فال دوشنبه بیستم مرداد ماه 93

فال روزانه 20 مرداد 93

فال دوشنبه بیستم مرداد ماه ۹۳

فروردین

اکنون مریخ به برج سنبله می رود. این قسمت چارت شما به سلامتی مربوط می شود. مراقب وسایل داغ و نوک تیز باشید. شاید زیاد جدی نباشد اما مراقب خودتان باشید.

اردیبهشت

دیروز مریخ به برج سنبله رفت .برجی با عنصر خاک مانند خودتان . ورزشکار هستید به خاطر خدا مراقب خودتان باشید و اگرنه زخمی و آسیب دیده می شوید.البته کبودی کوچک ایرادی ندارد و زود خوب می شوید اما نمی خواهید مدت زیادی در رختخواب استراحت کنید . این طور نیست ؟

خرداد

مریخ به برج سنبله می رود. در منزل دچار کمی مشکل، نگرانی و استرس می شوید. اگر تصمیم داشتید نقل مکان کنید پیشنهاد می کنم آن را به تاخیر بیندازید. جا به جایی در حال حاضر مشکل می باشد.

تیر

دیروز مریخ به برج سنبله رفت.شخصی رفتارش غیرعادی است.اگر می خواهید که درگیر نشوید بهتر است در آن محدوده نباشید.بهترین کار این است که به کارتان بچسبید.

مرداد

ستارگان می گویند که امروز، روزی عالی برای بالا بردن روحیه شماست. کسی با حالتی ستودنی به شما خیره شده و این از درون شما را به هیجان می آورد. اگر از طرف شخصی به جایی دعوت شده اید ولی در حال حاضر با شخص دیگری سرگرم هستید، قبل از این که با آنها قاطی شوید، مجدداً فکر کنید. جناب شیر! شما قادرید که در یک چشم بندی شریک خود را اغفال کرده و از شرش خلاص شوید.

شهریور

امروز دیگران سرحال و با اشتیاق هستند و از این موضوع لذت می برید.به حرف های آن ها گوش کنید بعضی از ایده هایشان به درد شما می خورد.شاید فرصتی برای شما داشته باشند.

مهر

سعی کنید بازی کنید، تاثیر شما بردیگران ، امروز عجیب و غریب است . چگونه این کار را انجام میدهید متولد مهر عزیز؟ ماهمگی چیزهای زیادی از روش خاص ذاتی شما آموخته ایم چرا که شما همیشه درموقعیتهایی مانند امروز شما دقیقاً مطلب درست را در زمانی درست عنوان می کنید.

آبان

هر روز چیزی جدید در انتظار شماست،بنابراین آرام باشید و اجازه دهید زندگی سیر خودش را سپری کند.اگر رژیم غذایی دارید ویا سعی دارید عادت بدی را ترک کنید دچار وسوسه زیادی می شوید.بهتر است کاری انجام دهید که به شما احساس خوبی بدهد به جای این که دائم به خودتان عذاب وجدان بدهید.

آذر

همه چیز را در منزل و سرکارچک کنید و ببینید آیا همه چیز روبراه است و درست کار می کنند. احتمال زیاد دارد که یک وسیله آشپزخانه یا یکی از لوازم نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. امروز اقدام به اینکار از صرف پول و وقت ‌در آینده جلوگیری می کند، پس امروز لطفاً کاری کنید ولطف بزرگی در حق خود بنمائید.

دی

مریخ وارد برج سنبله شده است و این قسمت از چارت شما به تحصیلات عالیه، همراه با مسائل دیگر مربوط می شود. شما واقعاً فردی بلندهمت و در انتظار تحصیلاتی جدید هستید تا سلول های خاکستری تان را به کار اندازید. البته اگر صفات خوب شما را نیز افزایش دهد می تواند فکر خوبی باشد.

بهمن

تعهد و رضایت شما برای انجام عالی کارها نشان می دهد که می توانید امروز از پس انجام کارها بر آیید . و از این موضوع احساس رضایت خاطر خواهید داشت . حتی اگر هیچ کس دیگر متوجه نشود که تا چه اندازه سخت کاری کنید . روز خوبی است که در مسائل پزشکی و سلامتی پیشرفتی داشته باشید . حتی اگر به معنای جمع کردن اطلاعات بیشتری در این زمینه یا صحبت با شخصی آگاه از امور باشد .

اسفند

مارس به سنبله خاکی نقل مکان می کند و شما پی می برید که در حال حاضر مردان از زنان مفیدترند در حقیقت بعضی از شما خانم های حوتی در یک نوع سکوت قوی قرار می گیرید که به شما کمک می کند بی نهایت احساس زرنگی کنید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه