فال دوشنبه نوزدهم آبان ماه سال 1393

فال روزانه 19 آبان 93

فال دوشنبه نوزدهم آبان ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

امروز شروع یک کار بزرگ است. فرصت خوبی دارید اما به طرز رفتار شما بستگی دارد. ممکن است در فهمیدن مطالب اشتباه کنید، مراقب باشید.

اردیبهشت

زمان خوبی برای شکل دادن به یک رابطه شغلی است دیگران فرصت های خوبی را در اختیارتان قرار می دهند.بنابراین غرور را کنار بگذارید و استقلال بیش از حد را نادیده بگیرید. همه ما به شخصی نیازداریم که هرازگاهی به او تکیه کنیم.

خرداد

سعی می کنید طرفدارانی برای خود پیدا کنید، ولی تلاش شما بی فایده است و جای تعجبی هم ندارد، اما عصبانی نشوید و مسئله را به خودتان نگیرید، زیرا هیچ چیز تمام نشده است. در حقیقت در آینده خیلی نزدیک، شما جای آنها را می گیرید و دیگران به دنبال شما می آیند.

تیر

معاشرت با دوستان صمیمی آرامش دهنده و ریلکس کننده است. در مورد گذشته و برنامه های آینده صحبت می کنید. و از حمایتی که از هم دیگر دریافت میکنید ، شکر گذارید.

مرداد

این یکی از آن روزهای شادیست که هه با هم خوبند. شما بسیار محتاط و جذابید واین فرصت خوبی است تا در صورتی که اخیراً با کسی بگومگو کرده اید، دوباره صلح برقرار کنید. یک سفر کوتاه یا سرزدن به مراکز خرید می تواند امروز را روزی به یاد ماندنی سازد و شما از این که در جمعی متفاوت بوده و تغییر کرده اید بسیار لذت خواهید برد.

شهریور

تفاوت بین شکست و پیروزی را می دانید به فعالیت هایی که وقت تلف کن هستند اهمیت نمی دهید و فرد مفیدی هستید.همه چیز به خوبی پیش می رود.مخصوصاً در مورد مسائل خانگی.

مهر

امروز شخصی بسیار جدی و سلطه جو شده است.او مدام می خواهد شما را حذف کند و یا نشان دهد که شما را تایید نمی کند و یا این که این گونه به نظر شما می رسد.حالا سوالاتی که شما باید از خودتان بپرسید این است که واقعاًَ این اتفاقات رخ داده یا این که شما به نفع خود این گونه قضاوت کرده اید اگر قضیه مثل روز برای تان روشن نیست می توانید یقین حاصل کنید که همه این ها تصورات و افکار شما می باشد.

آبان

امروز با شخص جدیدی آشنا می شوید که بسیار شاداب و پرانرژی است.شاید با آن ها صمیمی تر نشوید و رابطه دوستی محکمی برقرار نکنید اما در همین چند لحظه به شما انرژی زیادی می دهند.اگر دوست دارید با ظاهرتان یک نفر را به سمت خود جذب کنید.حتماً این کار را بکنید.

آذر

تاثیرات ستاره ای امروز قدری بی ثبات است و شما می توانید منتظر یک روز پر از درگیری احساسی عمیق با یک شریک باشید. بدنبال یک راه سازنده برای کم کردن فشار عصبی باشید تا به شما و آن شخص کارتان به پرخاش به یکدیگر نکشد. امروز از بودن در انظار لذت نخواهید برد، و خدا به کسی که سعی کند در مسیر راه شما قرار گیرد رحم کند.

دی

امروز دی ماهی های مجرد عشق خود را پیدا می کنند! شایداین عشق را در محل کارشان پیدا کنند و فرصتی طلایی به دست می آورید تا دوستی معمولی را صمیمی تر از گذشته کنید. اگر نگران آبرویتان هستید فکری بچه گانه است.

بهمن

اگر با هر موضوع بین المللی یا مسافرت روبرو شده اید همه چیز فوق العاده عالی پیش می رود.همچنین بهترین زمان برای یادگیری مهارتهای جدید می باشد یا وسعت دادن به طرز تفکر از طریق مطالعه یا صحبت با شخصی که به شما القاء‌ می کند تا زندگی را از زاویه ای دیگر ببینید.

اسفند

این می تواند یک روز به یاد ماندنی باشد. اگر شما باعث یک شراکت خلاق با همکارتان شوید. هر دو شما در فکرتان هست که کارتان بایستی به بازار فرستاده شود و تا هنگامی که نخواهید دوباره به موقعیت فعلی برگردید آینده تان روشن به نظر می رسد.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه