فال یک شنبه بیستم مهرماه سال 1393

فال روزانه 20 مهر 93

فال یک شنبه بیستم مهرماه سال ۱۳۹۳

فروردین

گاهی اوقات به نظر می رسد هر کاری می کنید و یا هر چه می گویید یک نفر سعی دارد مخالفت کند. نقشه هایتان را بار دیگر بررسی کنید و مدتی تصمیمتان را به کسی نگویید. اجازه ندهید موانع شما را از تصمیمتان منصرف کنند.

اردیبهشت

انرژی بسیار زیادی دارید و مصمم هستید کارهایتان را انجام دهید.گاهی اوقات به خاطر رفتار ریاست طلبانه خودتان نسبت به دیگران پشیمان می شوید اکنون می دانید چه طور رفتار کنید و دیگران از کارهایی که انجام می دهید متعجب می شوند.

خرداد

سیارات بر ایجاد تغییرات بر چارت شما تاکید دارند و چند روز آینده کمی مشکل ساز خواهند بود. شاید به دلیلی نتوانید تصمیمی بگیرید سعی کنید عصبانی نشوید، آرامش خود را حفظ کنید و سخت نگیرید.

تیر

لازم است شرایط اخیر را مرور کنید زیرا بسیار مورد انتقاد قرارگرفته اید. اگر در یک مشاجره قرار گرفتید، مطمئن ام که آنقدر هم مغرور نیستید که غذر خواهی کنید و کمک بخواهید. همکاران تان خیلی دوست دارند در حال حاضر به شما کمک کنند.

مرداد

مساله ای نیست که در حال حاضر چه اتفاقی برایتان رخ داده، ولی نمی توانید جلوی بالا رفتن روحیه تان را بگیرید. یکی از جذاب ترین خصوصیات شما، توانایی در پرفیض و برکت بودو ن پر اشتیاق و هیجان بودن است و هر دوی این خصوصیات، باعث می شود که در این زمان همانند یک تکه طلا بدرخشید. شما نگاه تحسین برانگیز خیلی ها را بر می انگیزید و جای هیچ تعجبی نیست.
شهریور

یکی از دوستان به راهنمایی شما نیاز دارد اما دوست دارد خوب در مورد شرایط اش فکر کنید و بعد او را راهنمایی کنید.فعالیت های گروهی به شرطی که شما رهبرآن باشید یا تدارک آن با شما باشد بسیار خوب پیش می رود.

مهر

اتفاقاتی که امروز برای شما رخ می دهد،شما را شاد و فعال می سازد.در نتیجه دارای روحیه ای هستید که می خواهید جشن گرفته و چه راهی بهتر از این که با غذای خوشمزه و نوشیدنی از خود پذیرایی کنید.گرچه اگر رژیم غذایی دارید،باید جلوی خود را بگیرید و گرنه آنقدر خواهید خورد و نوشید که تا به حال نخورده بودید.بلکه این بسیار لذت بخش است ولی بعداً از کم بودن اراده خود ناراحت می شوید.

آبان

اگر حرفی برای گفتن دارید آن را پنهان نکنید بهتر است امروز حرف تان را بزنید.اگر لازم است به یک نفر زنگ بزنید و یا نامه بدهید حتماً این کار را بکنید زیرا منتظرتان هست.

آذر

سیاره ها توجه شما را روی رویاها و امیدها و آرزوهایتان و این که چگونه می توانید پیشرفت کنید متمرکز می کنند. شما خلاق هستید و شروع به یاد گرفتن یک روش جدید برای زندگی تان می باشید. بزودی بالهای خود را باز می کنید و افرادی را که به صحت تصمیمات شما شک می کنند و در عین حال با شما رقابت دارند را ترک می کنید.

دی

لطفاً روز را با احساس این که دیگران دوستتان ندارند یا به شما توجه نمی کنند، آغاز نکنید. واقع گرا باشید. باید بدانید که در حال حاضر تا چه اندازه ارزش دارید. بنابراین آن قدر انرژی تان را به هدر ندهید.

بهمن

اگر شخصی در زندگی تان هست که بزرگتر و عاقل تر و دوستی مجرب و قابل اعتماد است اکنون زمان خوبی است که با او در تماس باشید.اخیراً‌سرتان خیلی شلوغ بوده است و از هر کسی حمایت کرده اید و شاید خودتان را فراموش کرده اید.شخصی در محل کار ممکن است به روشهایی به شما کمک کند.

اسفند

تمام چیزی که شما باید انجام دهید این است که از اثر درخشان پیروی کنید تا جذابیت آن شاهزاده خانم نمایان شود.درست است که عشق گاهی اوقات ظاهر می شود که در جستجویش نیستیم اما تفاوت عظیمی بین امیدواری و انتظار است وقتی در انتظار پیشامد خوبی هستیم اغلب جهان استعداد صدای شکستگی غیر طبیعی را برای ایجاد آن دارد.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه