فال جمعه بیست و یکم شهریور ماه سال 1393

فال روزانه 21 شهریور 93

فال جمعه بیست و یکم شهریور ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

لازم است همه چیز را همان طور که هستند قبول کنید. اگر شرایطی ناراحتتان می کند می توانید در مورد تغییراتی فکر کنید.

اردیبهشت

مسائل اخلاقی امروز دارای اهمیت زیادی هستند . دیگران رفتاری دارند که باعث ناراحتی شما می شوند و سعی می کنید رفتارشان را نادیده بگیرید.اما این کار را نکنید باید به آنها بگویید که از کارشان ناراحت شده اید.

خرداد

امروز ارتباط با دیگران، برای شما بسیار آسان تر است. سفر نیز مشکلات کم تر دارد و می توانید به کارهای دفتری توجه کنید و با سرعت خیلی زیادی در آنها پیشرفت کنید. هم چنین اکنون زمان خوبی برای ایجاد تغییرات کوچک در زندگی است.

تیر

امروز حتماَ به خرید می روید.شاید هر آنچه را که بخواهید نتوانید خرید کنید.اما حداقل متوجه می شوید که چه چیزهایی لازم نیستند.با دوست یا همسرتان بروید تا از آنها هم نظر بخواهید.

مرداد

زمان آن رسیده که نسبت به این عادت پول خرج کردن خود دری جدی تر عمل کنید. مثل هر شیر دیگری احتمالاً شما بیش از آن چه از پس آن بر می آئید، خرج می کنید و اکنون زمان پاسخ گوئی و پس دادن پول است به جای این که وانمود کنید هیچ مشکلی وجود ندارد، بهتر است تصدیق کنید که خود را دچار دردسر کرده اید و کاری سازنده راجع به آن، انجام دهید.

شهریور

یک نفر سعی دارد شما را مجبور به انجام کاری کند که خودش می خواهد اما اگر به او بگویید که نمی خواهید آن کار را انجام دهید ناراحت می شود.درحقیقت هر دو طرفتان افرادی یکدنده و لجباز هستید و از دست هم دلخور می شوید.

مهر

شما دارای حالتی هستید که میخواهید هر چیزی را اصلاح کنید و نگاهی طولانی به اطراف می اندازید تا ببینید که چه چیزی نیاز به اصلاح ، بازسازی و یا تعمیر دارد. اگر با هرج و مرج و درهم برهمی مواجه شده اید ، بهتر است شروع به مرتب کردن آنها نموده و اشیاء اضافی را دور ریخته و یا به شخصی بدهید که به آنهااحتیاج دارد. هم چنین شما نباید در مورد ابزاری که چندان به درد نمی خوردند ، سخت گیر باشید و اگر آنها تعمیر نمی شوند از شرآنها خلاص شوید.

آبان

امروز کارهای زیادی دارید.اما سعی نکنید روز دیگران را به خاطر کارهای خودتان خراب کنید.

آذر

یکنفر حاضر است هر کاری بکند تا دوباره دوست شما شود .بی رحمانه است که بیش از این او را رنج دهید. در حالیکه خودتان نیز می خواهید ارتباط را برقرار سازید. موقعیت را حرام نکنید چون امکان دارد مسایل از بد نیز بدتر شوند. این که شما هر دو یک چیز می خواهید کافی است که از گیر کردن در تله این شرایط نجاتتان دهد.

دی

ماندن در خانه می تواند دلیلی برای بی حوصلگی باشد، مخصوصاً اگر باید مراقب فرزندانتان نیز باشید. امروز، روزی است که تفریح و یادگیری در کنار هم خواهند بود. رفتن به موزه مرکزی یا باغ وحش می تواند برای بزرگ تر هایی که می خواهند به همراه فرزندانشان باشند، فکر بسیار مناسبی است.

بهمن

امروز حلقه زنجیری بین ستارگان قسمت های مختلف چارت شما در رابطه با دارایی شخصی و اموال بهم مرتبط می سازد . شاید چیزی گم شود . شاید شیئی باشد که به دلایل عاطفی برای تان ارزش دارد . مراقب باشید از هر چیزی که برای بدست آوردنش سختی کشیده اید بخوبی محافظت کنید و اگر به موضوعی رسیدگی می کنید لازم است تمام جزئیات آن را کاملاً در نظر بگیرید.

اسفند

برنامه ها و ترتیبات خانوادگی نیازمند رسیدگی نزدیک هستند. اگر شما و شریک زندگی تان برای حمله آماده شده اید قبل از اقدام جسورانه هر علت بالقوه ای را که سبب توهین است صاف کنید حقیقتاً هیچ جای نگرانی نیست اگر هردو آماده اید با یکدیگر صادق باشید می تواند کمک کند.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه