فال یک شنبه هجدهم آبان ماه سال 1393

فال روزانه 18 آبان 93

فال یک شنبه هجدهم آبان ماه سال ۱۳۹۳

فروردین

امروز فعالیت های گروهی و کاری اهمیت زیادی دارد. اما سعی کنید افراط نکنید. طرفداران زیادی پیدا می کنید.

اردیبهشت

کمی زیاده روی می کنید اما پشیمان می شوید.مراقب پول خرج کردن تان باشید و مطمئن شوید که پول کافی به همراه خود دارید.اگر مشکل مالی دارید نزد فرد با تجربه بروید آنها می توانند به شما کمک کنند.

خرداد

دیگران در مورد شما غیبت می کنند و زمانی که به گوش شما می رسد، دچار تردید می شوید و در تصمیم گیری خود شک می کنید. اتفاقات زیادی در حال وقع است که در حال حاضر از آنها بی خبرید. دیگران رازهایشان را برای شما بیان می کنند و این مسئله در آینده، قوه تخیل شما را در محل کار بالا می برد.

تیر

عصبانی و دستپاچه شدن فقط همه چیز را خراب تر میکند یک دوست یا همکار سخت گیری می کند اما این سخت گیری دلیل دارد.

مرداد

امروز وقت زیادی را صرف می کنید تا تقویم کارهای خود را مرتب کنید و می خواهید که تا آن جا که ممکن است اوقاتتان را پر کنید. مطمئن شوید که همه چیز را کامل در هر جا نوشته اید وگرنه متوجه خواهید شد که در یک زمان ۲ برنامه برای خود چیده اید. طی یک تماس تلفنی ممکن است اخبار جالبی را بشنوید و یا آخرین خرده اخبارهای پشت سر دیگران را.

شهریور

لیستی تهیه کنید از تمام وسایلی که برای کریسمس می خواهید تهیه کنید.می توانید لیستی از غذاهایی تهیه کنید تا برای مهمانی بپزیید.

مهر

امروز بسیار احساس هنرمندی می کنید و از نمایش برخی استعدادهای خلاقانه تان لذت می برید.ممکن است بتوانید هدایایی برای عید درست کنید و یا کارت های کریسمس را تزئین کنید.در موقع بی کاریتان،از ولو شدن روی مبل راحتی و خوردن غذاهای خوشمزه و انواع نوشیدنی لذت می برید به خصوص اگر فرد مورد علاقه تان نیز دقیقاً در کنار شما نشسته باشد.

آبان

امروز احساس ناامنی و بی اعتمادی دارید اما این احساس گذراست.از فرصت استفاده کنید و استراحت کنید وبه نیازهای خود فکرکنید.در این زمان احساسات شما بیشتر می شود.سعی کنید آرامش داشته باشید.

آذر

زندگی بقدری شلوغ و پلوغ است که گاهی نیاز دارید کمی به عقب بایستید و تعمق کنید راجع به این که واقعاَ چه اتفاقی دارد می افتد. ستاره ها امروز روز ساکتی برایتان بوجود آورده اند، و به شما این موقعیت را می دهند که راجع به همه چیز فکر کنید. روزتان به هدر نمی رود چون به شما امکان این که روی اولویت های خود متمرکز شوید و این که چگونه می تواند از وقتتان در هفته های آینده استفاده کنید را می دهد.

دی

اگر هنوز تحت تاثیر اتفاقات دیروز هستید، در مورد آن ها با یکی از دوستان نزدیک یا همسرتان صحبت کنید. شاید کمی جدی گرفته اید و تنها چیزی که احتیاج دارید تا از دعوا جلوگیری کند مهربانی است.

بهمن

تعداد افرادی که اکنون می توانند در مقابل جذابیت شما مقاومت کنند بسیار کم است و دیگران از اینکه به شما کمک کنند و یا لطفی در حق شما کنند بسیار خوشحال خواهند شد. دعوت هیجان انگیزی از شما خواهد شد و برای تان مشکل خواهد بود تا در مقابل ناشناخته ها مقاومت کنید. بنابراین حتی سعی هم نکنید که مقاومت کنید.

اسفند

امروز از به هم باز کردن یک معما در سرمایه گذاری شما ممکن است مکافات شود.رسیدگی به مدارک اداری را یک کار روزمره خواهید دید . این طور نیست؟ این بهتر از آن است که تحت کنترل کسی بوده و همیشه نزد رئیس بانک پست وضعیت باشید. این طور نیست؟

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه