باشد تمایل دارید که ایده هایتان را برای دیگران بازگو کنید و خبر خوب این است که روابط شما بی وقفه پیشرفت می کند. با صحبت کردن در هر موضوعی با دیگران بهترین استفاده را ببرید. همچنین امروز روز مناسبی برای مذاکره و گفتگو می باشد و در عین حال گفتگوهای معمولی نیز سودمند می باشد زیرا می توانید به راحتی طرز فکرتان را بیان کنید .

اسفند

شما از بحث با شریک زندگی تان ناچارً چیزی را می پذیرید. او خوشحال است و بالاخره شما تصمیم گرفته اید که موضوع را باز کنید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه