فال امروز شما 1 مرداد ماه 93

فال روزانه 1 مرداد 93

فال امروز شما ۱ مرداد ماه ۹۳

فروردین

امروز برروابط دوستانه و فعالیت های گروهی تاکید زیادی وجود دارد. از استقلال و مشهور بودن نترسید. می توانید نظر دیگران را در مورد توانایی هایتان عوض کنید.

اردیبهشت

ستارگان به شما کمک می کنند که شانس زیادی داشته باشید تا جایی که می توانید احساسات تان را ابراز کنید . احساسات عمیق شما را متولدین هیچ ماه دیگری ندارد اما باید تلاش کنید.سعی کنید امشب در کنار همسر فرزندان و دوستانتان باشید.

خرداد

امروز خورشید به برج اسد می رود. این قسمت از چارت شما به ملاقات ها، سفرهای کوتاه، آشنایی معمولی و ایده های جدید مربوط می شود. سعی کنید هر جا می روید ظاهر خوبی داشته باشید تا بعداً پشیمان نشوید.

تیر

خورشید اکنون وارد برج اسد شده است و ضمیر ناخودآگاه همه بیدار و هوشیار است.شما برای رسیدن به هدفتان می توانید با گذشته یکی شوید.این در حال حاضر کار بسیار خوبی است.

مرداد

امروز بسیار حساس و عاشق پیشه شده اید که موجب تحسین بسیار شما توسط دیگران می شود. به طور ذاتی شما با دیگران با احترام و توجه و محبت رفتار می کنید و برای این که آنها احساس کنند فردی خاص هستند، پایتان را از حد خود فراتر می گذارید، اگر شخصی مشکلی داشته باشد، احتمالاً برای حمایت شدن نزد شما می آید و شما از کمک به وی لذت خواهید برد.

شهریور

امروز مراقب سلامتی خود هستید و از خرید کردن لذت می برید.اگر ایده ای به ذهن تان برسد بسیار عالی است.اگر باز هم به استراحت نیاز دارید بهتر است در آب باشید یعنی استخر بروید یا شنا کنید.

مهر

امروز هر زمانی که فرصت پیدا کنید،دلتان می خواهد که استراحتی بکنید و اگر بتوانید کارها و نگرانی هایتان را به روز دیگری موکول کنید،بسیار خوش شانس خواهید بود.عالی است،شرط می بندم کارها منتظر شما خواهند ایستاد تا شما انرژی بیشتری برای انجام آنها پیدا کنید.سعی کنید درگیر کارهایی شوید که ساده تر و آسان تر است به خصوص کارهایی که باعث می شود افرادی را که دوست شان دارید در اطراف خود جمع کنید.

آبان

امروز دوست دارید برای خودتان ولخرجی کنید.نمی خواهم نگران تان کنم اما بهتر است قبل از این که تمام فروشگاه را خریداری کنید،به حساب های بانکی تان یک سری بزنید.آبانی عزیز حتماً نصیحت مرا گوش کنید.

آذر

ستاره ها خطوط ارتباطی بین شما و شخصی را که مدتی است ندیده اید، باز می کنند. اگر ارتباط شما بهم خورده بود پس به عهده شماست که سکوت را بشکنید وارتباط را بهبود ببخشید. خود را آماده کنید که با او شوخی کنید چون او ممکن است هنوز کمی دلخوری در دل راجع به شما داشته باشند.نگران نباشید چون شما بزودی گارد او را به زمین می آورید با گرما و محبتی که به او ابراز می کنید.

دی

اکنون خورشید در برج اسد می باشد و می توانید در مسائل کاری پیشرفت کنید. شما خیلی بهتر از چیزی هستید که فکر میکنید. این موضوع باعث می شود که در رابطه با ولخرجی های دیروز، احساس بهتری داشته باشید. این طور نیست؟

بهمن

امروز خورشید به مرداد می رود که البته شماره متضاد شماست . به این خاطر در جمع می درخشید و این به شما کمک می کند در ملاقات با هر شخصی رابطه خوبی برقرار کنید . اگر امشب بیرون می روید دوست دارید با کسانی معاشرت کنید که تعارفی با آنها ندارید و می توانید خودتان باشید.

اسفند

خورشید به اسد آتشین نقل مکان کرده است و اگر چه شما درمقابل جریان سینه سپر کرده اید وقتی بخواهید بیشتر مقاومت کنید سیارات برای کمک به شما دست یاری دراز می کنند . بنابراین سستی نکنید زیرا بعداً زمان زیادی برای استراحت و آسودگی دارید.

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه