فال پنج شنبه هفدهم مهرماه سال 1393

فال روزانه 17 مهر 93

فال پنج شنبه هفدهم مهرماه سال ۱۳۹۳

فروردین

امروز کمی سخت و مشکل است، شاید با همسرتان دچار مشکل شوید. شاید تغییرات مفیدی ایجاد شود و شما اطلاعاتی به دست آورید که دیگران متوجه آن نشده اند.

اردیبهشت

اخیراً با سختی ها و مشکلات زیادی روبرو بوده اید.شاید امروز تسلیم شوید.اما من فکر می کنم این روش درستی نیست و خودتان هم این را قبول دارید.

خرداد

اطرافیان شما بسیار پرانرژی هستند و شور و شوق زیادی دارند با آنها رقابت کنید و بهتر است کمی استراحت کنید و کارها را به دست آنها بسپارید. اگر این کار را انجام دهید همه چیز به خوبی پیش می رود.

تیر

انجام کارهای همیشگی و متداول کمی بیش از همیشه طول می کشد زیرا امروز هر جا می روید یک آشنا می بینید و هم تمایل دارند با شما صحبت کنند. شما معمولاً کم پیش می آید که غیبت نکنید بنابراین از صحبت با او ناراحت نمی شوید.

مرداد

منتظر یک روز شاد و لذت بخش و پر از معاشرت باشید، شما متمایلید که با شوخ طبعی و گفتگوهای جالب خود بدرخشید و همه را مبهوت خود کنید. اگر می خواهید که از کسی درخواستی بکنید و یا قصد همکاری دارید، از فواید امروز استفاده کرده و توانایی معاشرت خود را به کار ببرید، چرا که برای آنها خلاص شدن از دست شما تقریباُ غیر ممکن است!

شهریور

همه کارها را با دقت انجام می دهید.وقتی را برای انجام کارهای اداری قرار دهید زیرا چشمان تیزببین شما نکات ریز را به خوبی می بیند.اگر پولی برای خانه می خواهید خرج کنید یا چیزی می خرید امروز روز خوبی برای این کار است.

مهر

امروز ذهن شما درگیر جزئیات و نکات ریز می باشد و شما را قادر می سازد که هر نکته ریز و مهمی که باعث ایجاد مشکل شده را بیابید.ممکن است نتوانید این وضع ذهنی خود را برای مدت زیادی نگه دارید پس حالا که دارای آن هستید استفاده کنید.هم چنین امروز روز خوبی برای خواندن اوراق کاری و چک کردن اشتباهات احتمالی و یا خواندن مدارک و یادداشتهای کوچک می باشد.

آبان

امروز فعالیت اجتماعی شما زیاد است.اگر شخصی را برای شام دعوت می کنید حتماً از این هم نشینی لذت می برید.معاشرت با افرادی که با آن ها احساس راحتی می کنید بسیار عالی است.محبوبیت زیادی بین دیگران پیدا می کنید.

آذر

چون سیاره کند پلوتو از خانه شما در حال عبور است شما در حال گذراندن یک دوره تغییرات می باشید. این می تواند شامل تغییرات جدیدی در قسمت زندگی شخصی و حرفه ای شما باشد که بطور عمده ای طرز زندگی شما را تغییر می دهد. اگر بتوانید از جنبه های مثبت این تغییرات در زندگی استفاده نمائید خیلی بنفع شما خواهد بود. باید بدانید که هر کسی که عکس العمل منفی نسبت به تغییرات نشان می دهد فقط بدلیل ترس می باشد.

دی

امروز بیش تر حرف می زنید تا عمل. همه وقایع به نفع شما درجریان هستند اما در پشت پرده هستند. سعی کنید صبور باشید و همه چیز را خراب نکنید.

بهمن

امروز ستارگان همه نوع ارتباطی را همراهی می کنند و احتمال دارد افراد جدید و جالب زیادی را ملاقات کنید.تمایل زیادی دارید که آخر هفته با هواپیما سفر کنید و یا از امکان های جدیدی دیدن کنید حتی اگر نتوانید به سرزمین های خیلی دور بروید خوشحال می شوید که سعی تان را بکنید. چه کسی می داند که اگر از مدارتان خارج شوید چه چیزهایی را کشف می کنید.

اسفند

اگر امروز مقداری کم احساس درهم گسیخته و عصبی دارید تا حد امکان از چهر های خانواده و کارهای روزانه دوری کنید.شما به مقدار تنوع و تحریک احتیاج دارید.حتی یک مبارزه .بنابراین به خودتان حتی بطور اجبار رنج نرسانید.خودتان به تنهایی وارد عمل شوید تا به ستارگان برسید.

منبع: نیک صالحی

نظرات بییندگان :

بهترین مشاغل و خدمات شهر خود را ، در سایت نشونه پیدا کنید.

مشاهده سایت نشونه