فال امروز شما 18 تیرماه 93

فال روزانه 18 تیر 93

فال امروز شما ۱۸ تیرماه ۹۳

فروردین

دوستان وآشنایان شما را به مهمانی دعوت می کنند. اگر نظر آن ها را درمورد موضوع خاصی می خواهید اکنون بهترین زمان برای نظرخواهی از آن هاست. شاید نظرشان مفید نباشد اما خوشحالتان می کند.

اردیبهشت

روحیه تان مدام در حال تغییر است . لازم است در مورد یک برنامه یا ایده که بزرگ به نظر می رسد کمی محتاط رفتار کنید.

خرداد

امروز همه پرانرژی و مشتاق هستند و آماده اند تا گام اول را در هر راهی بردارند. اگر اکنون علاقه زیادی به شخصی داشته اید اکنون زمانی است که اقدام کنید. بنابراین معطل نکنید. اگر مجرد هستید نباید درخانه بنشینید و برای خودتان احساس ناراحتی کنید تلفن را بردارید و ببینید که دیگران چه پیشنهاداتی برای شما دارند بنابراین پیش از آن که فرصتی برای فکر کردن داشته باشید در اطراف دیگران و در جمع هستید.

تیر

عذر خواهی کردن برای شما کار بسیار سختی است اما هر چه قدر زودتر این کار را بکنید بهتر است .اگر از عذرخواهی و آشتی کردن خوداری کنید آن فرد عصبانی می شود و این موضوع برای تان تجربه می شود.

مرداد

امروز شخصی در زندگی شما بسیار حساس و احساساتی شده است و فهمیدن این که بهترین چیزی که در این رابطه می توانیم بگوئیم چیست کاری بسیار دشوار است. نصیحت من به شما این است که تا حد ممکن کم تر سخن بگوئید، و تا آن جا که می توانید محتاط باشید. ممکن است متوجه شوید که این شخص در گذشته ها غرق شده است و به طریقی آن را با لحظه حال، در می آمیزد. بهتر است او را سرزنش نکنید، زیرا تاثیری ندارد و فقط آرامش خود را به هم می زنید.

شهریور

امروز پول و عشق را با هم ترکیب نکنید.شاید نتوانید توقعات یک نفر را برآورده کنید زیرا آن ها غیرمنطقی و خودخواه هستند.شاید هم شخصی حسود و خودخواه باشد و اجازه نمی دهد یک لحظه هم از او دور شوید.در هرصورت اگر امروز بدون جروبحث به پایان یابد واقعاً یک معجزه بوده است.

مهر

امروز شخصی بسیار تند و تیز شده اید،به خصوص اگر احساساتش را بیرون بریزد.هر چند مسائلی هست که می خواهید از سینه بیرون بریزید،،مراقب باشید چگونه این کار را انجام می دهید و مراقب باشید نسبت به افرادی که آینده شما را در دسترس دارند،خیلی بی پروا عمل نکنید.

آبان

اگر یک آبانی واقعی باشید به مسئله خاصی توجه می کنید.با وجودی که ستارگان دیدگاه شما را وسیع تر می کنند اما شما دیدتان را محدود می کنید بنابراین سعی کنید روشنفکرتر باشید.مراقب سلامتی تان باشید زیرا استفاده زیاد از ذهن تان شما را مریض می کند.

آذر

امروز بخت به شما لبخند می زند و پروژه های خلاق شما به خوبی پیش خواهند رفت. بخصوص اگر بتوانند حساب بانکی شما را هم کمی بهتر کنند. یک موقعیت طلائی دارید که استعدادهای خود را حسابی نشان دهید و یک شخص با نفوذ و قدرتمند ممکن است به شما پیشنهادی بدهد که برایتان رد کردنشان آسان نباشد. منظورم این نیست که حتی یک در میلیون هم شانس رد کردن شما وجود داشته باشد.

دی

دلیلی ندارد که به خاطر هر عقیده مخالفتان عصبانی شوید. می دانید که چه قدر بدتان می آید که کسی از شما نظرخواهی نکند. این طور نیست؟ خوب این در مورد دیگران صدق می کند، بنابراین اگر همسرتان بخواهد در برنامه های شما نظر بدهد ناراحت نشوید.

بهمن

هر چه قدر فعالتر باشید بیشتر لذت می برید . بنابراین تا جاییکه ممکن است امروز فعال باشید . درحقیقت برایتان بسیار مفید است که سرتان شلوغ باشد . زیرا اگر مدت زیادی را یک جا سپری کنید یا کار کسل کننده ای انجام دهید به سرعت احساس بی تابی می کنید و عصبی و بی حوصله می شوید . امروز تمام کارهایی را که باید قبلاً انجام می دادید فهرست کنید و بعد از انجام دادن آنها در کنارشان یک تیک بزنید .

اسفند

حقیقتاً‌ ارزش دارد که اندکی از وقت تان را صرف وارسی سرمایه هایتان کنید . حالت سیاره ای روی سردرگمی مالی است و شما کسی نیستید که خودتان را تحت بهترین شرایط زمانی سازماندهی کنید. من می دانم که شما پول را فقط برای خوشی می خواهید. اما نمی خواهید که آن بی هیج دلیلی از شما فرار کند.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه