فال جمعه هجدهم مهرماه سال 1393

فال روزانه 18 مهر 93

فال جمعه هجدهم مهرماه سال ۱۳۹۳

فروردین

امروز بهترین روز برای مذاکره و صحبت با دیگران است و می توانید مشکلات مالی تان را حل کنید. اگر با مشکل رو به رو شوید ترجیح می دهید سرتان را زیر برف کنید اما با این کار مشکلات را بیشتر می کنید.

اردیبهشت

گاهی اوقات آنچنان با بقیه فرق دارید و متمایز هستید که گویی از سیاره ای دیگر آمده اید.البته تفاهم زیادی با دیگران دارید حتی بیشتر از آن چه خودتان قبول دارید گاهی سعی می کنید خودتان را به بی تفاوتی بزنید اما همه می دانیم که این واقعیت ندارد.

خرداد

اگر فرزندی دارید آنها کمی بداخلاق و سرکش هستند مخصوصاً اگر نوجوان هستند. بنابراین باید از تمام سیاست هایتان استفاده کنید تا صلح برقرار شود. البته اگر بتوانید.

تیر

امروز یک دعوت غیر منتظره شما را شاد و متعجب می کند. شاید دعوت به شام و یا ناهار باشد اما شما آشپزی نمی کنید . افراد خانواده فکرمی کنند شما لیاقت دارید که شما را لوس کنند و این فکرشان درست است.

مرداد

امروز می توانید انتظار دریافت یک درصد عالی و یا ثروتی بادآورده را داشته باشید، این پول ممکن است شما را ثروتمند نسازد ولی شما واقعاً قدردان این کار و احساس و انگیزه پشت آن خواهید بود. مهم نیستکه در حال حاضر با چه کسی هستید، اما می خواهید نهایت سعی خود را در برقراری رابطه ای بکنید و تلاش زیادی می کنید تا با روحیه او هماهنگ شوید.

شهریور

معمولاً فردی منتقد هستید اما امروز صبرتان زیاد است و دیگران را درک می کنید. رفتار خوب شما همه را تحت تاثیر قرار می دهد و همه شما را تحسین می کنند.

مهر

چشم اندازها فعالیت های هر یکشنبه عادی شما نشان می دهد که روزی خسته کننده و ملال آور دارید.پس به جای این که هر کاری را با دید منفی انجام دهید باید سعی کنید بطریقی تغییراتی را ایجاد کنید و به خود استراحتی بدهید.صحبت از تفریح و استراحت شد،مراقب حمل اشیاء تیز و برنده باشید چرا که ممکن است آسیبی به خود زده و در آخر دچار حادثه ای شوید.

آبان

کارهای روزمره و عادی شما را افسرده می کند.اگر با دوستان و خویشاوندان بیرون می روید لحظات خوبی را خواهید داشت و هم چنین از بودن با افرادی که دوست شان دارید لذت می برید.امروز پرانرژی و با اعتماد به نفس هستید و در میان جمع خواهید درخشید.

آذر

زندگی خانوادگی بیشترین اهمیت را در ذهن شما دارند. ستاره ها هر نوع تصمیمی که درباره تغییر کردن یا تغییر دادن گرفته اید را یاری می کنند ولی باید دوباره نتایج این تصمیم با افراد خانواده مشورت نمائید. این یک مسئله احساسی می تواند باشد پس منتظر یک سری عکس العملهای شدید باشید. اگر مدتها سعی در از بین بردن عادتهای بد و منفی خود داشته اید ولی اراده کافی نداشته اید. دوباره سعی کنید چون فعلاً‌ مصمم تر هستید.

دی

سعی کنید کمی از با عجله کار کردن دست بردارید زیرا واقعاً نیاز به استراحت دارید. یک دیدار یا ملاقات ناگهانی واقعاً خوشحالتان می کند. اگر برادر یا خواهری دارید که زیاد آن ها را نمی بینید، امروز دوست دارید که با آن ها باشید. همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. بنابراین به راحتی استراحت کنید.

بهمن

اگر می خواهید تصمیم مهمی بگیرید باید از نزدیکان تان کمک بگیرید و قبل از نتیجه گیری به تمام جوانب کار توجه کنید.شاید مجبور باشید درباره تحصیل فرزندانتان فکر کنید یا این که خویشاوندی به توجه بیشترتان نیاز داشته باشد. با شخصی که به او اطمینان دارید و احترام می گذارید مشورت کنید چون مسوولیت بزرگی را به تنهایی بر عهده دارید.

اسفند

دعوت های بی اختیار و حوادث کاملاً مناسب شما هستند.شما اخیرا ً زمان کافی را در حال آهسته قدم زدن و کار عادی روزانه تان بدون غرولند گذارنده اید . اگر به خوشی دعوت شده اید انکار نکنید اما مواظب باشید راههای خطرناک شما را به پایین راهبری می کنند.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه