فال چهارشنبه بیست و یکم آبان ماه سال 1393

فال روزانه 21 آبان 93

فال چهارشنبه بیست و یکم آبان ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

زمان خوبی برای رسیدگی به مسائل مربوط به مسائل و هم چنین کمک به دیگران است. اگر کار خیریه به شما پیشنهاد شود، می پذیرید.

اردیبهشت

در رابطه هایتان کمی مشکل وجود دارد که دلیل آن نگرانی می باشد.دیگران در این زمان مشکلات خودشان را دارند. بنابراین سعی کنید به آنها کمک کنید و با این کار مشکلات را حل کنید.امروز ماه نو در برج عقرب می باشد. می توانید شروعی تازه با شخصی مهم داشته باشید.

خرداد

امروز، ماه نو در برج عقرب می باشد این قسمت از چارت شما، به شغلتان مربوط است، بنابراین فرصت های زیادی در این زمینه دارید و بایستی پیش دستی کنید تا قبل از دیگران به آنها دست یابید.

تیر

ماه نو در برج عقرب میباشد. این قسمت از چارت شما به لحظات خوب مربوط میشود . علاوه بر آن، مریخ هم به برج عقرب می رود. شاید رابطه عشقی جدید پیدا کنید و بقیه فرصتی دارید تا زندگی را به طور کلی بهتر کنید. به هر چیزی که بر سر راه تان می آید چنگ بزنید.

مرداد

امروز ماه نو است و شما را تشویق می کند که خود را با مسائل خانه مشغول کنید. ممکن است شیفته ایده های جالب برای دکوراسیون خانه شوید. هم چنین ممکن است کسی به جمع خانواده شما اضافه شود و این زمانی است که به فردی جدید برای ورود به جمع خودتان خوش آمد می گوئید. چرا که شما بیش از همیشه مشغول تفریح و سرگرمی خواهید شد.

شهریور

امروز ماه نو در قسمت رابطه ها و مسافرت های کوتاه چارت شماست.بنابراین امروز سرتان شلوغ است.به خوبی می توانید با دیگران صحبت کنید و خواسته هایتان را بیان کنید.

مهر

امروز ماه نو شده و در علامت آبی عقب می باشد و به شما مجدداً این فرصت را می دهد که متوجه مسائل مالی تان شوید.پس اگر اخیراً مانند ریگ پول خرج کرده اید و حساب های بانکی تان را خالی کرده اید،اکنون می توانید فکری راجع به آن بکنید.ممکن است بهترین راه این باشد که از مسوول و یا رئیس بانکی تان تقاضا کنید لطفی در حق شما انجام دهند.مطمئناً می دانید که نباید اوضاع را به حال خودش رها کنید و امیدوار باشید که خود به خود روبراه بشود چرا که چنین چیزی امکان پذیر نیست.

آبان

ماه نو در برج شما می باشد.امروز فرصت دارید در همه کارها بهترین مسیر را انتخاب کنید.واقعاً می توانید سرنوشت تان را کنترل کنید.اگر سایرین نمی توانند به پای شما برسند،ناراحت نشوید به مسیرتان ادامه دهید.

آذر

امروز در خانه آبان ماه نو است و ایرادات و نقص ها دیگران دارد شما را عصبی می کند. حداقل در حال حاضر شما قدرت روحی ساختن با ناملایمات خاصی رادارید حتی اگر یک چیزهائی را بد تعبیر کنید. آنچه مهم است این است که شما روی مسایل مهم تمرکز می کنید و به خود اجازه نمی دهید توسط مزاحمت های جزئی از مسیر خارج شوید.

دی

ماه نو در برج عرب است و از آنجائی که مریخ هم وارد برج عقرب شده است، تاکید زیادی بر دوستان و آشنایان و فعالیت های گروهی وجود دارد. بنابراین کارهای زیاد برای انجام دادن دارید. شاید هم ایده جدیدی داشته باشید که بر برنامه ها و هدف های آینده تان تاثیر می گذارد.

بهمن

امروز ماه کامل در آبان می باشد بنابراین به این قسمت ازچارت شما بسیار تاکید می شود . روسا و همکاران از نقشه ها و هدفهای شما حمایت می کنند. به شرط اینکه در مورد اهدافتان به وضوح صحبت کنید.هر چقدر در رسیدن به رویاها و آرزوهایتان مصمم تر باشید احتمال این که به آنها دست پیدا کنید بیشتر می شود.

اسفند

یک ماه نو در عقرب است چشمک زن بخش نمودار شما مرتبط با امیدها و رویاهایتان همان طور که مریخ به عقرب نقل مکان می کند یک بدشانسی دوبرابر در این منطقه وجود دارد. آماده اید تا دیدگاه تان را وسیع کنید و همان طور که می خواهید طاس را در چرخ متوقف کنید. می توانید تصمیم بگیرید. زمان است که بگذارید دنیا بداند که چه قدر با استعداد و بی نظیر هستید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه