فال شنبه نوزدهم مهرماه سال 1393

فال روزانه 19 مهر 93

فال شنبه نوزدهم مهرماه سال ۱۳۹۳

فروردین

تصمیم دارید به مسائل احساسی جدی تر نگاه کنید و کارهای خلاق انجام دهید. تاثیر یک فرد مسن تر می تواند به نفع شما باشد زیرا از تحربه آن ها استفاده می کنید. بنابراین به حرف های او گوش کنید. از صبح تا شب به شدت کار می کنید اما به فکر سلامتی خود هم باشید.

اردیبهشت

به افرادی که از کشوری دیگر آمده اند از لحاظ روحی به طور جدی علاقه مند می شوید. بنابراین می توانید در انتظار اتفاقات زیادی باشید .البته اگرمجرد هستید. اگر هم متاهل هستید کمی مشکل ساز می شوید.

خرداد

امروز ستارگان بر قسمت تفریح، سرگرمی، فرزندان و احساسات چارت شما تاکید دارند. در چند روز آینده تاخیر زیادی در این موارد وجود دارد. احتمالاًَ کم تر هم جدی هستید. فرصت مهمانی رفتن دارید بنابراین حتماً از این فرصت استفاده کنید.

تیر

اگر فکر می کنید که بهتر از همه می دانید . باعث ایجاد مشاجره می شود. البته شاید درست باشد اما اگر به نظرات دیگران گوش کنید، ضرر نمیکنید. حتی اگر هم هنوز فکر میکنید درست می گویید نظر یک نفردیگر نیز با ارزش است.

مرداد

امروز میزان احساسات شما بسیار بالا رفته و باید از تشدید اثر سیاره ها تشکر کرد. در نتیجه این امر شما باید عصبانیت خود را کنترل کنید. چرا که همه چیز بیش از همیشه برایتان اهمیت پیدا کرده است. کسانی که مورد علاقه شما هستند می توانند شما را همانند یک فنر جمع کنند، خصوصاً اگر راجع به مسائل مالی با آنها صحبت کنید.

شهریور

امروز همه مشکلات را قبل از رسیدن به خانه حل می کنید.مراقب باشید زیرا کمی زورگو هم هستید.اگر محیط اطرافتان کمی نامرتب و شلوغ باشد،تا زمانی که آنها را مثل اول مرتب ومنظم نکنید،استراحت نخواهید کرد.

مهر

امروز مایل اید که پشت چیزهای واضح را جستجو کنید تا دریابید که پشت پرده چه اتفاقاتی در حال رخ دادن است.اگر مظنون به رفتار شخصی شده اید،راحت نخواهید نشست تا ته قضیه را بفهمید.مشکل این جاست که نمی دانید کجا باید دست از این کار بکشید و به همین علت درگیر کارهایی می شوید که اصلاً مربوط به شما نیست و تمام شب،خود را درگیر این قضیه می کنید و تمام هم و غم خود را برای این کار می گذارید.

آبان

درچند هفته آینده لازم است که در مورد عشق تان تصمیم بگیرید یا در مورد موضوعی که انتظارش را می کشیدید.شاید مجبور شوید برنامه هایتان را تغییر دهید.اگر فرد جدیدی را امروز ببینید احساسات و نیازهای شما را برطرف می کند.

آذر

حس ششم و قوه الهام گیری خود را فراموش نکنید چون خدا آنرا بدلیل خاصی به شما داده و بخصوص وقتی که پای مسایل احساسی پیش می آید. اگر حس غریزی خود را نادیده بگیرید و در مورد شخصی شک بکنید فقط باید خود را ملامت کنید. اگر به قضاوت درونی خود اعتماد کنید انسان عاقل تر و قوی تری خواهید بود.

دی

امروز آرام و شاد هستید و تصوراتتان بی وقفه فعالیت دارند. در حالی که به کارهایتان رسیدگی می کنید در عین حال رویاپردازی هم ادامه می دهید. از آنجایی که معمولاً کمتر به صدای درونتان توجه می کنید این رویاپردازی اصلاً بد نیست.

بهمن

شما در مرحله ای هستید که ذهنتان را به دقت بررسی می کنید و از بررسی موقعیت احساسی حال حاضر خود شود زیادی می برید.همچنین شاید از خودتان بپرسید که چرا افراد خاصی هنوز در زندگی تان حضور دارند آیا یک دوست صمیمی حمایت و رضایتی را که از یک رابطه دوستی می خواهید به شما می دهد؟ پاسخ شاید مثبت باشد اما اگرنباشد از خود بپرسید که چطور می توانید اوضاع را بهتر کنید؟!

اسفند

اگر از روابط جاری یا از خودتان بودن ناراحت هستید هم اکنون ستارگان دارند در راه شما فرصت های عشقی را پخش می کنند.(مانند یک غبار ستاره ای )

منبع: نیک صاحلی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه