فال امروز شما 1 تیر 93

فال روزانه 1 تیر 93

فال امروز شما ۱ تیر ۹۳

فروردین
سعی خودتان را کرده اید که همه چیز را متفاوت و جالب تر ببینید. سرگرمی بیشتری دارید. امروز لازم نیست زیاد فعال باشید. تنها احساستان را به دیگران بفهمانید.

اردیبهشت
شاید دیگران به خاطر کاری که برایشان پیش آمده است قرارشان را با شما کنسل کنند. سعی کنید این موضوع را شخصی نکنید آن ها راه دیگری ندارند.

خرداد
مهم نیست تا چه اندازه درباره فرصت ها و انتخاب هایتان صحبت کنید. هیچ راهی برای برآورده شدن تمام انتظاراتتان وجود ندارد. بنابراین امروز به هیچ کس اجازه ندهید شما را مجبور کند تصمیم بگیرید، تا زمانی که خودتان بدانید حق انتخاب شما چیست و آمادگی هم دارید.

تیر
شاید بخواهید برای خودتان هدیه ای بخرید و خودتان را خوشحال کنید مخصوصاً این که چند روز اخیر فشار زیادی را تحمل کرده اید.البته اگر می توانید این موضوع را تنها به دیدن ویترین مغازه ها تمام کنید و پول تان را در بانک پس انداز کنید.

مرداد
اگر از آن دسته از شیرهایی هستید که دوست دارید بدانید هر لحظه از روز چه می گذرد، امروز لذت خواهید برد. مطمئناً این موضوع کمک می کند که سرپا بمانید.

شهریور
امروز با افکار جالب یک نفر وسوسه می شوید.آن ها فوق العاده خلاق و غیرمعمول هستند.شما هم ایده های زیرکانه ای دارید،مخصوصاً راه های زیادی برای حل مشکلات یک شخص به خصوص دارید.

مهر
هر چه امروز فعال تر و شادتر باشد،شما خوشحال تر خواهید بود.شما از این احساس لذت خواهید برد که نمی دانید چه چیزی قرار است برایتان رخ دهد ولی می دانید که هر چه قدر که باشد توانایی رویارویی با آن را دارید..به نظر می رسد همکاران و افراد مافوق شما به نحوی شما را متعجب سازند و حتی ممکن است عقاید عجیبی بشنوید که واقعاً از مخیله شما خارج باشد و اکنون شما همه این موارد را دریافته اید.

آبان
امروز جذاب تر از همیشه هستید وتاثیر مثبتی بر هر کسی که می بینید،می گذارید.بنابراین اگر تصمیم دارید تغییراتی در زندگی تان ایجاد کنید اکنون زمان مناسبی است.بدون هیچ تلاشی می توانید افراد و موقعیت ها را به خود جذب کنید.

آذر
از یک چیزی که آذریها خوششان نمی آید این است که آزادیشان محدود شود ویک نفر امروز دقیقاً این کار را با شما می خواهد بکند در حالیکه وقایع را طور دیگری می خواهد وانمود کند. در ضمن منتظر رفتار دو پهلوی کسی که یک چیز می گوید ولی کاری دیگری خلاف حرفش انجام می دهد باشید. شاید بهتر باشد که خیلی ملایم به او بگوئید که حرفهایش هیچ توجیه منطقی ندارند.

دی
خورشید اکنون در برج سرطان است و مربوط به روابط دوستانه شما می شود. اکثر کسانی که با آن ها صمیمی هستید دوستان واقعیتان هستند اما یک یا دو نفر از آن ها دوست واقعی شما نیستند. می دانم که در مورد چیزهای خسته کننده زیاد صحبت کرده ام اما این ها واقعاً‌ مسائل مهمی هستند.

بهمن
اگر اخیراً‌ از زندگی اجتماعی خیلی لذت نبرده اید و وقتتان با کار و تعهدات دیگر پر شده است به خودتان قول بدهید که از هم اکنون خوش بگذرانید . با دوستانی که مدتی است آنها را ندیده اید تماس بگیرید و در هفته های آینده روزهایتان را با قرار ملاقاتها پر کنید.

اسفند
حالا خورشید به سرطان آبدار رانده می شود و شما به حرکت سوزان زندگی اعتماد می کنید. بهره وری را به جای سیر نزولی در پیشرو دارید. اگر شما به هر صورت خلاق هستید پی خواهید برد که کارتان معنی دیگری پیدا خواهد کرد و ممکن است تصمیم بگیرید کارتان را به کسی نشان دهید تا تحت تاثیر شما قرار گیرد.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه