فال چهار شنبه نوزدهم شهریور ماه سال 1393

فال روزانه 19 شهریور 93

فال چهار شنبه نوزدهم شهریور ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

شاید باز هم اطرافیان نخواهند در مورد ناراحتی هایشان حرف بزنند. سعی کنید به روش دیگری با آن ها صحبت کنید. آن ها خوشحال می شوند درد و دل کنند اما دوست دارند اول سوء تفاهم ها را برطرف کنند.

اردیبهشت

عطارد به برج سنبله می رود . یاد گرفتن یک مهارت به سفر رفتن فوق العاده است . معاشرت با افراد خارجی نیز خوشحال کننده است بنابراین آن ها را دعوت کنید.

خرداد

امروز عطارد به برج سنبله می رود و تغییرات کوچک، در خانه تاثیر می گذارد. اگر هرگونه سرگرمی را برای هفته آینده انتخاب کرده اید، بدانید که زمان مناسبی است.

تیر

عطارد به برج سنبله می رود.این بخش از چارت شما به روابط با برادر و خواهر مربوط می شود.اکنون می توانید به علت طرز فکر عجیب یک نفر پی ببرید.در حقیقت تمام مسائل گذرا است و شما می توانید با رفتارتان همه چیز را آرام کنید.

مرداد

امروز بسیار مراقب باشید زیرا بسیار ساده با مردم درگیر شده و در نتیجه دشمن تراشی می کنید. در حال حاضر، شما از خودتان بسیار مطمئنید و دوست ندارید که هیچ کسی با شما مخالفت کند. در حقیقت، تصمیم دارید بسیار مصرانه بر تصمیم خود ایستاده و راجع به آنها بحث کنید، تا زمانی که شدت خشم از صورت شما نمایان شود. بس است جناب شیر! امروز، روزی است که باید غرورتان را کنار گذاشته و قبول کنید که ممکن است راه اشتباهی را در پیش گرفته باشید.

شهریور

عطارد به برج شما می رود.به راحتی می توانید افکارتان را بیان کنید و با سرعت بیشتری صحبت کنید.اگر کار خطایی انجام داده اید یا رازی را برملا کرده اید اکنون می توانید همه چیز را درست کنید.دوست دارید تفریح کنید و به جاهای مختلف بروید زیرا از ماندن در یک جا به مدت زیاد خسته می شوید.تنوع در حال حاضر سرگرمی زندگی شماست.

مهر

امروز مرکوری وارد خصوصی ترین بخش چارت شما شده و باعث میشود که هراز گاهی سکوت اختیار کنید. مراقب باشید که چگونه این کار را انجام می دهید چرا که نمی خواهید دیگران فکر کنند که شما مرموز شده اید و یا نمی خواهید با آنها رابطه برقرارکنید. اگر برای آنها توضیح دهید که چه احساسی دارید ، آنها را در جریان خواهید گذاشت و دیگر شک و تردیدی پیش نخواهد آمد.

آبان

عطارد وارد برج سنبله می شود.این قسمت ازچارت شما به روابط اجتماعی و اهداف مشرک مربوط می شود.با افراد جدیدی ملاقات می کنید.دوست دارید با افراد هم فکرتان در مورد علائق مشترک صحبت کنید.

آذر

امروز مرکوری در خانه خاکی شهریور خواهد رفت که مربوط به شغلی، هدف ها و آرزوهای موفقیت شماست. این بهترین زمان برای ایجاد روابط گروهی و شبکه سازی است. پس هر تلاش از دستتان بر می آید انجام دهید تا دایره نفوذ خود را گسترش دهید. شاید همچنین بخواهید که در یک مسیر تازه رشد کنید که در آن صورت شما بیش از یک جاده برای کشف کردن در پیش دارید.

دی

در چند روز آینده خطر تصادف وجود دارد. معمولاً در مورد کارهای روزمره با دقت هستید اما امروز تمایل دارید که کمی با سرعت آن ها را انجام دهید. اخیراً چه اتفاقی برای قدرت سازماندهی شما افتاده است؟ برای دیدن نتیجه موضوعی بسیار هیجان زده هستید اما اگر مجبور شوید به خاطر یک تصادف یا تلاشی بیش از حد استراحت کنید این هیجان زدگی هیچ فایده ای ندارد. این طور نیست؟

بهمن

عطارد اکنون در شهریور به ونوس می پیوندد و تاکید می کند که لازم است افکار و احساسات تان را با نزدیکان تان تقسیم کنید . تا جایییکه می توانید بشاش و گشاده رو باشید زیرا هر قدر بیشتر به دیگران یاری دهید دیگران نیز با شما با محبت تر خواهند شد . امروز روز خوبی است برای یک شروع جدید . به خصوص در مورد ایجاد یک رابطه .

اسفند

اگر حواستان جمع باشد می توانید با یک تیر دو نشان بزنید شما در حد اعلای فریبندگی و جذابیت تان هستید و کمی برنامه ریزی ماهرانه بدان معناست که یک تکلیف ملال انگیز یا طاقت فرسا از برنامه شما حذف شده است . اما باید به سرعت فکر کنید.

من��ع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه